ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    1
    User
    کاربرعادی

مشکل از کار افتادن تاچ

سلام،
    یک سالی هست گوشی رو دارم جدیدا گاهی وقت ها توی نرم افزار های مختلف فرق نداره چی ! توی اینستا شده تا لتگرام و گالری گوشی !
    خود بخود گوشی یه لحظه هنگ میکنه و بعد دیگه به تاچ پاسخی نمیده ! صفحه قفل یا باز میشه با اثر انگشت ولی به تاچ پاسخ نمیده حتی وقتی دکمه پاور رو نگه داری به گزینه های اون هم پاسخی نمیده تنها راهی که پیدا کردم خاموش و روشن کردن گوشی بوده تا مشکل حل بشه !
    چه کار باید بکنم دقیقا ؟؟؟؟؟؟ چاره ای هست ؟ ، نسخه اندرویدش هم بروز هست
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ajax نمایش پست ها
    سلام،
    یک سالی هست گوشی رو دارم جدیدا گاهی وقت ها توی نرم افزار های مختلف فرق نداره چی ! توی اینستا شده تا لتگرام و گالری گوشی !
    خود بخود گوشی یه لحظه هنگ میکنه و بعد دیگه به تاچ پاسخی نمیده ! صفحه قفل یا باز میشه با اثر انگشت ولی به تاچ پاسخ نمیده حتی وقتی دکمه پاور رو نگه داری به گزینه های اون هم پاسخی نمیده تنها راهی که پیدا کردم خاموش و روشن کردن گوشی بوده تا مشکل حل بشه !
    سلام
    باید تاچ تعویض بشه
    LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    خود به خود خراب شده ؟؟؟ همیشه اینجوری نمیشه هفته ای یکی دو بار .. گارانتی هم داره گوشی هزینش چقدره تقریبا آدرس برای گارانتی ؟
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    خود به خود خراب شده ؟؟؟ همیشه اینجوری نمیشه هفته ای یکی دو بار .. گارانتی هم داره گوشی هزینش چقدره تقریبا آدرس برای گارانتی ؟
    به خاطر فشار که توی حیب میزارید یا ..... مشکل دار میشه
    مدل گوشی بفرمایید تا قیمت بدم بهتون
    LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    LG V10 هست عزیز ، زمانش هم بگید شاید نتونم حضوری بیارم پست کنمش و اینکه گارانتی هم داره فرقی میکنه
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    LG V10 هست عزیز ، زمانش هم بگید شاید نتونم حضوری بیارم پست کنمش و اینکه گارانتی هم داره فرقی میکنه
    اگز هفته ایی یکبار اینطوری میشه فعلا تعویض نکنید تاموقعی که دیگه نمیشه باهاش کار کرد.قیمت هم 310 ت هست
    LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    سلام،
    این چه حرفیه اخه !!! دوست عزیز با خیال راحت ببرید گارانتی پاسخگو هستن و کاملا هم رایگان هست. این گارانتی ال جی فوق العاده هست !! من خودم گوشیم کامل مشکل دار شد و دوستان گارانتی به صورت رایگان برام برد گوشی رو عوض کردن و حتی یک ۱۰۰ تومنی هم نگرفتن. گارانتی ش فوق العاده هست .
    توصیه میکنم ببری به نمایندگی ال جی توی شهرتون و نشون بدی . مشکل تو حل میکنند خیالت راحت باشه رایگان هم انجام میدن. از روی سریال گوشی گارانتی گوشی رو برات مشخص میکنن و نیازی به جعبه و کارت طلایی هم نیست.
    1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Vejdan نمایش پست ها
    اگز هفته ایی یکبار اینطوری میشه فعلا تعویض نکنید تاموقعی که دیگه نمیشه باهاش کار کرد.قیمت هم 310 ت هست
    امکانش هست مشکل نرم افزاری داشته باشه ؟ الان از وقتی این تاپیک رو زدم مشکل براش پیش نیومده فکر میکنم ترسیده گوشی :)
    ویرایش توسط Ajax : 04-06-2017 در ساعت 11:58 AM
    1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezAjigAr69 نمایش پست ها
    این چه حرفیه اخه !!! دوست عزیز با خیال راحت ببرید گارانتی پاسخگو هستن و کاملا هم رایگان هست. این گارانتی ال جی فوق العاده هست !! من خودم گوشیم کامل مشکل دار شد و دوستان گارانتی به صورت رایگان برام برد گوشی رو عوض کردن و حتی یک ۱۰۰ تومنی هم نگرفتن. گارانتی ش فوق العاده هست .
    توصیه میکنم ببری به نمایندگی ال جی توی شهرتون و نشون بدی . مشکل تو حل میکنند خیالت راحت باشه رایگان هم انجام میدن. از روی سریال گوشی گارانتی گوشی رو برات مشخص میکنن و نیازی به جعبه و کارت طلایی هم نیست.
    متاسفانه شهر ما گارانتی نداره ، باید تا تهران ببرم که سخته مرخصی گرفتن :)
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    متاسفانه شهر ما گارانتی نداره ، باید تا تهران ببرم که سخته مرخصی گرفتن :)
    ..
    تماس بگیرید با شرکت مدیا 02142940
    هماهنگ کنید و براشون بفرستید
    LG Lif's Good

The New Idea

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)