ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 54
    152
    Retired
    مدیر بازنشسته

کدام یک از گوشی ها رو بخرم ؟!

>>> سلام <<<

کدام یک از گوشی ها رو بخرم ؟!

این تاپیک برای دوستانی که قصد خرید گوشی رو دارند ایجاد شده است . یعنی کاربران میتوانند در این تاپیک اعلام کنند که با فلان مقدار پول چه گوشی ای بهترین گزینه برای خرید است ...

قوانین :

1.از بحث و جدل در این تاپیک خودداری کنید . برای بحث به تاپیک زیر مراجعه کنید :

[مشاوره]بحث و تبادل نظر در مورد گوشی ها و برند های آنها

2.مشاوره دهنده ها با توجه به سوال مطرح شده پاسخ دهند و از حاشیه کشاندن پست مورد نظر خودداری کنند.

3.دوستان مشاوره دهنده باید از جواب های خود اطمینان کافی داشته باشد از درج کلمات شاید ، ممکن است یا ... جدا خودداری کنید .

4.دوستانی که مشاوره میخواهند از دادن پستی با موضوع کسی نیست جواب بده ؟ ، جواب ما چی شد یا ... خودداری کنید.

5.کسانی که مشاوره میخواهند ، قبل از دادن پست حداقل دو صفحه آخر تاپیک رو مشاهده کنند چون ممکن است سوال شما ، سوال یکی دیگر بوده باشد.

6.پست های پشت سر هم ندهید . از دکمه ویرایش استفاده کنید.

7.مشاوره گیرنده ها پس از دریافت مشاوره ، روی دکمه تشکر کلیک کنند.

8.کسانی که مشاوره میخواهنند حتما در پستی که میزنند انتظارات و خواسته هاشون از گوشی و بودجه ای که میتوانند خرج کنند رو ذکر کنند.

9.این تاپیک فقط در مورد گوشی ها و فبلت هاست .

10.دوستان از درج سوالات خود در این مورد که کدام گوشی پردازنده بهتری داره یا این که بین این دو مدل گوشی مقایسه انجام دهید خودداری کنید . برای پرسیدن این گونه سوالات به این تاپیک مراجعه کنید :

[مشاوره]بحث و تبادل نظر در مورد گوشی ها و برند های آنها

همه ی افراد باید از قوانین پیروی کنند . در صورتی که قوانین رعایت نشود پست شما بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد

با تشکر
    Dilc0
    lg-developers.ir
    ویرایش توسط Dilc0 : 09-18-2014 در ساعت 06:10 PM
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام. ببخشید من بین دو گوشی L90 و L Bello گیر کردم. کدوم بهتره؟

اتنظاراتم از گوشی:

اول ماندگاری گوشی هست. میخوام حداقل 5 سال خوب واسم کار کنه.
    بعد اینکه بازی هم بطور متوسط.
    دوربین هم خیلی استفاده میکنم ، هم عکاسی هم فیلم برداری.
    خوش دست بودن هم خیلی واسم مهمه.

پس دیگه کلا کدومو پیشنهاد میکنین بهم و چرا؟

ممنون
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط MYMAVS نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من بین دو گوشی L90 و L Bello گیر کردم. کدوم بهتره؟

اتنظاراتم از گوشی:

اول ماندگاری گوشی هست. میخوام حداقل 5 سال خوب واسم کار کنه.
    بعد اینکه بازی هم بطور متوسط.
    دوربین هم خیلی استفاده میکنم ، هم عکاسی هم فیلم برداری.
    خوش دست بودن هم خیلی واسم مهمه.

پس دیگه کلا کدومو پیشنهاد میکنین بهم و چرا؟

ممنون
    با سلام خدمت شما

به ال جی ایران خوش امدید

از هر نظر براتون بررسی میکنمش انتخاب با خودتون

اول از نظر کارایی پردازنده و مدل اون

پردازنده ی ال جی ال Bello از نوع مدیا تک هستش با تعداد 4 هسته

و پردازنده ال 90 کوالکام اسنپدراگون 400 با همان تعداد هسته

و کاملا واضح هستش که پردازنده ال 90 کارایی و پرفورمنس خیلی بهتری خواهد داشت

از نظر صفحه ی نمایش هم ال 90 از ال bello سر تر هستش ال 90 صفحه نمایشی با اندازه ی 4.7 و 234 پی پی آی بر پیکسل و اما مدل دیگر 4.5 اینچ با 196 پیکسل بر اینچ

از نظر دوربین احتمالا با هم تفاوت آنچنانی نخواهید دید

از نظر خوشدست بودن هم باید برید و از نزدیک نگاه کنید و دستتون بگیرید تا با ارگونومی و دیزاین گوشی ها آشنا بشید این رو هم در نظر داشته باشید ال جی ال 90 از طراحی قدیمی ال جی

اما L Bello از طراحی جدید ال جی یعنی داشتن دکمه پاور و کم و زیاد کردن در پشت گوشی

از نظر نسخه ی اندروید هر دو کیت کت رو دارند و احتمال داره به لالی پاپ مجهز بشن

از نظر باتری هم هر دو ظرفیت یکسانی دارند

حالا انتخاب با خودتون هستش
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما

به ال جی ایران خوش امدید

از هر نظر براتون بررسی میکنمش انتخاب با خودتون

اول از نظر کارایی پردازنده و مدل اون

پردازنده ی ال جی ال Bello از نوع مدیا تک هستش با تعداد 4 هسته

و پردازنده ال 90 کوالکام اسنپدراگون 400 با همان تعداد هسته

و کاملا واضح هستش که پردازنده ال 90 کارایی و پرفورمنس خیلی بهتری خواهد داشت

از نظر صفحه ی نمایش هم ال 90 از ال bello سر تر هستش ال 90 صفحه نمایشی با اندازه ی 4.7 و 234 پی پی آی بر پیکسل و اما مدل دیگر 4.5 اینچ با 196 پیکسل بر اینچ

از نظر دوربین احتمالا با هم تفاوت آنچنانی نخواهید دید

از نظر خوشدست بودن هم باید برید و از نزدیک نگاه کنید و دستتون بگیرید تا با ارگونومی و دیزاین گوشی ها آشنا بشید این رو هم در نظر داشته باشید ال جی ال 90 از طراحی قدیمی ال جی

اما L Bello از طراحی جدید ال جی یعنی داشتن دکمه پاور و کم و زیاد کردن در پشت گوشی

از نظر نسخه ی اندروید هر دو کیت کت رو دارند و احتمال داره به لالی پاپ مجهز بشن

از نظر باتری هم هر دو ظرفیت یکسانی دارند

حالا انتخاب با خودتون هستش
    ممنون. اینایی که عرض کردینو خودمم میدونم. ولی خب خیلی چیزا روی کاغذ با تجربه فرق میکنه. من گفتم اگه کسی تجربه ی کار با یکی از این دوتا گوشی رو داره یه راهنمایی بکنه. ولی مثل اینکه L90 بهتره. اگه L90 گیر نیاوردم L Bello میگیرم.

بازم ممنون
    8
    User
    کاربرعادی
    ممنون. اینایی که عرض کردینو خودمم میدونم. ولی خب خیلی چیزا روی کاغذ با تجربه فرق میکنه. من گفتم اگه کسی تجربه ی کار با یکی از این دوتا گوشی رو داره یه راهنمایی بکنه. ولی مثل اینکه L90 بهتره. اگه L90 گیر نیاوردم L Bello میگیرم.

بازم ممنون

من هم مثل شما توی این انتخاب گیر کردمو در آخر L Bello رو گرفتم. تنها فرقی که میکنه اینکه که طراحی سبک G3 رو داره ولی همونطور که دوست عزیزمون گفت سرعت و کارایی بهتر رو L90 داره. راستی برای L Bello اندروید 5 هنوز نیومده در صورتی که L90 به اندروید 5 آپدیت شد
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط divergent نمایش پست ها
    من هم مثل شما توی این انتخاب گیر کردمو در آخر L Bello رو گرفتم. تنها فرقی که میکنه اینکه که طراحی سبک G3 رو داره ولی همونطور که دوست عزیزمون گفت سرعت و کارایی بهتر رو L90 داره. راستی برای L Bello اندروید 5 هنوز نیومده در صورتی که L90 به اندروید 5 آپدیت شد
    از لحاظ طراحی که واقعا مجذوب L Bello شدم. خیلی خوشگله. سرعت و قدرت هم فکر کنم خیلی با هم فرق نداشته باشن. من اهل انجام بازی های خیلی سنگین نیستم. اگه L Bello بتونه از پس بازی های متوسط بر بیاد میگیرمش. مثلا آسفالت 8 رو میتونه خوب اجرا کنه؟ شما که خودت L Bello داری از پس بازی های متوسط و نیمه سنگین خوب بر میاد؟ با کیفیت صفحه نمایشش هم مشکلی ندارم.
    8
    User
    کاربرعادی
    از لحاظ طراحی که واقعا مجذوب L Bello شدم. خیلی خوشگله. سرعت و قدرت هم فکر کنم خیلی با هم فرق نداشته باشن. من اهل انجام بازی های خیلی سنگین نیستم. اگه L Bello بتونه از پس بازی های متوسط بر بیاد میگیرمش. مثلا آسفالت 8 رو میتونه خوب اجرا کنه؟ شما که خودت L Bello داری از پس بازی های متوسط و نیمه سنگین خوب بر میاد؟ با کیفیت صفحه نمایشش هم مشکلی ندارم.

تقریبا خوبه اما بعضی مواقع مثلا توی بازی Gangstar Vegas از لحاظ گرافیکی چون رزولوشن صفحه اش بالاست گیر کوچکی داشت اما توی آسفالت عالی بود
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط divergent نمایش پست ها
    تقریبا خوبه اما بعضی مواقع مثلا توی بازی Gangstar Vegas از لحاظ گرافیکی چون رزولوشن صفحه اش بالاست گیر کوچکی داشت اما توی آسفالت عالی بود
    ممنون. پس میگیرمش.
    1
    User
    کاربرعادی
    سلام من گوشی lg leon تازه گرفتم حافظه داخلیش 4 من فکر میکردم 8 گیگه حالا مشکل داره زود پرمیشه وهنگ میکنه چطور میتونم اپلیکیشنها رو روی مموری نصب کنم بدون روت کردن لطفا راهنمایی کنید
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasser66 نمایش پست ها
    سلام من گوشی lg leon تازه گرفتم حافظه داخلیش 4 من فکر میکردم 8 گیگه حالا مشکل داره زود پرمیشه وهنگ میکنه چطور میتونم اپلیکیشنها رو روی مموری نصب کنم بدون روت کردن لطفا راهنمایی کنید
    با سلام

به ال جی ایران خوش امدید

سوالتون رو در بخش گوشی خودتون مطرح کنید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    با سلام
    مدل گوشی من lg g2 d802 32g هست اپدیت کردم به ورژن 5.0.2 ولی اصلا ازش راضی نیستم حجم رم رو زیاد اشغال میکنه و در حالت stand by عالی هست ولی وقتی بازی میکنم یا اینترنت استفاده میکنم خیلی سریع باطری خالی میشه و خیلی داغ میشه .
    میخوام دانگرید کنم یه 4.4.2 یا 4.2.2 هرکدوم که بهتره و مصرف باطریش بهتره راهنمنیی کنید . چون خیلی بازی میکنم .
صفحه 4 از 6 نخست ... 23456 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 54

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)