ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1
    User
    کاربرعادی

خاموشی الجی جی2 به دلیل آب خوردگی

سلام گوشی من ال جی جی 2 یازده روز پیش رفتیمخیر سرمون گردش با رفقا ماشینم رفت زیر آب رودخونه آب پر شد تو ماشین دقیقا صحنه رو مثل پسریال پایتخت تصور کنید گوشیمو از رو آب گرفتم که دکمه پاورو زدم دیدم خاموش شده بود فک کنم 30 ثانیه تو آب بود ولی از اوجایی که باتریش قابل جدا شدن نیست و در پشتش بستس نتونستم کاری براش بکنم بعد دو ساعت تو آفتاب گذاشتن دیدم زیر لنز دوربین جلو بخار جمع شده بالاخره تصمیم گرفتم درشو باز کنم با ناخن با در به دری بازش کردم دیدم توش آبه خشک کرددم همونجوری در باز گذاشتم تو آفتاب ولی باتریشو نمیشد در آورد باید گوشی اوراق میشد تا در بیاد تا دیدم اون بخارا رفتن خلاصه بردم خونه یکی از آشنا ها یه روز گذاشت تو برنج و بعد برگشتم خونه و دوباره گذاشتم تو برنج تا 10 روز الان که سعی کردم روشن کنم روشن نشد یک ساعتی هم زدم تو شارژ اما هیچ واکنشی نشون نمیده فقط تو شارژ که بود کوشی یکم گرم شد که فک کنم گرما از باتریش بود
    حالا با این اوصاف مشکل چیه؟ گوشی سوخته؟
    راهنماییم کنید اعصابم خورده
    اگرم اصفهان تعمیر کار حلال خور سراغ دارین بگین برم سراغش چون من نمیتونم به خیلیاشون اعتماد کنمخواهشا کمک کنید مرسی
    116
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    کاندید مدیریت
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariana18 نمایش پست ها
    سلام گوشی من ال جی جی 2 یازده روز پیش رفتیمخیر سرمون گردش با رفقا ماشینم رفت زیر آب رودخونه آب پر شد تو ماشین دقیقا صحنه رو مثل پسریال پایتخت تصور کنید گوشیمو از رو آب گرفتم که دکمه پاورو زدم دیدم خاموش شده بود فک کنم 30 ثانیه تو آب بود ولی از اوجایی که باتریش قابل جدا شدن نیست و در پشتش بستس نتونستم کاری براش بکنم بعد دو ساعت تو آفتاب گذاشتن دیدم زیر لنز دوربین جلو بخار جمع شده بالاخره تصمیم گرفتم درشو باز کنم با ناخن با در به دری بازش کردم دیدم توش آبه خشک کرددم همونجوری در باز گذاشتم تو آفتاب ولی باتریشو نمیشد در آورد باید گوشی اوراق میشد تا در بیاد تا دیدم اون بخارا رفتن خلاصه بردم خونه یکی از آشنا ها یه روز گذاشت تو برنج و بعد برگشتم خونه و دوباره گذاشتم تو برنج تا 10 روز الان که سعی کردم روشن کنم روشن نشد یک ساعتی هم زدم تو شارژ اما هیچ واکنشی نشون نمیده فقط تو شارژ که بود کوشی یکم گرم شد که فک کنم گرما از باتریش بود
    حالا با این اوصاف مشکل چیه؟ گوشی سوخته؟
    راهنماییم کنید اعصابم خورده
    اگرم اصفهان تعمیر کار حلال خور سراغ دارین بگین برم سراغش چون من نمیتونم به خیلیاشون اعتماد کنمخواهشا کمک کنید مرسی
    سلام
    خیلی احتمالات هست!!
    ممکنه باطری باشه یا ای سی تغذیه یا هارد یا ....
    اینطوری نمیشه نظر داد باید باز بشه! اصفهان کسی رو نمیشناسم!!
    1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadh123 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی احتمالات هست!!
    ممکنه باطری باشه یا ای سی تغذیه یا هارد یا ....
    اینطوری نمیشه نظر داد باید باز بشه! اصفهان کسی رو نمیشناسم!!
    سلام ممنون از جوابتون اگه آی سی تغذیه باشه که کارم زاره جی 2 قبلیم میکروفن دهنیشاز کار افتاد که از آیسی تغذیه بود که کلا چون چسبی بود قابل تعویض نبودو مجبور به فروشش شدم و اینو خریدم حالا اگه کسی دیگه ای میتونه کسیو بهم معرفی کنه بگه ممنونم
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)