ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 540
    26
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.rz.1374 نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم این فایل tot ک فلش میزنه دوتا هسته ی بزرگ سی پی یو رو از کار میندازه
    من مدلم h815 p هست ک از یکجایی اون پوشه ای ک فایل های tot سری های مختلف هست رو گیر اوردم و فلش زدم اما.....5تا از هسته ها از کار افتادن و سرعت گوشی ب طور وحشتناکی افت کرد در واقع اصلا میشه گفت کار نمیکرد....من خودم گوشیو باز کردم یکم با سشوار حرارت دادم بعدش یک قطعه ورق الومینیوم با قطر تقریبا 2 میل گذاشتم رو سی پی یو اون هیت سینک خودش رو هم برداشتم یکم با زور بسته شد گوشی روی ال سی دی هم یک ردی افتاده اما فعلا ک روشنه....اندروید 5 روهم دوباره فلش زدم
    گوشی های g3 g4 v10 g5 این مشکلو دارن پس عاقلانه ایه سراغ ال جی نریم دیگه الان خودم یدونه سامسونگ اس 6 دارم باید یادگرفت تعصب ب یک برند کار مسخره ایه مهم کارایی هست امیدوارم گوشیتون خوب بشه.

دوست عزیز مشکل گوشی شما سخت افزاری بوده!
    چون بوت لوپ شدن دستگاه، با ظعیف شدن cpu ایجاد میشه، و اگه این فایل بخواهد به گفته شما 5 هسته رو غیرفعال کنه!!! گوشی به هیچ عنوان روشن هم نمیشه! چه برسه بالا بیاد که کند شده باشه!
    شایدم فایلی که شما روی گوشی رایت کردی مشکل داشته!
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 540

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)