با سلام
من در تایید حرف های این دوست باید بگم که
بنده یک ماه قبل از عید 98 از نمایندگی الجی در پاساژ چهارسوق اقدام به خرید گوشی G6 پرایم کردم در جشنواره ای که برای سال نو کره بود و گوشی*ها تخفیف داشت☹️، این رو جالب که بگم وقتی که بعد از تعریف فروشنده برای خرید اقدام کردم بهم گفتن که رنگ نقره ای 150هزار گرون تر است و رنگ مشکی250 هزار گرون تر( خلاصه بعدن فهمیدم دروغ بود این حرف ها و همه گوشی ها یک قیمت هست) بعد سوال کردم در مورد سال ساخت گوشی و به من گفتن که گوشی تولید جدید هست (اینم دروغ بود،من شماره سریال گوشی زدم تونت به دلیل این که حس میکردم گوشی رفربیش شده است چون یه نقص های توی بدنه گوشی بود و جواب در آمد که گوشی من تولید 19ماه پیش هست و معلوم شد این حرفی که میگفتن الجی به بهانه جشنواره داره گوشی های دوسال پیش تو انبار مونده خودش رو با 3برابر قیمت اولیه میفروشه در سته. میدونم خیلی طولانی شده و لی جالب بدونید تو فاکتوری که به من داده بودن درج شده بود یک پک آنتی ویروس نود32تحول داده شد. وقتی گوشی تحویل گرفتم فاکتور نگاه کردم گفتم جریان چیه چیزی به من ندادید که آقای مسوال گفت بخوایی تو گوشی نصب میکنیم و برات با کد رایگان یک ماه رجیستر میکنیم(اینم جالب هست بدونید که من با سماجت و پیگری از طریق یه آشنا و رودر رو شدن با رئیس بخش موبایل الجی تونستم پک آنتی ویروس هدیه خودم رو بگیرم جالبه که به تعدا گوشی های موجود پک های نود32موجود بود و حتی ضمیمه به جعبه هر گوشی ولی این جا هم دوستان نماینده چهار سوق الجی به قول معروف دودره میکردن این هدیه رو. در خلاصه حرف زیاده مهمتر از همه قیمت گوشی هست که با همان شرایت و حتی امکانات بیشتر و با قیمت تا 399هزار تومان ارزان*تر(البطه من آنقدر شو میدونم)در فروشگاهای مجازی موجود هست. دیگه دوستان قضاوت با خودتون. این که از شرکت معتبر و نمایندگی اصلیش وای به حال برند های دیگه ووووو