همان طور که می دانید حدود چند ماه پیش سامسونگ اپس طی بیانیه ای مارکت خود را بر روی کاربران ایرانی بست به همین دلیل اکنون در کشورمان هیچ گونه دسترسی به این مارکت امکان پذیر نمی باشد. همین عامل سبب شده است تا در اجرای بازی های اچ دی بر روی گوشی های سامسونگ دچار مشکل شویم! شاید بگویید که فقط وارد شدن به اکانت جیمیل و داشتن برنامه تغییر آی پی کافی است ولی برای اجرای برخی بازی ها و برنامه ها وارد شدن و ثبت نام در سامسونگ اپس اجباری می باشد. در این آموزش قصد داریم تا نحوه ورود به سامسونگ اپس را به آسان ترین شیوه ممکن برای شما بیان کنیم.

مراحل:
1: مرحله اول که یکی از مهم ترین مراحل است که در صورت انجام ندادن آن با مشکل مواجه خواهید شد. سیم کارت خود را از گوشی خارج کنید زیرا در این آموزش نمیتوان از حالت هواپیما استفاده نمود.
2: به منوی گوشی خود رفته و گزینه ی ستینگ را انتخاب نمایید.


: سپس به اپلیکیشن منیجر(مدیریت برنامه ها) بروید.

4: از سه گزینه ی موجود در بالای صفحه سمت چپی یا همان تمام برنامه ها را انتخاب نمایید، سپس بر روی برنامه ی سامسونگ اپس کلیک کنید.
5: بر روی گزینه ی پاک کردن داده (در تصویر مشخص شده است) کلیک کرده و تایید کنید.

6: دکمه منو گوشی خود را زده و دوباره برنامه ی سامسنگ اپس را اجرا کنید بعد با انتخاب زبان کشور خود وارد برنامه سامسونگ اپس شوید و درصورت درخواست آپدیت که حتما هم لازم می باشد این کار را انجام دهید.


7: از سامسنگ اپس لذت ببیرید.

(توجه کنید که برای اجرای در دفعات بعدی فقط لازم است تا گوشی خود را به حالت هواپیما برده و وارد برنامه شوید)