ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 54 نخست ... 5678917 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 540
    26
    User
    کاربرعادی

Cool آموزش رفع مشکل بوت لوپ (Bootloop) مدل LG G4 همه سری ها

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز
    بنده مدتی بود با مشکل بوت لوپ g4 ال جی بر خورده بودم!
    که گوشی روشن میشه و روی آرم گیر میکنه و بالا نمیاد!
    خیلی جاها حتی سایت خود شرکت ال جی گفته بودن مشکل بوت لوپ از برد گوشی هست، و فقط باید برد تعویض بشه!
    ولی بنده بعد از چند هفته سرچ توی انواع سایت ها و فرم های کشورهای مختلف بلاخره تونستم فایلی پیدا کنم که از طریق برنامه LGUP و فلش زدن اون فایل کم حجم روی گوشی در عرض ۵دقیقه این مشکل رو برطرف کنم!!
    و بخاطر این که دیدم توی خیلی از سایت ها و انجمن های فارسی داره بخاطر این مشکل کلاهبرداری های بزرگ از یه عده مردم بیچاره که به این مشکل برخوردن انجمام میگیره! براتون لینک سایتش رو اینجا قرار میدم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

سایت رو باز کنین در قسمت اول فیلم آموزشی رو مشاهده میکنین!
    پایین صفحه که برین قسمت Descargas
    فایل های Parches bootloop fix تمام مدل های g4 رو مشاهده میکنین
    از اینجا فایل مربوط به گوشی خودتون رو دانلود کنین!
    بعد باید دوتا برنامه روی کامپیتور نصب کنین
    1: LGUP DLL
    2: LGUP Store یا LGUP software
    و البته حتما باید LG G4 Mobile Driver رو هم روی سیستم نصب کنین
    لینک این سه تا رو هم براتون قرار میدم!
    ولی بازم برای این که بهتر و راحتر متوجه بشین و به مشکل برنخورین اون فیلم آموزشی توی سایت رو مشاهده کنین!

دانلود برنامه Lgup store:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

دانلود برنامه Lgup dll

راستی یادم رفت اینو بگم، ورژن اندروید گوشیتون حتما باید 5 یا 5.1 باشه!
    پس اگه اندروید گوشیتون 6 یا 4 هست و این مشکل بوت لوپ رو دارین باید اول رام اندروید 5 یا 5.1 رو دانلود کنین و روی گوشی فلش بزنین بعد ای آموزش رفع بوت لوپ رو دنبال کنین!

در آخر هم اگه هر مشکلی داشتین زیر همین پست بنویسین تا راهمانیتون کنم!
    باتشکر..
    0
    User
    کاربرعادی
    اقا اونایی که نرم افزاریه حل میشه من الان تست کردم تا 80 درصد که میرسه ریست میشه و باز گیر میکنه.lgup بعدش تا 100 درصد میاد ولی اتفاقی نمیوفته
    1
    User
    کاربرعادی
    اقا دمت گرم یه مشکل بزرگ و حل کردی من فایل و دان کردم زدم تو گوشی با ال جی آپ گوشیم ردیف شد گوشیم ال جی جی 4 هستh815p کاملا جواب داد بسیار سپاس گذارم
    0
    User
    کاربرعادی
    با سلام و وقت بخیر. گوشی من هم مدل H818P هست و این مشکل رو پیدا کرد. بردمش نمایندگیش و گفتن هاردش رو عوض کردن اما اندرویدش رو دانگرید کرده بودن به 5.1 و بهم گفتن آپدیتش نکن برای همین من احساس میکنم دروغ گفتن و همین برنامه رو روش اجرا کردن. متاسفانه 3روز گوشیم بدون اینکه داغ کنه و یا مثل قبل زود باتری خالی کنه برام کار کرد و بعد از سه روز دوباره خاوش شد و روی لوگو گیر میکنه مجددا بردمش همونجا گفتن دیگه نمیتونن کاری بکنن. البته ناگفته نماند که من همه برنامه های گوشی رو آپدیت کردم (بجز اندروید). ممنون میشم اگه بتونید منو راهنمایی کنید که آیا میتونم مشکلشو حل کنم یا خیر. گرفتن هیت یا سشوار روی CPU و یا برد تاثیری میتونه داشته باشه؟ با تشکر.
    0
    User
    کاربرعادی
    چرا کسی پاسخگو نیست؟؟؟؟؟؟
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    چرا کسی پاسخگو نیست؟؟؟؟؟؟
    هر
    گوشی داستانش فرق دارد و باید راه حل های مختلف تست شود ممکن اصلا مشکلش حل نشه و ممکنه جواب بده...تست کنید
    0
    User
    کاربرعادی
    بنام خدا
    باسلام خدمت همه اساتید و دوستان بزرگوار
    بنده یه گوشی ال جی ج۵ مدل h845 دارم و یهو گوشی خاموش شد و دیگه اصلا روشن نمیشه و هیچی تو صفحه نشون نمیده
    حتی تمامی کلیدهای ترکیبی ولوم بالا با پاور و یا ولوم پایین با پاور هم گرفتم و حتی باطری هم برا هربار درمیوردم باز جواب نداد و صفحه نمایش و چراغ هیچ تغییری نکرد انگار که کلا مرده
    وقتی به کامپیوتر میزنیش کامپیوتر یه صدای اتصال یو اس بی میزنه ولی تو صفحه درایوا چیزی نمیاد ولی تو قسمت دیوایس منیجر کامپیوتر که میری یه اسم عجیب میاد که با اتصال و دراوردن کابل این میاد و میره
    چون تو شهر ما دو سه تا تعمیرکار هستن و زیاد اطلاع خوبی ندارن خواستم خواهش کنم یه راهنمایی کنید اگه راهی هست...؟
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iman4545 نمایش پست ها
    بنام خدا
    باسلام خدمت همه اساتید و دوستان بزرگوار
    بنده یه گوشی ال جی ج۵ مدل h845 دارم و یهو گوشی خاموش شد و دیگه اصلا روشن نمیشه و هیچی تو صفحه نشون نمیده
    حتی تمامی کلیدهای ترکیبی ولوم بالا با پاور و یا ولوم پایین با پاور هم گرفتم و حتی باطری هم برا هربار درمیوردم باز جواب نداد و صفحه نمایش و چراغ هیچ تغییری نکرد انگار که کلا مرده
    وقتی به کامپیوتر میزنیش کامپیوتر یه صدای اتصال یو اس بی میزنه ولی تو صفحه درایوا چیزی نمیاد ولی تو قسمت دیوایس منیجر کامپیوتر که میری یه اسم عجیب میاد که با اتصال و دراوردن کابل این میاد و میره
    چون تو شهر ما دو سه تا تعمیرکار هستن و زیاد اطلاع خوبی ندارن خواستم خواهش کنم یه راهنمایی کنید اگه راهی هست...؟
    از داخل انجمن قسمت بالا جستجو کنید: Boot Loop
    0
    User
    کاربرعادی
    با سلام خدمت همه عزیزان بنده هم همین مشکل بوت لوب رو دارم بردم گارانتی میگه چون تاچ شما شکسته ما گوشی رو قبول نمیکنیم من هرچی توضیح دادم به نتیجه نرسید گفتم بردش رو عوض کن میگه 1200000 میگیریم واقعا کمکم کنید مدیا بردازش دزده منتظرتونم جواب بدین
    2
    User
    کاربرعادی
    از خیرش بگذر دیگه الجی نخر من هم خریدم پشیمانم
    26
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر. گوشی من هم مدل H818P هست و این مشکل رو پیدا کرد. بردمش نمایندگیش و گفتن هاردش رو عوض کردن اما اندرویدش رو دانگرید کرده بودن به 5.1 و بهم گفتن آپدیتش نکن برای همین من احساس میکنم دروغ گفتن و همین برنامه رو روش اجرا کردن. متاسفانه 3روز گوشیم بدون اینکه داغ کنه و یا مثل قبل زود باتری خالی کنه برام کار کرد و بعد از سه روز دوباره خاوش شد و روی لوگو گیر میکنه مجددا بردمش همونجا گفتن دیگه نمیتونن کاری بکنن. البته ناگفته نماند که من همه برنامه های گوشی رو آپدیت کردم (بجز اندروید). ممنون میشم اگه بتونید منو راهنمایی کنید که آیا میتونم مشکلشو حل کنم یا خیر. گرفتن هیت یا سشوار روی CPU و یا برد تاثیری میتونه داشته باشه؟ با تشکر.
    گوشی رو به سیستم وصل کن و یه رام اصلی ورژن 5.1 نصب کن روش، بعد همین آموزشو دنبال کن، گوشی درست میشه و بالا میاد!
    برای این که دوباره به مشکل نخوری، هیچ چیز رو آپدیت نکن (بجز برنامه های نصبی)
    برنامه های سیستمی و رام اندروید رو نباید آپدیت کنی
صفحه 7 از 54 نخست ... 5678917 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 540

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)