ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Vejdan نمایش پست ها
    از موقعی ضربه خورده گوشیتون و روی تاچ جایی که سنسور هست زدگی بوجود اورده اینطوری شده..سنسور تو تماس فکر می کنه شما گوشی روی گشتون قرار دادید ..چون صفحه روبروش کم نور شده.راه شما تعویض تاچ هست که به صرفه نیست.
    یه راه هم چند نفر می گفتن خودم تاحالا تست نکردم.جوش شیرین بریزین روی محل خط و با دستمال تمیز کنید.میگن خط و خش رو میبره..
    سلام مجدد
    وقت بخیر
    روی تاچ هیچ زدگی وجود نداره ولی ضربه ای که موقع خوردن به زمین خورد دقیقا کمی بالاتر از سنسور تماس و دور بالایی گوشی بوده و از اونموقه به بعد با این مشکل مواجه بودم و احتمال میدم یا سنسور خراب شده یا داخل سنسور کثیف شده چون وقتی زمین خورد داخل زمین گلی افتاد و شاید همون کثیفی داخل سنسور باشه!
    جوش شیرین رو هم امتحان کردم تا ببینم چی میشه
    اگر بخوام سنسور رو از داخل تمیز کنم باید گوشی lg g2 رو از کدام قسمت باز کنم آیا اطلاع دارین؟
    از پاسخگوییتان سپاسگزارم.
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط pcesmail نمایش پست ها
    سلام مجدد
    وقت بخیر
    روی تاچ هیچ زدگی وجود نداره ولی ضربه ای که موقع خوردن به زمین خورد دقیقا کمی بالاتر از سنسور تماس و دور بالایی گوشی بوده و از اونموقه به بعد با این مشکل مواجه بودم و احتمال میدم یا سنسور خراب شده یا داخل سنسور کثیف شده چون وقتی زمین خورد داخل زمین گلی افتاد و شاید همون کثیفی داخل سنسور باشه!
    جوش شیرین رو هم امتحان کردم تا ببینم چی میشه
    اگر بخوام سنسور رو از داخل تمیز کنم باید گوشی lg g2 رو از کدام قسمت باز کنم آیا اطلاع دارین؟
    از پاسخگوییتان سپاسگزارم.
    اگر کثیف شده باشه پیدا هست!
    اینم آموزش باز کردن lg g2 در آپارات :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

طبق فیلم جلو برید ولی بعد از باز کردن پیچ ها!!! فلت قسمت پایین لازم نیست باز کنید...فقط برد باید در بیارید
    ویرایش توسط javadh123 : 12-09-2017 در ساعت 08:51 PM
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)