ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    0
    User
    کاربرعادی

درخواست راهنمایی در مورد خرید تلویزیون LG LB69000

با سلام خدمت سروران گرامی ، دوستان اول از همه عذر میخوام بابت جای تاپیک ، تازه واردم و شناختی نداشتم به فروم ، و میرم سره اصل مطلب بنده قصد خرید تلویزیون دارم تا نهایت تا 4 تومن و بعد از کلی گشتن تلویزیون LG LB69000 چشمم رو گرفت میخواستم ببینم کسی هست اینجا که این تلویزیون رو داشته باشه ؟ در موردش میخواستم بدونم که آیاد تلویزیون خوبی هستش نسبت به قیمت یا خیر ممنون میشم جواب بدید . موفق باشید..

| لینک سایت دیجی کالا |

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    با سلام دوست عزیز به ال جی ایران خوش آمدید

دوست عزیز شما تلوزیونی که میخواید بخرید آپشن خاصی مد نظرتونه که داشته باشه ؟

در این رنج قیمت تلوزیونی که انتخاب کردید بهترین هستش
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام ممنون دوست عزیز.

راستش آپشن خاصی مد نظر ندارم ینی زیاد سر در نمیارم ، به عنوان مثال قابلیت ماشین زمان و کیفیت FHD نمیدونم چیه . HD و ULTRAHD شنیده بودم اما این آخری رو نشنیده بودم .

میتونم بپرسم چطور بهترین تلویزیون تو این رنج قیمته ؟ یعنی چه قابلیتهاش از هم رده های خودش بیشتره ؟
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط voyager نمایش پست ها
    سلام ممنون دوست عزیز.

راستش آپشن خاصی مد نظر ندارم ینی زیاد سر در نمیارم ، به عنوان مثال قابلیت ماشین زمان و کیفیت FHD نمیدونم چیه . HD و ULTRAHD شنیده بودم اما این آخری رو نشنیده بودم .

میتونم بپرسم چطور بهترین تلویزیون تو این رنج قیمته ؟ یعنی چه قابلیتهاش از هم رده های خودش بیشتره ؟
    دوست عزیز ببینید شما باید اول انتظاراتتون رو از کالایی که میخواید مشخص کنید

مثلا بگید من میخوام تلوزیونی که میخرم ووردی PC داشته باشه یا مثلا کیفیت تصویر فلان رو داشته باشه همینطوری نمیشه گفت یک تلوزیون براتون خوب هستش

شاید این تلوزیون برای یکی عالی باشه و برای یکی اصلا پیشنهاد نشه

برای همین میگم چیزهایی که میخواید از یک تلوزیون رو لیست کنید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    خب ببینید کابل HDMI لازمه ، وای فای که بیشتر لازم دارم ، ترجیحا 4K باشه اما از اونجایی که تحقیق کردم با این پولم 4K نمیدن 3دی هم اگه باشه که چه بهتر و اینکه از کنار تلویزیون نگاه میکنی تاریک نباشه و عمری باشه چون من این تلویزیون رو تا 4 5 سال حداقل باید نگه دارم آیا عمر خاصی دارن این LED ها ؟ زیبایی هم که یکی از چیزاییه که باید داشته باشه اگه داخلش از این دستگاه های دیجیتال داشته باشه که چه بهتر و در آخر هم پورت ها یو اس بی حداقل دوتا داشته باشه . شرمنده سرتون رو درد آوردم.
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط voyager نمایش پست ها
    خب ببینید کابل HDMI لازمه ، وای فای که بیشتر لازم دارم ، ترجیحا 4K باشه اما از اونجایی که تحقیق کردم با این پولم 4K نمیدن 3دی هم اگه باشه که چه بهتر و اینکه از کنار تلویزیون نگاه میکنی تاریک نباشه و عمری باشه چون من این تلویزیون رو تا 4 5 سال حداقل باید نگه دارم آیا عمر خاصی دارن این LED ها ؟ زیبایی هم که یکی از چیزاییه که باید داشته باشه اگه داخلش از این دستگاه های دیجیتال داشته باشه که چه بهتر و در آخر هم پورت ها یو اس بی حداقل دوتا داشته باشه . شرمنده سرتون رو درد آوردم.
    در خصوص HDMI عرض کنم این مدل HDMI داره و مشکلی نداره

4K هم همونطور که گفتید با این قیمت نمیدن دوست عزیز

وای فایش رو دقیق اطلاع ندارم داره یا نه اما 90 درصد داره

در مورد پورت های یو اس بی 3 عدد پورت یو اس بی داره

با استفاده از پنل قدرتمند IPS و وضوح تصویر بالا فکر نکنم در دیدن از زوایا هم مشکلی داشته باشه دوست عزیز

زیبایی هم یک چیز شخص هستش و نظر شخص من از نظر زیبایی با نظر شما امکان داره فرق داشته باشه

در اینکه عمر خاصی داره خیر هر چقدر سالم نگه دارید و سالم استفاده کنید مشکلی نخواهد بود اگر از دیجی کالا هم که میخرید گارانتی دار هستش هر جایی هم میخواید بخرید سعی کنید گارانتی دارش رو بخرید که مشکلی پیش اومد

بتونید با ال جی در ارتباط باشید

باز اگر چیزی مد نظرتون هستش بگید تا بهتر راهنمایی کنیم عجله نکنید تمامی قسمت هارو به دقت بخونید بگردید در اینترنت در اینور اونور جستجو کنید سوالی داشتید اینجا مطرح کنید وقتی کاملا مطئمن شدید چیزی هست که شما میخواید اقدام به خرید کنید

ما هم در خدمت شما هستیم هر سوالی داشته باشید دوست عزیز
    LG Lif's Good

The New Idea

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)