ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: لود نشدن lg g2

0
    User
    کاربرعادی

Exclamation درخواست کمک (لود نشدن lg g2)

سلام خدمت عزیزان
    گوشی من lg g2 D802 هستش و یک برنامه روی گوشیم نصب کردم که چند دقیقه بعدش گوشیم چند بار ریستارت شد و بعضی موقع ها بالا نمیومد تا بالاخره دیگه روشن نمیشد و روی آرم میموند.بردمش بیرون گفتن اگه فلش نشه ماله هاردته ک یه دکمه ای رو میگرفتن و میگفتن فلش قبول نمیکنه هاردت سوخته
    البته بعضی موقع ها روشن میشه و چند ساعت روشنه البته اگه تو شارژ باشه اصن خاموش نمیشه تا اینکه جدا میکنیش چند ثانیه بعد خاموش میشه یا باید همش باهاش کارکنی اگه نکنی خاموش میشه و ریستارت
    دیروز خودم میخواستم فلشش کنم اول اینکه روی صفر گیر میکرد و نمیرفت و بعدشم ک رفت فلش شد و همه چیش اوکی شد ولی دوباره بعد از چند دقیقه ریستارت شد میخواستم راهنماییم کنید ببینم مشکلش دقیقا چیه و چجوری حل میشه
    ویرایش توسط Mahdimaki : 04-30-2019 در ساعت 04:25 PM
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdimaki نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان
    گوشی من lg g2 D802 هستش و یک برنامه روی گوشیم نصب کردم که چند دقیقه بعدش گوشیم چند بار ریستارت شد و بعضی موقع ها بالا نمیومد تا بالاخره دیگه روشن نمیشد و روی آرم میموند.بردمش بیرون گفتن اگه فلش نشه ماله هاردته ک یه دکمه ای رو میگرفتن و میگفتن فلش قبول نمیکنه هاردت سوخته
    البته بعضی موقع ها روشن میشه و چند ساعت روشنه البته اگه تو شارژ باشه اصن خاموش نمیشه تا اینکه جدا میکنیش چند ثانیه بعد خاموش میشه یا باید همش باهاش کارکنی اگه نکنی خاموش میشه و ریستارت
    دیروز خودم میخواستم فلشش کنم اول اینکه روی صفر گیر میکرد و نمیرفت و بعدشم ک رفت فلش شد و همه چیش اوکی شد ولی دوباره بعد از چند دقیقه ریستارت شد میخواستم راهنماییم کنید ببینم مشکلش دقیقا چیه و چجوری حل میشه
    دوست شما میگی تو شارژ کار میکنه... پس ایسی تغذیه خراب هست
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط gebal نمایش پست ها
    دوست شما میگی تو شارژ کار میکنه... پس ایسی تغذیه خراب هست
    چند روز پیش کلا خاموش شد و دیگه روشنم نشد بردمش بیرون گفتند هاردت سوخته باید ببینم بکاپ میده یا نه اگه داد ک باهاش هارد جدیدتو نصب میکنم نداد هم درست نمیشه
    به نظرتون مشکلش چیه و چجوری درست میشه؟
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)