ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    1
    User
    کاربرعادی

سایه انداختن صفحه نمایش

سلام.
    وقتی Notification bar رو بکشین پایین آیکون های ساعت و نوار آنتن و باتری و ... محو میشن اما وقتی من نوار نوتیفیکیشن رو کشیدم پایین اون نماد ها بصورت یه سایه ی قرمز موندن روی صفحه. و بگم که فقط قسمت بالای صفحه نمایش اینطوریه. بلافاصله گوشی رو خاموش کردم و باتری شو در آوردم و به همون حالت روی میز گذاشتمش.
    من مشابه این مشکل رو قبلا روی Xperia Z3 Plus داشتم. وقتی اینطوری شد ریستارتش کردم. فکتوری ریست و فلش رام و ... . اما هر لحظه بدتر میشد. تا اینکه کل صفحه اونطوری شد و سایه مینداخت. نوارهای عمودی ظاهر شد و صفحه یواش یواش تاریک و تاریک تر میشد و رنگارو درست نشون نمیداد. اونموقع زد3پلاس 1600 قیمتش بود و من دادمش 600 خالی!!!! یعنی 1 تومن ضرر!!!!!!!!!!!!
    حالا هم هاج و واج موندم چیکار کنم. خواهشا کمک کنید.
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamadmtwo نمایش پست ها
    انگار راه حلی نداره. توی نت سرچ کنین lg g4 red shadow یا image retention. خیلیا گفتن بردیمش نمایندگی. اونا که وارانتی داشتن که براشون تعویض کردن و اونایی هم که گارانتی داشتن گفتن که صفحه و برد گوشی رو عوض کردن براشون. حالا مایی که هیچکدومو نداریم باید بسوزیم و بسازیم. تنها چیزی که میشه باهاش خودمونو توجیه کنیم اینه که موبایل یه چیز مصرفیه و بعد چند سال دوباره یکی دیگه میگیریم. فقط اینو فهمیدم که پول زیادی نباید به موبایل داد چون حقیقتا اصلا ارزش نداره و بعد چند ماه با مغز میاد زمین قیمتش چه برسه به سال.
    دوست عزیز متاسفانه چیزیکه واقعا تو بازار زیاد شده گوشیهای رفرشی هست پیشنهاد میکنم همیشه گوشی با گارانتی بخر خوبه گارانتی به درد نخوره و پول اضافه بدی که اینطورم نیست ولی در عوض اطمینان داری که گوشیت اصلی هست یا رفرشی نیست

34
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    عزیزان این مشکل سخت افزاری هست...ال سی دی سالمه کاملا ولی چون برد پشت ال سی دی هست و مخصوصا اینکه CPU و رم دقیقا روی هم قرار گرفتن این خودش باعث تولید حرارت زیاد میشه که ال سی دی سالمو میزنه بر اثر حرارت خراب میکنه....اگه اطلاع دارید مشکل سری اول جی4 که خاموش میشد هم همین بود...داغ میشد...این داغی باعث میشد اتصالات برد ضعیف و قط بشه و مجبور بشید بردو عوض کنید...این مشکل داغی کماکان رو برد جدید هست و بعد گذشت چندماه رو ال سی دی هم تاثیر میذاره....
    من که چندماه بعد از اینکه بردو عوض کردم همین چندروز پیش دادم نمایندگی ال سی دی-تاچ-و شاسی گوشیو کامل عوض کنن...البته مال من گارانتی داشت و رایگان این کارو کردن....
    این مشکل تنها مربوط به الجی نمیشه...
    تو برند های دیگه هم این مشکل هست...مثل اس5 سامسونگ...اس3 سامسونگ...و خیلی مدلا از خیلی برند ها...
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_s21 نمایش پست ها
    عزیزان این مشکل سخت افزاری هست...ال سی دی سالمه کاملا ولی چون برد پشت ال سی دی هست و مخصوصا اینکه CPU و رم دقیقا روی هم قرار گرفتن این خودش باعث تولید حرارت زیاد میشه که ال سی دی سالمو میزنه بر اثر حرارت خراب میکنه....اگه اطلاع دارید مشکل سری اول جی4 که خاموش میشد هم همین بود...داغ میشد...این داغی باعث میشد اتصالات برد ضعیف و قط بشه و مجبور بشید بردو عوض کنید...این مشکل داغی کماکان رو برد جدید هست و بعد گذشت چندماه رو ال سی دی هم تاثیر میذاره....
    من که چندماه بعد از اینکه بردو عوض کردم همین چندروز پیش دادم نمایندگی ال سی دی-تاچ-و شاسی گوشیو کامل عوض کنن...البته مال من گارانتی داشت و رایگان این کارو کردن....
    این مشکل تنها مربوط به الجی نمیشه...
    تو برند های دیگه هم این مشکل هست...مثل اس5 سامسونگ...اس3 سامسونگ...و خیلی مدلا از خیلی برند ها...
    با سلام
    بعد از تعویض تا چند وقت سالم کار کرد ؟
    بنده فقط قسمت نوتیفکیشن اینطوریه و هاله سفید باقی میمونه ، به نظرتون در اینده بیشتر میشه ؟
    اینم بگم که برد به تازگی توسط نمایندگی تعویض شده
    34
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabawebhost نمایش پست ها
    با سلام
    بعد از تعویض تا چند وقت سالم کار کرد ؟
    بنده فقط قسمت نوتیفکیشن اینطوریه و هاله سفید باقی میمونه ، به نظرتون در اینده بیشتر میشه ؟
    اینم بگم که برد به تازگی توسط نمایندگی تعویض شده
    دو هفته فک کنم دووم اورد
    چون معمولا نوتیفیکیشن ثابت تره نسبت به بقیه صفحه خب طبیعیه بالای صفحه اینجوری باشه

حتی پایین صفحه که کلید های ناوبری ثابت هست هن اینجوریه رد اوناهم رو صفحه میوفته

اگه با گوشی زیاد کار کنی و بذاری گوشی خیلی داغ بشه و بازم به کارکردن ادامه بدی وضعیت LCD خراب میشه.

بهترین کار اینکه نذاری گوشی از یه حدی گرم بشه
    حتما حتما حتما موقعی که به شارژه ازش استفاده نکنید
    اگه میبینید گوشی تو حالت عادی داغ میکنه ایراد نرم افزاری داره رفعش بکنید که اون گرما به مرور به ال سی دی و مخصوصا باتری آسیب میزنه

من الان دقیق دوساله دارمش هم lcd عوض کردم هم باتری هم برد
    حساب کن شما من تو این دوسال دوتا جی4 داشتم!!!!
    ولی الان خیلی از اولش بهتره نه داغ میکنه نه باتری خالی میکنه

اگه دیدی رو نمایشگر رد افتاده گوشیو بذا کنار چندساعتی تا سرد بشه اینطوری از قرمزی صفحه یکم کم میشه

اگه میخای رد قرمزی محو بشه کامل وقتی گوشی سرده سرده یه فیلم 10 دقیقه ای با نور کامل صفحه پخش کن بعدش تمام رد ها پاک میشه از رو صفحه
    البته باز دوباره میاد سرجاش
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام
    منم همین مشکلو داشتم بمدت یه سال که کم کم بیشتر میشد
    نرم افزار bluelight filter رو نصبیدم و شفافیت که صفحه اوله رو رو پونزده درصد قرار دادم و پایینتر filter color رو روی مشکی قرار دادم و فعال کردم بعد چند روز این مشکل سایه انداختن حل شد
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)