ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: باتری وی 10

9
    User
    کاربرعادی

باتری وی 10

سلام.مدتی میشه دست یکنفر وی 10 رو دیدم و واقعا خوشم اومد.من کلا عاشق فبلت های سایز بزرگم.خیلی هم تحقیق کردم اما باتریش منو

ترسونده.خیلیا میگن افتضاحه و بعضی ها هم میگن نه خوبه.این مساله خیلی مهمه برام.از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

در ضمن میخوام بدونم دوستانی که دارند چند ساعت اسکرین با نت گوشی میتونند بگیرند؟

ممنونم
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط don diego نمایش پست ها
    سلام.مدتی میشه دست یکنفر وی 10 رو دیدم و واقعا خوشم اومد.من کلا عاشق فبلت های سایز بزرگم.خیلی هم تحقیق کردم اما باتریش منو

ترسونده.خیلیا میگن افتضاحه و بعضی ها هم میگن نه خوبه.این مساله خیلی مهمه برام.از دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

در ضمن میخوام بدونم دوستانی که دارند چند ساعت اسکرین با نت گوشی میتونند بگیرند؟

ممنونم
    سلم
    من با چند تاش کار کردم عالی بوده!!! بستگی به منطقه سفارش داره که سفارش کجا باشه!!!! بعضی هاش خیلی عالی هستن ولی تا حالا بدی ازش ندیدم
    LG Lif's Good

The New Idea

9
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Vejdan نمایش پست ها
    سلم
    من با چند تاش کار کردم عالی بوده!!! بستگی به منطقه سفارش داره که سفارش کجا باشه!!!! بعضی هاش خیلی عالی هستن ولی تا حالا بدی ازش ندیدم
    ممنون ولی کار کردن ملاک نیست زیاد.باید چند روزی استفاده کرده باشید تا بتونید قضاوت کنید باتریش خوبه یا نه.
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    ممنون ولی کار کردن ملاک نیست زیاد.باید چند روزی استفاده کرده باشید تا بتونید قضاوت کنید باتریش خوبه یا نه.
    ...
    چرا همچین فکری کردید؟
    توضیح کامل : کار کردن یعنی چند روزی دستم بوده.
    LG Lif's Good

The New Idea

9
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Vejdan نمایش پست ها
    ...
    چرا همچین فکری کردید؟
    توضیح کامل : کار کردن یعنی چند روزی دستم بوده.
    بله.من فکر کردم در حد تست توی مغازه و اینا بوده.چه مقدار sot میگرفتید با نت گوشی؟
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    بله.من فکر کردم در حد تست توی مغازه و اینا بوده.چه مقدار sot میگرفتید با نت گوشی؟
    توی سایت های مختلف از جمله دیجی کالا نظرات کاربرانشون رو نگاه کنید!!! مثبت بوده نظرات
    9
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadh123 نمایش پست ها
    توی سایت های مختلف از جمله دیجی کالا نظرات کاربرانشون رو نگاه کنید!!! مثبت بوده نظرات
    اتفاقا نگاه کردم که خواستم اینجا بپرسم دوست عزیز.همه از باتریش شاکی ان
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    اتفاقا نگاه کردم که خواستم اینجا بپرسم دوست عزیز.همه از باتریش شاکی ان
    توی صدتا شاید 80 تاش مشکل داشته باشه!!! ولی قاعدتا یه شرکت نمیاد گوشی بزنه که تمام گوشی های اون مدل مشکل داشته باشه،مثل نوت 7 که باطری می ترکید!!! ولی با این تفاسیر نگیری بهتره
    9
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadh123 نمایش پست ها
    اتفاقا نگاه کردم که خواستم اینجا بپرسم دوست عزیز.همه از باتریش شاکی ان.
    آقا اصلا با شما نبودم.من میخوام با کسی صحبت کنم که بیطرف باشه نه تعصبی.همونطوری که نوت7 نمیخرم چون مشکل داره پس همینطوری گوشی ای رو که هشتاد درصد
    خرابی داره رو نمیخرم.
    البته این هشتاد درصد هم چندان مستند نیست و من فکر میکنم بیشتره.برای هر برندی پیش میاد.مثلا من زد5 پرمیوم داشتم سوکت هندزفری اش مشکل داشت.مثل اکثر پریمیوم ها.
    یا مثلا سامسونگ که همیشه در اکثر مدلها به ضربه از فریم حساسه و زود صفحه می شکنه.
    من نزدیک پونزده ساله گوشی بازم و جوگیر نمیشم بلکه سعی میکنم با پرس و جو و تحقیق گوشی بخرم.چون بحث پولیه که با زحمت بدست میارمش نه با رانت و اینا
    16
    User
    کاربرعادی
    اتفاقا نگاه کردم که خواستم اینجا بپرسم دوست عزیز.همه از باتریش شاکی ان.
    آقا اصلا با شما نبودم.من میخوام با کسی صحبت کنم که بیطرف باشه نه تعصبی.همونطوری که نوت7 نمیخرم چون مشکل داره پس همینطوری گوشی ای رو که هشتاد درصد
    خرابی داره رو نمیخرم.
    البته این هشتاد درصد هم چندان مستند نیست و من فکر میکنم بیشتره.برای هر برندی پیش میاد.مثلا من زد5 پرمیوم داشتم سوکت هندزفری اش مشکل داشت.مثل اکثر پریمیوم ها.
    یا مثلا سامسونگ که همیشه در اکثر مدلها به ضربه از فریم حساسه و زود صفحه می شکنه.
    من نزدیک پونزده ساله گوشی بازم و جوگیر نمیشم بلکه سعی میکنم با پرس و جو و تحقیق گوشی بخرم.چون بحث پولیه که با زحمت بدست میارمش نه با رانت و اینا
    اگه برندش واست فرق نمیکنه پیکسل بخر بهترین انتخابه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)