با سلام
گوشی خود را ۶ برابر سریع*تر شارژ کنید
با ظهور یو اس بی نوع سی (USB C)، شارژ کردن سریع*تر گوشی*ها نسبت به قبل امکان پذیر شده است. کمپانی Nifty هم از این فرصت و تکنولوژی بهره لازم و کافی را برده و به تازگی پاور بانکی را با نام PowerPod به بازار عرضه کرده است که شما را قادر می*سازد گجت*ها و دستگاه*های خود را سریع*تر از قبل شارژ کنید. اما بهترین قسمت ماجرا این است که این پاور بانک را تنها با قیمت ۵۰ دلار می*توانید خریداری نمایید.

این پاور بانک از تکنولوژی شارژ سریع Qualcomm 2.0 بهره برده و در حال حاضر سریع*ترین در نوع خود بوده و در این زمینه برای خود رقیبی نمی*بیند. این پاور بانک در شارژ* کردن گوشی آیفون ۷ هم به خوبی و با موفقیت عمل کرده و می*تواند این گوشی را ۴.۵ برابر سریع*تر شارژ کند.

نکته**ای که باید به آن توجه کرد این است که در جدیدترین نسخه مک بوک*های اپل، از آداپتورهای معمولی استفاده نشده و این مک بوک*ها از یو اس بی نوع سی استفاده می*کنند و این به معنی می*باشد که این پاور بانک قابلیت این را دارد که در بلندمدت به رشد زیادی برسد.

اما شاید بپرسید که پس دستگاه**های قدیمی چه می*شوند ؟ باید بگوییم که نگران نباشید.این پاور بانک از یو اس بی*های معمولی و نوع ای (USB A) برای دستگاه*های قدیمی هم پشتیبانی می*کنند. و شما می*توانید برای شارژ کردن گجت*های خود در هر مکان و زمانی از این پاوربانک استفاده کنید.

اگر از شارژ کردن سریع این پاور بانک و همچنین قیمت معقول آن که ۵۰ دلار بود بگذریم، لازم است به قابلیت دیگر این پاور بانک یعنی ظرفیت و طراحی منحصر به فرد آن هم اشاره کنیم، چرا که شرکت Nifty توانسته است که ظرفیت ۱۰ هزار میلی آمپر ساعتی را در یک طراحی زیبا و جمع و جور گرد آورد.