ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 330
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrantelikani نمایش پست ها
    گوشیمو وصل کردم.

رو دو حالت MTP و PTP گذاشتم.اما این پیامو داد.مشکل از چیه ادمین عزیز؟

تصویر حذف شد | در آپلود سنتر خود انجمن آپلود کنید

بعد تو حالت یو اس بی شارژ گذاشتمش این جوری شد....

تصویر حذف شد | در آپلود سنتر خود انجمن آپلود کنید

بعد نیم ساعت که این حالت موند.طبق فیلمی که سازنده گذاشته کابل گوشی رو جدا کردم.گوشی رو خاموش کزدم.سپس دکمه بالا رو نگه داشتم و کابل رو وصل کردم بعد اگه فیلمو دیده باشید صفحه download mode میاد که بعدش صفحه فریمور آپدیت میاد(که نوشته کابل رو جدا نکنید...درصدش رو 0 درصد مونده بود و تو کامپیوترم هیچ درصدی تو برنامه اضافه نشد...)
    هیچی دیگه بعد ی ربع کابل رو با ترس و لرز جدا کردم.بعد باتری رو در اوردم گوشی رو دوباره روشن کردم بالا اومد....یعنی قلبم اومد دهنم گفتم الاناست که گوشی بپره...نمیدونم چطوری باید روت بشه...

آقا راهنمایی کنید منو...میخوام روت کنم...
    این درایور هارو دانلود و تست کنید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    سلام ال جی ال بلو با اندروید لالی پاپ 5.0.2 رو چطور میشه روت کرد هر روشی که معمول بوده رو تست کردم ممنون میشم کسی پاسخ بده حتی روش بالا رو تست کردم نمیتونه روت بشه l bello d335
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh100 نمایش پست ها
    سلام ال جی ال بلو با اندروید لالی پاپ 5.0.2 رو چطور میشه روت کرد هر روشی که معمول بوده رو تست کردم ممنون میشم کسی پاسخ بده حتی روش بالا رو تست کردم نمیتونه روت بشه l bello d335
    با سلام

با همین آموزش میتونید روت کنید دوست عزیز

مشکلتون چیه ؟
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام من از طریق آپدیت سنتر گوشیم که مدل d618 هست آپدیت گوشی رو دریافت کردم و اینستال کردم ، بعد از زدن اینستال ارور demigod crash handler داد و یه توضیحات که گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و ... حالا دیگه گوشیم بالا نمیاد گارانتی هم دارم به نظرتون چیکار کنم؟(منظور آپدیت گوشی به اندروید 5 هست)
    ویرایش توسط hosein28 : 07-11-2015 در ساعت 01:18 PM
    56
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein28 نمایش پست ها
    سلام من از طریق آپدیت سنتر گوشیم که مدل d618 هست آپدیت گوشی رو دریافت کردم و اینستال کردم ، بعد از زدن اینستال ارور demigod crash handler داد و یه توضیحات که گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و ... حالا دیگه گوشیم بالا نمیاد گارانتی هم دارم به نظرتون چیکار کنم؟(منظور آپدیت گوشی به اندروید 5 هست)

سلام . بهترین راه از نظر من دانلود و نصب رام اصلی از طریق PC هست . اینجوری هم مطمئن تر هست و از همه مهمتر همیشه رام رو داری و در صورت خرابی یا هر مسئله ای بلافاصله فلش میزنی .....
    .
    که رام مورد نظر و طریقه ی نصب در این تاپیک وجود داره ....

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

بنده پیشنهاد میدم که نسخه امارات رو دانلود کنین . موفق و پیروز باشید .
    1
    User
    کاربرعادی
    لطفا یک روش روت مطمئن برای LG STYLUS 2 DUAL یا همون DK520Y هم قرار دهید تو هیچ سایتی تا الان نتونستم راهی برای روت کردن یا نصب CUSTOM RECOVERY براش پیدا کنم، حتی تو فروم XDA هم هیچی راجع بهش ننوشته ، یه بار با KINGROOT روتش کردم ولی SOFTBRICK شد و مجبور شدم دوباره FIRMWARE بزنم روش، خیلی ممنون از مدیریت و کاربران حرفه ای سایت.
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط daryoush.j نمایش پست ها
    لطفا یک روش روت مطمئن برای LG STYLUS 2 DUAL یا همون DK520Y هم قرار دهید تو هیچ سایتی تا الان نتونستم راهی برای روت کردن یا نصب CUSTOM RECOVERY براش پیدا کنم، حتی تو فروم XDA هم هیچی راجع بهش ننوشته ، یه بار با KINGROOT روتش کردم ولی SOFTBRICK شد و مجبور شدم دوباره FIRMWARE بزنم روش، خیلی ممنون از مدیریت و کاربران حرفه ای سایت.
    باسلام خدمت شما عزیز فعلا راه مطمعنی برای روت این گوشی وجود نداره به محض ارائه شدن یک متد جدید در انجمن قرار خواهد گرفت.
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام گوشی g3 من مدتی است پرش انتن داشته الان یکسره داغ می کنه و خاموش میشه دو بار به تنظیم کارخانه برگردوندم ولی حل نشده
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی کارگر نمایش پست ها
    سلام گوشی g3 من مدتی است پرش انتن داشته الان یکسره داغ می کنه و خاموش میشه دو بار به تنظیم کارخانه برگردوندم ولی حل نشده
    آخرین رام رسمی گوشیتون رو فلش کنید روی گوشیتون ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام ممنون از سایت خوبتون
    گوشی من کا 10 هس میخام کاستوم ریکاوری فلش بزنم رو گوشیم وقتی پنجره باز شد برا انلاک بوت لودر تو سایت x-da نوشته بود بنویسین fastboot oem unlock زدم بعد تو گوشیم مرحله رو رفتم بعد نوشتم که فلش بزنه فایلو زدم صفحه ریکاوری رو اورد حالا ریبوت کردم گوشیرو ولی مثل اینکه ریکاوری نصب نشده و به صفحه ریکاوری نمیره میزنم به صفحه فکتوری دیتا ریست میره اونم میزنم گوشی تنظیم کارخانه میشه و همه چی پاک میشه بوت لودر هم انلاک نشده تو برنامه نگه میکنم نوشته نامعلوم باز نشده
    گوشیمم که وقتی خاموش روشن میکنم اخطار your device is corrupt نشون میده ولی روشن میشه و گوشیم سالمه
    ممنون اگه راهنمایی کنین
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 330

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)