ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    0
    User
    کاربرعادی

مشکل تاچ در L70-D325 و از کار افتادن دکمه های فرمان

سلام دوستان.
    من یه LG L70 - D325 دو سیم کارته دارم. سال گذشته دکمه سوئیچ بین سیمکارتها از کار افتاد. بعد دکمه منو از کار افتاد و همینطور دکمه های هوم و بک. اپ back button رو نصب کردم و کارم رو راه انداختم. اما اخیرا تاچ فرمانپذیری خوبی نداره. به خصوص در قسمت پایین و تا حد زیادی هم در بالا و کمی هم در کناره ها. هر روز هم بدتر می شه. قسمتهای وسط تاچ هم تعریف نداره و در مجموع آزار دهنده شده. مثلا در تایپ کردن اذیت می کنه و یه حرف رو که می زنم یکی دیگه تایپ می شه. یا مثلا می خوام صفحه رو پیمایش کنم کلیک می شه.
    می خوام بدونم به نظر شما مشکل از کجاست؟ آیا تاچ خراب شده؟ یا ال سی دی باید عوض بشه؟ یا اینکه مشکل نرم افزاریه و با ریست فکتوری یا فلش کردن درست می شه؟
    ممنون می شم از بزرگوارانی که اطلاعاتی دارند من رو راهنمایی کنند.
    پیشاپیش سپاسگذارم.
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط s115rz نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه LG L70 - D325 دو سیم کارته دارم. سال گذشته دکمه سوئیچ بین سیمکارتها از کار افتاد. بعد دکمه منو از کار افتاد و همینطور دکمه های هوم و بک. اپ back button رو نصب کردم و کارم رو راه انداختم. اما اخیرا تاچ فرمانپذیری خوبی نداره. به خصوص در قسمت پایین و تا حد زیادی هم در بالا و کمی هم در کناره ها. هر روز هم بدتر می شه. قسمتهای وسط تاچ هم تعریف نداره و در مجموع آزار دهنده شده. مثلا در تایپ کردن اذیت می کنه و یه حرف رو که می زنم یکی دیگه تایپ می شه. یا مثلا می خوام صفحه رو پیمایش کنم کلیک می شه.
    می خوام بدونم به نظر شما مشکل از کجاست؟ آیا تاچ خراب شده؟ یا ال سی دی باید عوض بشه؟ یا اینکه مشکل نرم افزاریه و با ریست فکتوری یا فلش کردن درست می شه؟
    ممنون می شم از بزرگوارانی که اطلاعاتی دارند من رو راهنمایی کنند.
    پیشاپیش سپاسگذارم.
    سلام
    صد در صد مشکل از تاچ شماست،تعویض کنید حل میشه!!
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadh123 نمایش پست ها
    سلام
    صد در صد مشکل از تاچ شماست،تعویض کنید حل میشه!!
    ممنون از پاسخ شما. ریست فکتوری کردم و درست نشد و همونطور که شما گفتید مشکل از تاچه.

من تهران هستم. منطقه 10 . آیا کسی از دوستان تعمیرکار مطمئن و کار بلد LG سراغ داره؟
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط s115rz نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. ریست فکتوری کردم و درست نشد و همونطور که شما گفتید مشکل از تاچه.

من تهران هستم. منطقه 10 . آیا کسی از دوستان تعمیرکار مطمئن و کار بلد LG سراغ داره؟
    ..
    خیر،خودتون پیدا کنید،کسی رو نمی شناسم که معرفی کنم
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)