ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11
    2
    User
    کاربرعادی

مشکل بسیار بد با دوربین G5

دوستان سلام وقتی من با uhd یا اچ دی فیلم ضبط میکنم فیلم ها نویز شدید و به هم ریختگی پیدا میکنند با اچ دی البته کمتره فیلم رو تبدیل و اپلود کردم توی فیلم قسمت آسمان رو ببینید یهو چجوری میشه لطفا کمک کنید واقعا نمیدونم چی کار کنم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

45
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط r0otkit نمایش پست ها
    دوربین که قبل ریکورد عالی هست منم فکر میکنم نرم افزاری باشه به هر حال واقعا غیر قابل تحمله با ریست که فکر نمیکنم حل بشه به احتمال 90% یه بار گوشی رو ریست کردم قبلا اخه به هر حال ممنون باید بگردم ببینم چی میشه اگر شما جی 5 دیگه ای دیدید تست کنید ممنون اینم فیلم 1080 هست مشکل به طرز قابل توجهی رفع شده ولی 100% نیست

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

حقیقتا تو حالت 1080 من مشکلی مشاهده نکردم الان، اما چون اطمینان دارم که مشکل از رندر تصاویر هست یه چیزی میگم فقط تست کنید
    اگر سیو تصاویر روی SD کارت هست اون رو تغییرش بدید تا فیلم هارو در حافظه ی داخلی سیو کنه
    تازه یادم اومد که مشکلی مشابه رو من در دوربین عکاسی داشتم و با تعویض کارت حافظه مشکل برطرف شد . اونجا فیلم بایک لگ ریز پخش میشد
    البته دلیلش رو میگم که ازش راحت رد نشید همونطور که باید بدونید مرحله سیو یکی از مهم ترین مراحل تصویر برداریه و کوچکترین ارور یا کندی میتونه دردسر ساز بشه و هر بلایی سره تصاویر بیاد به همین خاطر هست که چنین احتمالی دادم
    امیدوارم که مشکل به این شکل برطرف بشه اما در انتها من جای شما باشم تیر آخرم فلش یا هارد ریست خواهد بود
    ویرایش توسط Milad.nikzad : 01-31-2017 در ساعت 04:31 AM
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)