ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 333
    1
    User
    کاربرعادی
    سلام به مدیر عزیز و فعال انجمن
    من برای تغییر فونت فارسی گوشیم دقیقا روش شما رو اجرا کردم اما فونتم عوض نشد لطفا راهنماییم کنید که بدونم مشکل کارم کجا بوده؟؟
    گوشی من روت شده و از فایل منیجر روت اکسپلورر استفاده کردم و نام فونت مورد نظرم رو دقیق(با رعایت کوچکی و درشتی حروف) نوشتم و پس از mount کردن در محل پوشه font کپی کردم
    البته من قبل از کپی کردن،نام فونتهای درون پوشه font رو چک کردم و فونتی همنام فونتی که میخواستم کپی کنم ندیدم که بخواد پیغام جایگزینی بهم بده،این طبیعی هست؟؟ یا اینکه چون رام رسمی مورد استفاده من که زبان فارسی توی منوی زبان نداره این فونت رو نداشته از قبل؟؟؟
    در مورد تغییر پرمیشن هم برام سوال پیش اومد که ترتیبش از کدوم وری نوشته شده چون تا اونجا که من میدونم اولین حرف R دومی W و سومی X هست و من تو نحوه تغییر پرمیشن تردید داشتم ولی هر چندتا رو امتحان کردم فونت بعد از ریستارت عوض نشد.
    لطف کنید یه اسکرین شات از پرمیشن ست شده فونت مورد نظر بزارید تا مبتدیهایی که از پرمیشن سر درنمیارن گمراه نشن.
    راستی کسی این روش رو روی اندروید 5 تست کرده و جواب گرفته؟؟؟
    ممنون از حوصله ای که به خرج میدید برای راهنمایی
    ویرایش توسط bahram57 : 10-11-2015 در ساعت 09:18 PM
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 333

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)