ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 12 از 54 نخست ... 2101112131422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 534
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت

مبتدیان اندورید | مطرح کردن سوالات و مشکلات

با سلام

دوستان در این تاپیک میتوانید تمامی سوالات خودتون رو مطرح کنید و اصلا مدل گوشی شما مهم نیست .

فقط چند مورد رو رعایت نمائید

1- از تکرار سوال بپرهیزید

2- اگر کسی به شما پاسخ داد برای تشکر فقط از کلید تشکر استفاده کنید و از دادن پست بپرهیزید

3- سوال خود را کامل و واضح بپرسید

4- از کلمات زشت و رکیک استفاده نکنید

6- از کلماتی که باعث فـ*یـ*لـ*تـ*ر شدن انجمن میشود اصلا استفاده نکنید.

با تشکر

موفق باشید
    LG Lif's Good

The New Idea

6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi007 نمایش پست ها
    با سلام
    من گوشیم l fino هستش حافظه کمش خیلی اذیتم می کنه یه رم 16 انداختم اما باز بیشتر نرم افزارها رو فضای داخلی می ریزه یه راهنمایی کنین ممنونتون می شم
    با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید

میتونید نرم افزار هارو به مموری کارت منتقل کنید

سرچ کنید در انجمن آموزشش هست

میتونید به این روش هم انجام بدید که برید به Setting قسمت Apps بعد تب Downloads حالا نرم افزار هارو یکی یکی باز کنید و ببینید گزینه ی Move to SD Card اگر فعال بود بزنید تا منتقل بشه
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    مرسی ممنون
    اینکارو انجام دادم می خواستم بدونم راهی هست کلا رو حافظه خارجی نصب بشه ؟
    0
    User
    کاربرعادی

سلام دوستان من مدل گوشیم lg l7 p700 هست میخواستم فلش کنم که طبق آموزش در همین سایت عمل کردم از طریق lgflashtool ولی وقتی به مرحله سوم upgrade میرسید یا میگفت کانکشن با سرور قطع هست و یا گوشی شما متصل نیست در نتیجه من گوشیو کشیدم ولی دیگه روشن نمیشد و وقتی میزنم به کامپیوتر یک صفحه زرد به نام امرجنس.ی مود ظاهر میشه و وقتی میخوام دوباره فلش کنم همون روال ادامه داره درواقع فکر میکنم brick شده چی کار باید بکنم ؟
    ویرایش توسط amirsina : 06-06-2015 در ساعت 02:57 PM
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsina نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدل گوشیم lg l7 p700 هست میخواستم فلش کنم که طبق آموزش در همین سایت عمل کردم از طریق lgflashtool ولی وقتی به مرحله سوم upgrade میرسید یا میگفت کانکشن با سرور قطع هست و یا گوشی شما متصل نیست در نتیجه من گوشیو کشیدم ولی دیگه روشن نمیشد و وقتی میزنم به کامپیوتر یک صفحه زرد به نام امرجنس.ی مود ظاهر میشه و وقتی میخوام دوباره فلش کنم همون روال ادامه داره درواقع فکر میکنم break شده چی کار باید بکنم ؟
    در هنگام استفاده از فلش تول اتصال اینترنت رو قطع میکنید ؟
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    در هنگام استفاده از فلش تول اتصال اینترنت رو قطع میکنید ؟
    Salam dost aziz , ebtda tashakor az tavajoh shoma .....

Bbinid man b tartib in marahel to anjam dadam :
    1. Ebtda driver lg ro bar roye pc mored nazar nasb kardam az xda developers grftam lgflashtool r hamnk dl kardam file msi (nasbi) nabod khodesh baz bod nmishe bhsh goft portable vali shabi flashtool vase sony nabod chon faghat ba on kar karde bodam !!!
    2. Sepas bad az nasb deiver goshio az ghsmat tanzimat etsalat usb gozashtam roye etsal goshi b narm afzar pc lg chon goshi farsi bod tanbalim omad eng konamesh va fkr krdam bayad b in gozine nahve etsal o avaz konam
    3.goshio dar hali k roshan bod (jae nagofte bod khamosh konam va bedon in k dokme volume paiin o negah daram ) vasl kardam b pc va badesh vared lg flash tool shodam va rom mored nazar o bargozari kardam va az trigh formT cse shoro b flash kardam
    4.marahli k dar hal anjam shodan bod b in tartib bod k 2 marhale aval rad shod va vaghti khast upgrade kone bar roye 0% error dad dafe aval goft goshi b pc kotasel nist va dafe dovom k zdm goft connection with server lost ya faild ya hamchin chizi ??!!! Bad manam kshidam goshio battery o darovordam ja zdm roshan kardam vali az on moghe b bad ro emergency mode baghi monde va kari az dastam bar nmiad hala mikham bbinam k b khater soarat paiine internet momkne bashe ya fill..-tering va ya marahli ro eshtbah raftam va dar sorat vojod har mored chi kar bayad bokonam ta unbrick bshe ??!??!
    Va yek chiz dg ham ezafe konam k hngamink error midad dar marhale 3 vaghti mikhastam bbandam lg flash tool o force close mishod va error runtime c++ midad dar hali k az ghabl nasb bod vali baz ham az khod xda dev grftam va nadb kardam vali hamchnan dar dafaat badi baz ham moghe bastan error midad ...!!!
    Tashakor az tavajoh va pasokh goe e shoma ...: مبتدیان اندورید | مطرح کردن سوالات و مشکلات🏻مبتدیان اندورید | مطرح کردن سوالات و مشکلات🏻مبتدیان اندورید | مطرح کردن سوالات و مشکلات
    @

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط amirsina : 06-06-2015 در ساعت 02:57 PM
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    دوست عزیز پارسی تایپ کنید
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    دوست عزیز پارسی تایپ کنید
    Midonam tebgh ghavnin bayad farsi type she Ba goshi hastam keyboard "farsi!!" Nadaram enghadr sakht hast eng khondan ? Age vaghean enghad mojeb azabeton mishe beram ba pc ""farsi"". Type konam.

0
    User
    کاربرعادی
    سلام
    من یه مشکل واسم پیش اومده
    من گوشیم هست lg p880 و ریکاوری twrp رو از تریق all in one روش نصب کردم بعد یه دفعه از گوشی بک آپ گرفتم بعد ریست فکتوریش کردم الان همش گوشی رو روشن میکنم میره تو ریکاوری حتی رستورشم میکنم باز میره تو ریکاوری ممنون میشم کمک کنید خیلی ضروریه
    از داخل خود ریکاوری هم فکتوری ریست میزنم ولی باز همون بالا میاد
    ویرایش توسط nejorat : 06-06-2015 در ساعت 10:43 PM
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsina نمایش پست ها
    Midonam tebgh ghavnin bayad farsi type she Ba goshi hastam keyboard "farsi!!" Nadaram enghadr sakht hast eng khondan ? Age vaghean enghad mojeb azabeton mishe beram ba pc ""farsi"". Type konam.

این آموزش رو به ترتیب بخونید و انجام بدید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

نقل قول نوشته اصلی توسط nejorat نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکل واسم پیش اومده
    من گوشیم هست lg p880 و ریکاوری twrp رو از تریق all in one روش نصب کردم بعد یه دفعه از گوشی بک آپ گرفتم بعد ریست فکتوریش کردم الان همش گوشی رو روشن میکنم میره تو ریکاوری حتی رستورشم میکنم باز میره تو ریکاوری ممنون میشم کمک کنید خیلی ضروریه
    از داخل خود ریکاوری هم فکتوری ریست میزنم ولی باز همون بالا میاد
    با سلام

به ال جی ایران خوش آمدید دوست عزیز

توسط این آموزش آخرین نسخه ی گوشیتون رو دانلود کنید

و توسط این آموزش نصب کنید

LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    سلام
    من دیروز گوشیمو روت کردم و میخواستم روش گوگل پلی مود بریزم . برا ریختن اون مجبور شدم گوگل پلی اصلی گوشی رو حذف کنم و ازش با تیتانیوم بکاپ یه بکاپ گرفتم و با همین برنامه حذفش کردم.وقتی گوگل پلی مود رو نصب کردم با سرورش ارتباط برقرار نمیکرد برای همین با تیتانیوم هم اپ و هم بکاپ رو برگردوندم ولی بازم وصل نشد.از یه سایت معبتر اخرین نسخه گوگل پلی رو دانلود کردم ولی رو گوشیم نصب نشد .توی همون سایت کهنسخه مود رو ریخته بودم هم یه installer برای همین کار گذاشته بود و اونو دانلود کردم و باهاش گوگل پلی اورجینال رو نصب کردم ولی بازم ارتباطش وصل نشد.برای همین یه بکاپ از طریق خود گوشیم از فایلایی که میخواستم گرفتم و گوشیمو reset factory کردم ولی جیمیلم دیگه وصل نمی شد بعد هم دیدم هنوز روته برای همین آنروت کردم و دوباره reset factory کردم اما بازم به جیمیلم وصل نشد .اینم متن ارور هست:
    cant establish a reliable connection to the server.
    this could be a temporary problem or your android device may not be provisioned for data services if it continues,call customer care.
    حالا چی کار کنم
    گوشیم:g3 16g با اندروید5
صفحه 12 از 54 نخست ... 2101112131422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 534

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)