ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 540
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad.seven نمایش پست ها
    سلام
    من ابتدا اندروید 6 داشتم
    بعدش کردم 5
    و بعدش فایل مخصوص رو زدم
    تمام مراحل تا 100 درصد رفت
    ولی مشکل حل نشد
    ی چیزی که توی تمام مراحل یکی بود اینه که توی lg up
    گزینه upgrade زدم
    Refurbished نزدم
    در واقع فکر کنم ریست فکتوری نشده
    حالا میخواستم ببینم باید حتما با این گزینه بری؟ یا کلا درست نمیشه دیگه اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم
    H818p
    منم مشکل شما را داشتم
    اندرویدم 6 بود. دانگرید کردم به 5 و فایل ترمیم بوتلودر را زدم و درست شد. بعد دوباره ارتقا دادم به 6 و مشکل بوت لوپ براش پیش اومد که برای اندروید 6 هم فایل ترمیم بوت لودر هست. اونو گرفتم و مشکلم حل شد. الآن اندرویدم 6 هست و بدون مشکل داره کار میکنه.
    توی نرم افزار LG UP باید توی قسمت Upgrade فایل tot ترمیم بوت لودر را بهش بدی و بعد شروع کنی به انجام عملیات.
    اگر با این روش جواب نداد ، باید روی CPU هیتر (یا اگه هیتر صنعتی نداری، سشوار) بگیری که اگه خودت دست به آچاری ، فیلم هاش توی یوتیوب هست
    نم
    م
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mri2599 نمایش پست ها
    منم مشکل شما را داشتم
    اندرویدم 6 بود. دانگرید کردم به 5 و فایل ترمیم بوتلودر را زدم و درست شد. بعد دوباره ارتقا دادم به 6 و مشکل بوت لوپ براش پیش اومد که برای اندروید 6 هم فایل ترمیم بوت لودر هست. اونو گرفتم و مشکلم حل شد. الآن اندرویدم 6 هست و بدون مشکل داره کار میکنه.
    توی نرم افزار LG UP باید توی قسمت Upgrade فایل tot ترمیم بوت لودر را بهش بدی و بعد شروع کنی به انجام عملیات.
    اگر با این روش جواب نداد ، باید روی CPU هیتر (یا اگه هیتر صنعتی نداری، سشوار) بگیری که اگه خودت دست به آچاری ، فیلم هاش توی یوتیوب هست
    نم
    م
    سلام ممنون واسه جوابتون...سوال من این بود که ربطی ب این نداره که فکتوری ریست نکردم؟؟؟؟؟ واسه دانگرید کردن به اندروید 5 روی اپگرید زدم و ریست فکتوری هم نکردم..احتمال داره واسه این باشه؟؟
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad.seven نمایش پست ها
    سلام ممنون واسه جوابتون...سوال من این بود که ربطی ب این نداره که فکتوری ریست نکردم؟؟؟؟؟ واسه دانگرید کردن به اندروید 5 روی اپگرید زدم و ریست فکتوری هم نکردم..احتمال داره واسه این باشه؟؟
    سلام ، نه ربطی نداره
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mri2599 نمایش پست ها
    سلام ، نه ربطی نداره
    سلام دقیقا ربط داشت گزینه refurbished زدم درست شد و گوشی بالا اومد
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 540

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)