ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اندروید 6

0
    User
    کاربرعادی

اندروید 6

سلامِ به همه عزیزان
    لطفا به دادم برسید
    من در مهر ماه سال 94 یه lg g4 خریدم و خیلی هم راضی بودم ولی بعد 6 ماه گوشی بردش مشکل پیدا کرد و فقط لوگوی ال جی رو نشان میداد که وقتی بردمش واسه نمایندگی گفتن که بردش مشکل پیدا کرده و چون گوشی گارانتی داشت بدون هزینه بردش رو عوض کردن.
    بعد از اون هم دیگه مشکلی نداشت و آپدیتش کردم به اندروید 6 ورژن v20h و گوشی به درستی داشت کار میکرد تا هفته پیش که دیدم رم گوشی پر شده و واسه خالی کردنش ریست کارخانه رو از داخل تنظیماتش انجام دادم. بعد که گوشی ریست شد حالا از هفته پیش وقتی گالری رو باز میکنم بعضی از عکس ها و فیلم ها رو به صورت پیش نمایش نشون نمیده و فایل سیاه نشون میده یا مینویسه ...loading.هرکاری کردم درست نشدم طوری که گوشی رو فلش کردم و باز برگردوندمش به اندروید 5.1 فابریک خودش و دیدم که مشکل حل شد.
    بعد دوباره از طریق خود گوشی آپدیت انجام دادم و تو ورژن های v10d ,v10f,v10k پیش نمایش فایل ها درست شد و تا دوباره اندروید 6 رو نصب کردم دوباره پیش نمایش فایل ها از کار افتاد. رم sd رو فرمت کردم باز درست نشد. این هم بگم که زمانی این مشکل پیش میاد گوشی اصلا هیچگونه هنگ یا مشکلی با برنامه ها نداره و خیلی هم روان کار میکنه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید . مجددا از شما تشکر میکنم به خاطر سایتتون.
    لطف کنید اگه امکان داره راهنمایی تون رو به ایمیلم بفرستید
    ویرایش توسط Reza.Vejdan : 02-05-2017 در ساعت 10:26 AM دلیل: لطفا در مكان هاي عمومي ايميلتون رو قرار نديد
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    یک کاری کنید عکس هارو کلا به کامپیوتر منتقل کنید بعد از انتقال اسم پوشه ی عکس ها و حتی خود عکس هارو هم عوض کنید بعد انتقال بدید مموری کارت ببینید نشون میده
    اگر در دسترستون بود با یک مموری کارت دیگر هم تست کنید
    اگر باز هم نشد کلا فرمت کنید یکی از عکس ها فقط یک عدد رو انتقال بدید ببینید درست میشه یا خیر
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام جناب reza.vejdan
    ممنون که راهنمایی کردید ولی باز هم درست نشد و همونطوری هستن عکسا و ویدئو ها
    چکار کنیم؟
    نصب رام اصلی به صورت فول وایپ یعنی چی؟
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)