PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار های پیشفرض گلکسی اس 6 | Galaxy S6

mhj2013
08-12-2015, 09:57 PM
به نام خدا
با دانلود نرم افزار های کاربردی گلکسی S6 همراه ما باشید

دانلود نرم افزار های کاربردی گلکسی اس 6 | Galaxy S6

[Only registered and activated users can see links] galaxy s6_manhit-choimobile (1).jpg

S6 Launcher

[Only registered and activated users can see links]!ygZQkRqC!Xk1pISrPV_0H_VFNvJKcSzflmKpbfh98_TJsyOh Exqw

S6 AccuWeather Widget

[Only registered and activated users can see links]!LlQknbiB!EoAJuzESdktgvmmue5qgFD8xrq5ERiwQlfq31eR %20cK2I

S6 Music Player

[Only registered and activated users can see links]!DpIgnRoa!V2EqyVTLz_xzHms1PlQeijKRgyTbUbqvw5UaLS0 ZsM8

S6 Keyboard!

[Only registered and activated users can see links]!eoIgBQJL!JfHXFpbH2yVOGU-kPbCrJpd8N2nCV9SUJQcdJ2HuYBE

S6 Smart Manager

[Only registered and activated users can see links]!zsRywZzB!G7uzqsxviBQkUJ7_KbUhnMdDOgzoPtPb7l_10gf 8wx4

S6 S Health

[Only registered and activated users can see links]!91UzGZga!-4I-9cNdFeEx-dMJGsc4z-mawGzVHkYlLwhXTHj3xFY

S6 Gallery

[Only registered and activated users can see links]!t99WnCII!vCaKztKCg59VJjibx9EebHJJAYlpvQqdLUGIWlN 1iEk

S6 Browser

[Only registered and activated users can see links]!xkNCjYiR!Lf34tKvYbU7_z6GIseJoHjuYy_VY3C_vecQjvM_ AROM

S6 My Files

[Only registered and activated users can see links]!HtoXVJiZ!d24byS3WkfWW8ObLcwXVY7lVT6ijF_zx0XwXsyq FoRE

S6 Galaxy Apps

[Only registered and activated users can see links]!S9QCSCjB!M5PheBk43FtkvE0KlMHWkJEIxo1Zd1jk7XNwUgI pxxA

S6 Calculator

[Only registered and activated users can see links]!b5AxkLaD!U99cNOxLzrTIA-4nSLOBwRYpiWBWiQg3ZGkajTySOP0

S6 Smart Remote

[Only registered and activated users can see links]

S6 Smart Switch

S6 Kids Mode

[Only registered and activated users can see links]!qhJEgYAQ!B3JQdrtMT8b4v_Yj8yBAfegyJa1IeVVJn9J_kKQ NQig

روش های نصب :

و

irone_shiraz
08-16-2015, 12:00 PM
سلام . نصبشون چجوریه !؟
.
کیبورد و منیجر رو دانلود کردم ! اخطار نصب دادن . جی2 مینی . آندروید 5 .

peyman_gH_asl
08-16-2015, 01:04 PM
متاسفانه باید به صورت فایل قابل فلش باشه که نیست
باید خودتون انتقال بدین برای نصب
اول باید گوشی روت باشه

اول در کامپیوتر یک فولدر درست کنید به نام
فایل apk مثلا"SamsungIME" و فایل apk را به داخل فولدر انتقال بدین
در صورتی که فایلی با پسوند .so داشتیم درون فولدر اصلی یک فولدر به اسم lib ساخته و درون فولدر lib یک فولدر دیگر به اسم arm ساخته
و در نهایت فایل با پسوند so را به داخل فولدر arm انتقال بدین

آخرم این اینطوری میشه

در صورتی هم که فقط فایل apk بود فقط انجام مرحله 1 کافیه نیاز ب ساخت فولدر دگه نیست

حالا فولدر ساخته شده رو به حافظه گوشی انتقال بده و با روت اکسپلورر یا روت بروزر فایل رو کپی کن
و برو تو این مسیر کپی کن

system ---> app

بعد کپی پرمیشن فولدر هارو به 755 و دو فایل apk و so رو 644 قرار بده

فولدر ها شامل "lib" "arm" "folder apk name "

آموزش تغییر پرمیشن

toofan123
10-07-2015, 12:38 PM
یه کاره آسون تر من یدا کردم جواب داد
موبایل باس روت باشه
برنامه لاکی چر رو دانلود و نصب کنین اجازه دسترسی ب روت بهش بدین
فایل های زپی ام ک دان کردینو باز کنین باwinrarو فایل .apkداخلشو در بیارین برزین تو اس دی کارت
تویه لاکی پچر ایین سمته راست ی زینه هست ب اسمrebuild q installبزنین رووش پوشهextSDcardرو وا کنین و اون قایل های apk رو انتخاب کنین 5تا زینه میاد بزنین رو وسطیهinstall as a system app نصب ک شد میه ویش باس ریبوت شه بعدشم دیه حله نصب شده برناه:))خیلی واضح فتم ک همه بتونن انجام بدن خودم امتحان کردم رو اس 4 با اندروید 5 همشون نصب شدن ب جز هوم تاج ویز اس6 ک ارور داد طعبیم هس ک واس اس4 بهینه نشده

Reza.Vejdan
10-07-2015, 01:07 PM
متاسفانه باید به صورت فایل قابل فلش باشه که نیست
باید خودتون انتقال بدین برای نصب
اول باید گوشی روت باشه

اول در کامپیوتر یک فولدر درست کنید به نام
فایل apk مثلا"SamsungIME" و فایل apk را به داخل فولدر انتقال بدین
در صورتی که فایلی با پسوند .so داشتیم درون فولدر اصلی یک فولدر به اسم lib ساخته و درون فولدر lib یک فولدر دیگر به اسم arm ساخته
و در نهایت فایل با پسوند so را به داخل فولدر arm انتقال بدین

آخرم این اینطوری میشه

در صورتی هم که فقط فایل apk بود فقط انجام مرحله 1 کافیه نیاز ب ساخت فولدر دگه نیست

حالا فولدر ساخته شده رو به حافظه گوشی انتقال بده و با روت اکسپلورر یا روت بروزر فایل رو کپی کن
و برو تو این مسیر کپی کن

system ---> app

بعد کپی پرمیشن فولدر هارو به 755 و دو فایل apk و so رو 644 قرار بده

فولدر ها شامل "lib" "arm" "folder apk name "

آموزش تغییر پرمیشن

ممنون بابت توضیج جامع پیمان جان به پست اول اضافه شد

یه کاره آسون تر من یدا کردم جواب داد
موبایل باس روت باشه
برنامه لاکی چر رو دانلود و نصب کنین اجازه دسترسی ب روت بهش بدین
فایل های زپی ام ک دان کردینو باز کنین باwinrarو فایل .apkداخلشو در بیارین برزین تو اس دی کارت
تویه لاکی پچر ایین سمته راست ی زینه هست ب اسمrebuild q installبزنین رووش پوشهextSDcardرو وا کنین و اون قایل های apk رو انتخاب کنین 5تا زینه میاد بزنین رو وسطیهinstall as a system app نصب ک شد میه ویش باس ریبوت شه بعدشم دیه حله نصب شده برناه:))خیلی واضح فتم ک همه بتونن انجام بدن خودم امتحان کردم رو اس 4 با اندروید 5 همشون نصب شدن ب جز هوم تاج ویز اس6 ک ارور داد طعبیم هس ک واس اس4 بهینه نشده

ممنون از شما به پست اول اضافه شد

Black Hammer
09-22-2016, 04:03 PM
سلام، مراحل رو پیش بردم اما وقتی touchwiz رو باز میکنم ارور متوقف شده است میده برای smart manager هم که فایلش نمیدونم چی شده روی برنامه هام نیست اگه میشه کمک کنید

Reza.Vejdan
09-22-2016, 10:03 PM
سلام، مراحل رو پیش بردم اما وقتی touchwiz رو باز میکنم ارور متوقف شده است میده برای smart manager هم که فایلش نمیدونم چی شده روی برنامه هام نیست اگه میشه کمک کنید

دوست عزیز احتمالا با نسخه اندرویدی شما سازگار نیست