چند روز پیش
مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید
عضویت
ایکروسافت نسخه*ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ را برای گوشی*های*هوشمند سری لومیا منتشر کرد. پس از انتشار این نسخه مشخص شد که به دلیل وجود شماری از مشکلات، مایکروسافت این نسخه از ویندوزفون را در حال حاضر تنها برای شماری از گوشی*های*هوشمند سری لومیا منتشر کرده است. اما به نظر می*رسد راهی برای نصب ویندوز ۱۰ روی سایر گوشی*های*هوشمند سری لومیا وجود دارد، چراکه یکی از توسعه*دهندگان روشی را برای اینکار یافته است.
البته باید به این نکته اشاره کرد که نصب نسخه*ی پیش نمایش، خود به تنهایی می*تواند مشکلاتی را برای کاربران ایجاد کند و طبیعتا نسخه غیررسمی احتمالا مشکلات و باگ*های بیشتری خواهد داشت. از این*رو مسئولیت نصب پیش نمایش ویندوز ۱۰ روی گوشی*های سری لومیا که پشتیبانی نمی*شوند، بر عهده*ی خود کاربر است.
برای دریافت دستورات مرحله به مرحله و دقیق نصب نسخه*ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ روی تمام گوشی*های ویندوزفونی می*توانید به
مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید
عضویت
مراجعه کنید.براساس توضیحات یک توسعه*دهنده* در انجمن XDA، با این روش Windows Insider مایکروسافت داده*های ساختگی را دریافت کرده و به این نتیجه می*رسد که گوشی مورد نظر لومیا ۶۳۵ است. علاوه بر این موضوع باید کد گوشی را نیز به*گونه*ای عوض کرد تا کد مناسب کشوری که ویندوز 10 برای آن منتشر شده، در اختیار اپلیکیشن قرار گیرد. هرچند این فرآیند کمی پیچیده به نظر می*رسد، اما برخی از کاربران حتی موفق شده*اند با استفاده از این روش نسخه*ی پیش نمایش ویندوز ۱۰ را روی گوشی*های*هوشمندی نظیر اچ*تی*سی وان M8 برای ویندوز نصب کنند.