سلام. منم مشکل مشابهی دارم. چند وقت پیش گوشی شروع کرد به هنگ کردن و ری استارت . تعداد ری استارت ها اونقدر زیاد شد که عملا نمیتونستم با گوشی کار کنم. کم کم مشکل کاهش سریع شارژ باتری هم بهش اضافه شد تا اینکه دیگه به wifi متصل نمیشدم. وقتی روی علامت wifi تپ میکردم این آیکون مدام خاموش و روشن میشد ( مثل علامت باتری که در حال شارژ شدن هست علامت wifi هم پر و خالی میشد ). همه ای اتفاق ها تقریبا توی 24 ساعت رخ داد . مجبور شدم از اطلاعاتم backup بگیرم و بعد گوشی رو ریست فکتوری کنم. بعد از ریست فکتوری هنوز مشکل های قبلی ادامه داشت و یه مشکل دیگه هم به اونا اضافه شده بود. اینکه گوشی از طریق usb به pc وصل نمیشد. در حال حاضر نه میتونم اطلاعاتم رو بازگردونم ، نه میتونم به wifi وصل بشم ، نه میتونم ROM نصب کنم. واقعا سرگردونم. مخصوصا اینکه بعضی اطلاعات مهم مالی و کاری رو توی بخش Note گوشی ذخیره کرده بودم و یه سری شماره های تماس و اطلاعات ایمیل بود که با اکانت گوگلم سینک نشده بود ( خودمم نمیدونم چرا ) . حالا چجوری مشکل debug و wifi رو حل کنم ؟
نکته ای که باید بهش اشاره کنم اینه که در حال حاضر مشکل باتری حل شده و باتری با کیفیت خوبی شارژ رو نگه میداره.
اگه کسی جواب رو میدونه لطفا به آی دی تلگرام زیر پیام بده. @

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

_y_n