نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil777 نمایش پست ها
با سلام خدمت مدیر محترم انجمن و تشکر فراوان به خاطر پاسخگویی و توضیح سیاست سایت
ظاهرآ بنده موفق شدم گوشیم رو (تری دی مکس) روت کنم. این کار با ورژن ویندوزی برنامه کینگ روت انجام دادم
اما 2 تا مسئله هست
اولیش که ربطی به روت کردن نداره: من بلواستک رو سیستمم دارم و اشتباه کردم همون اکانتی که قبلآ روی گوشیم باهاش به جی میل سینک شده بودم رو بهش دادم. الان دیگه توی گوشیم نمیتونم به گوگل وصل بشم و ارر مشکل در شبکه رو میده. از طریق پی سی وارد تنظیمات جی میل شدم اونجا بلو استک که باهاش سینک شده بودم رو پاک کردم اما همچنان نمیتونم از طریق گوشی لاگین کنم. حتی نمیزاره یه اکانت جدید بسازم. گ.گل فکر میکنه گوشی من دزدیه شده ظاهرآ. وقتی میخوام از زوی گوشی هم اکانت قبلی رو پاک کنم میگه باید ریست فکتوری کنی
نمیدونم دیگه چی کار باد بکنم (البته بجز ریست فکتوری). اگه شما میدونید راهنمایی بفرمایید.
دوم اینکه میخوام کاستوم رام نصب کنم ولی نه میدونم چه کاستوم رامی به این گوشی با اندروید2.3.2 میخوره و نه اینکه از کجا میشه دانلودش کرد. خودم ترجیح میدم کاستوم رام ترکیبی باشه
البته من واقعآ اطلاعاتم در این زمینه کمه و همنم از خوندن چند سایت متوجه شدم. اگه ممکنه راهنماییم کنید.
راستی، بعد از نصب کاستوم رام اندروید من ورژنش میره بالاتر یا نه؟
سلام مجدد خدمت دوستان
مدیر محترم به داد ما هم برس لطفآ.
من هر کاری میکنم نه دیگه گوشیم به گوگل سینک میشه و نه بلو استکم. میخوام اکانت جدید درست کنم توی بلواستک نمیزاره میگه این اکانت موجوده. (که نیست. ولی اجازه نمیده) توی گوشی هم نمیشه اکانت رو اصلآ عوض کرد. کسی هست بدونه باید چی کار کرد؟