ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 16 نخست ... 45678 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 155
    21
    Honorary User
    کاربر افتخاری
    مدیر بخش

پرسش و پاسخ پیرامون مشکلات گوشی LG V20

سلام دوستان
    در این تاپیک بصورت جامع مشکلات گوشی V20 مورد بررسی قرار می گیره
    یاعلی
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان خسته نباشید.. من تازه یه وی 20 دسته دو تمیز گرفتم ... اولین ایرادی که توش دیدم اپدیت براش اومده 930 مگ.... اما به هیچ عنوان نمیگیرتش.... اخطار میده که سرور ارور میده بعدا امتحان کنید.... بعد یه بار هم تاچ از کار میوفته.... مجبوری باتری رو دراری جا بزنی تا درست بشه.... اینارو شما هم دارید به عنوان ایراد یا نامرد کرده تو پاچم گوشی رو؟؟؟ جریان اپدیتش خیلی برام مهمه.... میشه روت شده؟؟ چک روت هم ریختم میگه روت نشده پس جریانش چیه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان خسته نباشید.. من تازه یه وی 20 دسته دو تمیز گرفتم ... اولین ایرادی که توش دیدم اپدیت براش اومده 930 مگ.... اما به هیچ عنوان نمیگیرتش.... اخطار میده که سرور ارور میده بعدا امتحان کنید.... بعد یه بار هم تاچ از کار میوفته.... مجبوری باتری رو دراری جا بزنی تا درست بشه.... اینارو شما هم دارید به عنوان ایراد یا نامرد کرده تو پاچم گوشی رو؟؟؟ جریان اپدیتش خیلی برام مهمه.... میشه روت شده؟؟ چک روت هم ریختم میگه روت نشده پس جریانش چیه؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima5907 نمایش پست ها
    سلام
    جدیدا آپدیت جدید روی تاچ به مشکل می خوره! ولی خود به خود نباید تاچ مشکلی داشته باشه (قبل از آپدیت)
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    بعد احساس میکنم تاچ سایه انداخته..... یعنی مثلا این کلید های هوم و بک خیلی خیلی کمرنگ بعضی جاها دیده میشه.... مثلا ساعتش با باتری که بالاس خیلی کمرنگ پیدا میشه تو صفحه های کرم..... به نظرتون ببرم گارانتی بدم درستش میکنن یا همینجوری باید باهاش سر کنم؟؟؟
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    بعد احساس میکنم تاچ سایه انداخته..... یعنی مثلا این کلید های هوم و بک خیلی خیلی کمرنگ بعضی جاها دیده میشه.... مثلا ساعتش با باتری که بالاس خیلی کمرنگ پیدا میشه تو صفحه های کرم..... به نظرتون ببرم گارانتی بدم درستش میکنن یا همینجوری باید باهاش سر کنم؟؟؟
    اگر گارانتی داره حتما ببرید گارانتی.تیری تو تاریکی شاید گرفت و درستش کردن.
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Vejdan نمایش پست ها
    اگر گارانتی داره حتما ببرید گارانتی.تیری تو تاریکی شاید گرفت و درستش کردن.
    بردم نمایندگی اخرین اپدیت رو هم رایگان روش زدم.. بابت مشکل سایه هم بهش گفتم بنده خدا گفت این مشکل رو دارن بعضی ها.. بازم تمایل دارید ال سی دی رو عوض میکنم براتئن رایگان ولی از من میشنوید حساس نباشید روش... تا گارانتی داره استفاده کنید نزدیکای اخراش که شد بیاید خواستید عوضش کنم... الان به نظرم روون تر شده و مشکلی حس نکردم... خدایی سامسونگ داشتم پدر منو در اوردن بابت کوچکترین مشکلی... ولی خدمات ال جی همین دوباری که رفتم پیششون هم برخوردشون خوب بوده هم کارم رو راهت راه انداختن.... دمشون گرم
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    بردم نمایندگی اخرین اپدیت رو هم رایگان روش زدم.. بابت مشکل سایه هم بهش گفتم بنده خدا گفت این مشکل رو دارن بعضی ها.. بازم تمایل دارید ال سی دی رو عوض میکنم براتئن رایگان ولی از من میشنوید حساس نباشید روش... تا گارانتی داره استفاده کنید نزدیکای اخراش که شد بیاید خواستید عوضش کنم... الان به نظرم روون تر شده و مشکلی حس نکردم... خدایی سامسونگ داشتم پدر منو در اوردن بابت کوچکترین مشکلی... ولی خدمات ال جی همین دوباری که رفتم پیششون هم برخوردشون خوب بوده هم کارم رو راهت راه انداختن.... دمشون گرم
    گارانتی مدیا فعلا داره خوب کار می کنه اگر خراب نکنه! سامسونگ مایکروتل هست و خودم تا حالا مشکل داشتم باهاشون!
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadh123 نمایش پست ها
    گارانتی مدیا فعلا داره خوب کار می کنه اگر خراب نکنه! سامسونگ مایکروتل هست و خودم تا حالا مشکل داشتم باهاشون!
    سلام مجدد.. ببخشید برای دانلود رام ال جی کدومک سایت بهتره؟ ایا مرجعی وجود داره که خیلی مطمعن باشه؟ برای مثال سامسونگ سم موبایل رو داره.. خیلی راهت میری و مدل گوشیت رو سرچ میکنی و تموم.. میخوام بدونم ال جی چه جوریه و ایا میشه جایی رو معرفی کنید که با خیال راحت رام گرفت و بفهمم چه رامی واسه گوشیم جدیدتر هستش؟ ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید بنده رو
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    سلام مجدد.. ببخشید برای دانلود رام ال جی کدومک سایت بهتره؟ ایا مرجعی وجود داره که خیلی مطمعن باشه؟ برای مثال سامسونگ سم موبایل رو داره.. خیلی راهت میری و مدل گوشیت رو سرچ میکنی و تموم.. میخوام بدونم ال جی چه جوریه و ایا میشه جایی رو معرفی کنید که با خیال راحت رام گرفت و بفهمم چه رامی واسه گوشیم جدیدتر هستش؟ ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید بنده رو
    سلام
    سایت خودمون براتون قرار میدم!
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام
    دیروز گوشی v20 من باطریش تموم شد و خاموش شد .بعد اینکه گوشی رو شارژ کردم دیگه روشن نمیشه و رفته رو صفحه ای که پیام داده update firmware
    کسی میتونه کمکم کنه ؟
صفحه 6 از 16 نخست ... 45678 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 155

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)