ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 9 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 88
    0
    User
    کاربرعادی

Lightbulb قطع و وصل شدن ال سی دی LG G3

با سلام خدمت استاتید محترم :

متاسفانه گوشی LG G3 زمین خورده و یه اتفاقی افتاده که میخواستم از شما عزیزان بپرسم و بدونم ایراد و نقص کار کجاست :

توضیح :
    در صفحه نمایش شکستگی نیست به هیچ عنوان اما حالات زیر پدیدار میشود :

صفحه نمایش یهو خاموش و یا نیمه خاموش میشود و در مواقعی هم روشن نمیشود ، همپنین از دیگر علایم در راستای همین مشکل خاموش یا نیمه خاموش شده این است که
    صفحه کمرنگ و کم رنگ و نیمه رنگ میشه و سپس خاموش می شود .

در زمانی هم که کاملا روشن هست صفحه نمایش ، وضوحت کامل در صفحه مشخص هست و مشکلی نیست اما وقتی در حال کمرنگ شدن هست انگار رنگ هاش داره از بین میره
    و باید چندین بار دکمه power را زد تا روشن بشه و مجدد وسط کار هم یهو کاملا صفحه خاموش میشه .
    تاچ کاملا کار میکنه و بدون مشکل هست .

حدس های نامطمن :
    انگار به همجا برق میرسه به غیر از صفحه نمایش و یا ناقص میرسه ،

اگر راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجاست ؟
    و ایا امکان داره از کیت دکمه پاور باشه ؟

باتشکر فراوان
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام کسی تونست این مشکل رو حل کنه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من تازه این اتفاق واسم افتاده و میگن دیگه ارزش نداره هزینه تعمیر بدم
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط rexi1r نمایش پست ها
    سلام کسی تونست این مشکل رو حل کنه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من تازه این اتفاق واسم افتاده و میگن دیگه ارزش نداره هزینه تعمیر بدم
    سلام
    این مشکل توی هر گوشی متفاوت هست.ولی اینی که دوستمون فرمودن از برد هست و ارزش تعمیر ندارد.احتمال اینکه دوباره این مشکل پیش بیاد هست
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان منم این مشکلا دارم کسے به نتیجه نرسیده ؟؟؟ خواهش میکنم کمک ڪنید
    0
    User
    کاربرعادی

قطع وصل شدن صفحه الجی جی 3

نقل قول نوشته اصلی توسط rehash11 نمایش پست ها
    با سلام
    آقا کیارش من هم دقیقن مشکل شما رو دارم. اگر نتیجه ای گرفتید لطف کنید من رو هم در جریان بذارید.
    با سپاس
    با سلام .
    دوستان منم گوشیم الجی جی 3 هست و مشکل اکثر شما رو پیدا کردم .هر جا بردم گفتم سی پی یو گوشیت مشکل داره و گوشیت اصلا دیگه مرخص شده .تو بازار علاعدین بردم طبقه مثبت 1.پلاک 129 .پیش یه اقایی به اسم محسن .اون گوشیمو درست کرد و الان یک هفته است که داره بدون هیچ موردی کار میکنه .امیدوارم که بدردتون خورده باشه این پاسخ من
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام.گوشیهای الجی همانطور که میدانید ال سی دی های خیلی باکیفیتی دارن یعنی رزولیشن شون عالیه حالا نمیدانم درست نوشتم یانه.ولی درقسمت فوق العاده ضعیف هستند همین دلیلشه که صفحه با برد متچ نمیشه یعنی وقتی کار باگوشی بالا میگیره وسی پی یو فعالیتش زیاد میشه دیگه یه جورایی باهم راه نمیان توگوشی های مطرح الجی این مشکل هست و یجورایی خرابکاری سازندشه.وهیچ ربطی به هیچ جای گوشی نداره در گوشی G5. و. V20 خیلیا همین مشکلو دارن که اصلن درست نمیشه میشه گفت خصوصیاتشونه.هواستون به خریدتون باشه الجی دیگه قابل اطمینان نیست.راه حله مشکل هم اینه که برد باید عوض بشه هیچ راهه دیگه ایی نداره.متشکرم.
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام.گوشیهای الجی همانطور که میدانید ال سی دی های خیلی باکیفیتی دارن یعنی رزولیشن شون عالیه حالا نمیدانم درست نوشتم یانه.ولی دربرد فوق العاده ضعیف هستند همین دلیلشه که صفحه با برد متچ نمیشه یعنی وقتی کار باگوشی بالا میگیره وسی پی یو فعالیتش زیاد میشه دیگه یه جورایی باهم راه نمیان توگوشی های مطرح الجی این مشکل هست و یجورایی خرابکاری سازندشه.وهیچ ربطی به هیچ جای گوشی نداره در گوشی G5. و. V20 خیلیا همین مشکلو دارن که اصلن درست نمیشه میشه گفت خصوصیاتشونه.هواستون به خریدتون باشه الجی دیگه قابل اطمینان نیست.راه حله مشکل هم اینه که برد باید عوض بشه هیچ راهه دیگه ایی نداره.متشکرم.
    0
    User
    کاربرعادی
    این مشکل به دلیل خم شدن گوشی پیش میاد . مثلا اگه گوشی رو توی جیب عقب شلوارتون بذارین و بعد حواستون نباشه روش بشینین.
    توی این گوشی g3 وقتی گوشی خم بشه و برد گوشی خم بشه اتصال آی سی از جاش کنده میشه و باعث این مشکلات میشه...
    راه حل موقتیش هم استفاده از یه تیکه کاغذ تا شده روی آی سی هست که باعث میشه آی سی به پایش فشرده بشه و دوباره اتصالاتش برقرار بشه.
    راه حل دائمش هم تعویض یا نصب مجدد آی سی هست.
    ویرایش توسط ehsan640 : 03-03-2018 در ساعت 01:24 PM
    1
    User
    کاربرعادی
    مراحل انجام کار

Introduction

1- Take the battary out.
    2-Unscrew the whole back.
    3-You will se a connector down at the charger port take them off and you can blow some air to take the dirt off.
    4- Take some paper and fold it 4 to 6 times(small one)
    5- After folding it make sure it is the size of the connector that is next to the Camera.
    6-Place the folden paper on top of the connector.
    7-Slowly get back all the plastic covers.
    8-Screw in all the screws.
    9-Place the battary,SD Card and the Sim back
    10-Power on the Phone.
    99.9% It will work.
    UPDATE:
    If you want to take it a step further ,
    get some thermal paste
    and remove the whole circuit board and but some on the spot (as shown on the picture) do NOT put too much a dot will be enough...
    after that you can go ahead an place the circuit board back in place, then place the paper on the connector(follow the steps 6-10)
    Even thermal pad might do the job.
    Thanks,
    I hope this will fix the problem !

پیچ های پشت را باز کنید
    یکسری کانکتور هست که مثل یک صفحه المینیومی کوچک هست که بهش یک چیزی وصل هست اون ها رو باید بلند کنید ، راحت جدا میشه
    یک کاغذ یا فویل رو بردارید 4 تا 6 بار تا کنید که کوچک بشه اندازه سی پی یو که پشت برد هست و می گذارید روی آن و می بندین و همه چی به شکل اول میشه
    یک کار دیگه هم انجام بدین و زمانی که دارین از خمیر سلیکون استفاده می کنید و دفع حرارت می کنیم
    قبلش به مدت 7 تا 8 دقیقه با سشوار به سی پی یو حرارت می دهید که پایه ها اگر احیانا ول کرده باشن یکم بگیره خودشون رو

اگر این ها کار نکنه باید ای سی را یکبار برداشت و مجدد نصب کرد که یکم حرفه ای میشه ولی می تونید و شدنی هست (هیتر می خواهد )

یک توصیه : این گوشی را نگذارید خیلی داغ بشه ! این مشکلات صفحه ال سی دی که خاموش میره به این شکل 99درصد به علت گرمای شدید هست ، برنامه ها و امکاناتی مثل GPS , GPRS خیلی سنگین هست و گرمای زیادی تولید میشه در صورت لزوم فقط روشن کنید و بعدش خاموش کنید

امیدوارم کمکی تونسته باشم بکنم
    ویرایش توسط Ali.King.THR : 03-07-2018 در ساعت 03:05 PM
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان
    گوشی الجی جی 3 من هم همینطور شد تا حالا جایی نشون ندادن کسی تونسته این مشکل رو حل کنه؟؟؟
    فقط تنها چیزی که خودم فهمیدم تو تاریکی مطلق گوشی کاملا سالم میشه و کار میکنه ولی اگه تو روشنایی با گوشی کار کنی مشکل باز پیدا میشه که میشه گفت از ای سی نور میتونه باشه این مشکل
    ویرایش توسط سجاد الکتریکال : 06-06-2018 در ساعت 01:18 PM
    0
    User
    کاربرعادی
    با سلام دوستان هرکی مشکل داره این ویدیو که دوستمون گذاشته نگاه کنید مشکلتون حل میشه چیزایی که لازم میشه برای درست کردنش
    1.سشوار
    2پیچ گوشتی واسه باز کردن پیچ های پشت موبایل
    3.یه پوکه مثل رم یا خط موبایل یا فویل فرقی نداره و دیدن این لینک پایین
    4.با سشوار به اندازه یک دقیقه قشنگ ای سی هایی که تو ویدیو نشون میده رو داغ کنید
    ویرایش توسط Nakove : 07-14-2018 در ساعت 07:16 PM
صفحه 3 از 9 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 88

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)