ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 16 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 157
    4
    User
    کاربرعادی

حل مشکل خاموش شدن ال جی و روشن نشدن | بریک شدن و صفحه ی سیاه

Unbricked lg g3 and lg g2 وقتی گوشی کامل خاموش میشه هنگام فلش یا کارای دیگه

دوستان بنده بعد از اینکه کلی رام فلش کردم ناگهان وسط فلش گوشیم خاموش شد کاملا مرد .وقتی خاموش بود و گوشی را وصل میکزدم به کامپیوتر هیچی نمیومد گوشی کاملا مرده بود

بعد از کلی گشتن تو اینترنت فهمیدم که باید در گوشی باز بشه و دو تا از پین های اون اتصال کوتاه بشه

و دو تا برنامه پیدا کردم

کد:
    androidbrick_G3_fix
    BoardDiag3.99c
    که هیچ کدوم از دو برنامه کار نمیکنه برنامه اول اصلا بی خوده

برنامه دوم باید کار کنه چون نسخه قفل شکسته است کار نمیکنه

در نهایت من با کلی گشتن توی اینترنت برنامه اورجینال را پیدا نکردم و مجبور به خریدش شدم البته من تعمییر کارم به دردم میخوره . و بعد از اون ماجرا با برنامه نسخه اصلی BoardDiag3.99c

چند تا گوشی دیگه را انبریک کردمدر گوشی الجی g3 دو تا پین که باید اتصال کوتاه کنید طبق عکس زیر هست

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

نکته بسیار مهم

- برای اتصال کوتاه کردن به هیچ وجه اون دو نقطه را لحیم نکنید لحیم نکنید لحیم نکنید

- باعث خاموشی کامل گوشی میشه و گوشی کاملا غیر قابل استفاده میشه

- 99 درصد لحیم اون دو نقطه باعث سوختن حافظه emmc میشه که هزینه تعویض این حافظه در نمایندگی 350 و هزینه ترمیم بوت هم 300 تومن در نتیجه 650 هزار تومن ضرر

- اگه مغازه داری ادعای ترمیم بوت را داشت اگر با باکس جی تگ اکتاپلاس باشه گوشی درست نمیشه

- مگر اینکه برنامه اصلی را داشته باشه

- گوشیو به ادم بی تجربه ندید درست کنه چون یه موقع اون دو تاپین را لحیم میکنه و دیگه کلی خرج رو دستتون میفته

- اون دو تا پین با یه سیم خیلی نازک استخونی راحت میشه وصل کرد

- به گونه ای که اول گوشی را بدون باتری به کامپوتر وصل میکنید و سپس برای مدت 3 ثانیه اون دو تا پین را بهم وصل میکنیدو بعد رهاش میکنید
    برنامه BoardDiag3.99c نسخه اصلی نه قفل شکسته در همه موارد بوت را ترمیم میکنه و گوشی کاملا زنده میشه .

پس به طور خلاصه اگه گوشی تون مرد به کامپوتر وصل کنید اگه در قسمت com port

به صورت lge androidnet شناخت :

- گوشی و در این حالت باید در گوشی باز بشه که خودتون هم اگه کمی وارد باشید میتونید باز کنید فقط اگه هیتر ندارید بدید به یه موبایلی اشنا تا یه شیلده برداره با هیتر

- و اگر وقتی گوشی را وصل کنید به صورت Qhsusb9008 شناخت گوشی را در این حالت نیاز به باز کردن نیست و خیلی راحت با نسخه اصلی BoardDiag3.99c درست میشه

- نسخه اصلی برنامه تو xda میفروشن به 200 دلار اگه خواستین میتونید بخرید

موارد زیر باعث بریک شدن گوشی میشه نه تنها الجی بلکه توی همه گوشی ها بریک شدن اتفاق میفته

ولی بیشتر گوشی های سامسونگ وقتی بریک میشن بدون باز کردن در گوشی و فقط با باکس میشه با مبلغ 30 هزار تومن تعمییر بشه و برنامه باکس وهمه نرم افزار ها برای گوشی های سامسونگ موجوده

ولی متاسفانه برای الجی برنامه ها نایاب و برای تعمیرات قطعات بسیار کم پیدا میشه

موارد زیر در گوشی g3 باعث بریک شدن میشه

1-فلش رام توسط فلش و کابل otg
    2-فلش کرنل های متعدد
    3-فلش رام اشتباه
    4-فلش رام از روی مموری کارد ( بهترین نوع فلش اینه که رام زیپ را درون حافظه داخلی کپی کنید وفلش کنید البته اگه فرمت هم کرده باشین بازم میتونید وقتی در حالت twrp هستین گوشی را وصل کنید بهpc و رام را داخل حافظه داخلی کپی کنید )
    5-فلش پشت سر هم چند رام ( به دلیل افزایش دمای گوشی در فلش رام باید فاصله فلش بین دو رام حداقل بیشتر از 5 ساعت باشه )
    6-در امدن باتری حین فلش که 100 درصد گوشی بریک میشه
    7-حین فلش با lg flash tool باتری زیر 20 درصد باشه باعث بریک شدن میشه
    8-فرمت های متعدد حافظه داخلی با استفاده از کاستوم ریکاوری twrp ( برای فلش تا جای ممکن فرمت نکنید فرمت باعث اسیب زدن به حافظه emmc گوشی میشه و هزینه 300 هزار تومنی برای شما به بار میاره ) تا جای ممکن فرمت نکنید و از قسمت advance استفاده کنید
    9- استفاده از multi rom
    10-under volt کردن گوشی با برنامه های مربوطه

البته مورد های دیگه هم هست که تو فروم های xda بحث شده است
    که چون اینا مهم ترین ها بود فقط به همین بسنده کردم

راه های ارتباطی :

اگه خواستین به من ایمیل بزنید تا راهنمایی تون کنم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

یا اینجا سوال بپرسین جواب میدم

09133225738 هم شماره تلفنمه اگه کاری داشتین تو واتساپ پیغام بگذارید اس ام اس ندین چون خط خاموشه
    09335522090 تلگراممه

نسخه اصلی برنامه را من دارم نگردید تو اینترنت رایگان پیدا نمیشه فقط نمایندگی ها این نسخه را دارند
    هرکی خواست من با teamviewer میام تو کامپوترش و درست میکنم با هزینه ناچیز

اضافه شده توسط مدیریت ال جی ایران :

و در آخر :

ویرایش توسط abs_khafan_19 : 01-29-2016 در ساعت 02:54 PM
    4
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط abs_khafan_19 نمایش پست ها
    Unbricked lg g3 and lg g2 وقتی گوشی کامل خاموش میشه هنگام فلش یا کارای دیگه

دوستان بنده بعد از اینکه کلی رام فلش کردم ناگهان وسط فلش گوشیم خاموش شد کاملا مرد .وقتی خاموش بود و گوشی را وصل میکزدم به کامپیوتر هیچی نمیومد گوشی کاملا مرده بود

بعد از کلی گشتن تو اینترنت فهمیدم که باید در گوشی باز بشه و دو تا از پین های اون اتصال کوتاه بشه

و دو تا برنامه پیدا کردم

کد:
    androidbrick_G3_fix
    BoardDiag3.99c
    که هیچ کدوم از دو برنامه کار نمیکنه برنامه اول اصلا بی خوده

برنامه دوم باید کار کنه چون نسخه قفل شکسته است کار نمیکنه

در نهایت من با کلی گشتن توی اینترنت برنامه اورجینال را پیدا نکردم و مجبور به خریدش شدم البته من تعمییر کارم به دردم میخوره . و بعد از اون ماجرا با برنامه نسخه اصلی BoardDiag3.99c

چند تا گوشی دیگه را انبریک کردمدر گوشی الجی g3 دو تا پین که باید اتصال کوتاه کنید طبق عکس زیر هست

نکته بسیار مهم

- برای اتصال کوتاه کردن به هیچ وجه اون دو نقطه را لحیم نکنید لحیم نکنید لحیم نکنید

- باعث خاموشی کامل گوشی میشه و گوشی کاملا غیر قابل استفاده میشه

- 99 درصد لحیم اون دو نقطه باعث سوختن حافظه emmc میشه که هزینه تعویض این حافظه در نمایندگی 350 و هزینه ترمیم بوت هم 300 تومن در نتیجه 650 هزار تومن ضرر

- اگه مغازه داری ادعای ترمیم بوت را داشت اگر با باکس جی تگ اکتاپلاس باشه گوشی درست نمیشه

- مگر اینکه برنامه اصلی را داشته باشه

- گوشیو به ادم بی تجربه ندید درست کنه چون یه موقع اون دو تاپین را لحیم میکنه و دیگه کلی خرج رو دستتون میفته

- اون دو تا پین با یه سیم خیلی نازک استخونی راحت میشه وصل کرد

- به گونه ای که اول گوشی را بدون باتری به کامپوتر وصل میکنید و سپس برای مدت 3 ثانیه اون دو تا پین را بهم وصل میکنیدو بعد رهاش میکنید
    برنامه BoardDiag3.99c نسخه اصلی نه قفل شکسته در همه موارد بوت را ترمیم میکنه و گوشی کاملا زنده میشه .

پس به طور خلاصه اگه گوشی تون مرد به کامپوتر وصل کنید اگه در قسمت com port

به صورت lge androidnet شناخت :

- گوشی و در این حالت باید در گوشی باز بشه که خودتون هم اگه کمی وارد باشید میتونید باز کنید فقط اگه هیتر ندارید بدید به یه موبایلی اشنا تا یه شیلده برداره با هیتر

- و اگر وقتی گوشی را وصل کنید به صورت Qhsusb9008 شناخت گوشی را در این حالت نیاز به باز کردن نیست و خیلی راحت با نسخه اصلی BoardDiag3.99c درست میشه

- نسخه اصلی برنامه تو xda میفروشن به 200 دلار اگه خواستین میتونید بخرید

موارد زیر باعث بریک شدن گوشی میشه نه تنها الجی بلکه توی همه گوشی ها بریک شدن اتفاق میفته

ولی بیشتر گوشی های سامسونگ وقتی بریک میشن بدون باز کردن در گوشی و فقط با باکس میشه با مبلغ 30 هزار تومن تعمییر بشه و برنامه باکس وهمه نرم افزار ها برای گوشی های سامسونگ موجوده

ولی متاسفانه برای الجی برنامه ها نایاب و برای تعمیرات قطعات بسیار کم پیدا میشه

موارد زیر در گوشی g3 باعث بریک شدن میشه

1-فلش رام توسط فلش و کابل otg
    2-فلش کرنل های متعدد
    3-فلش رام اشتباه
    4-فلش رام از روی مموری کارد ( بهترین نوع فلش اینه که رام زیپ را درون حافظه داخلی کپی کنید وفلش کنید البته اگه فرمت هم کرده باشین بازم میتونید وقتی در حالت twrp هستین گوشی را وصل کنید بهpc و رام را داخل حافظه داخلی کپی کنید )
    5-فلش پشت سر هم چند رام ( به دلیل افزایش دمای گوشی در فلش رام باید فاصله فلش بین دو رام حداقل بیشتر از 5 ساعت باشه )
    6-در امدن باتری حین فلش که 100 درصد گوشی بریک میشه
    7-حین فلش با lg flash tool باتری زیر 20 درصد باشه باعث بریک شدن میشه
    8-فرمت های متعدد حافظه داخلی با استفاده از کاستوم ریکاوری twrp ( برای فلش تا جای ممکن فرمت نکنید فرمت باعث اسیب زدن به حافظه emmc گوشی میشه و هزینه 300 هزار تومنی برای شما به بار میاره ) تا جای ممکن فرمت نکنید و از قسمت advance استفاده کنید
    9- استفاده از multi rom
    10-under volt کردن گوشی با برنامه های مربوطه

البته مورد های دیگه هم هست که تو فروم های xda بحث شده است
    که چون اینا مهم ترین ها بود فقط به همین بسنده کردم

راه های ارتباطی :

اگه خواستین به من ایمیل بزنید تا راهنمایی تون کنم

یا اینجا سوال بپرسین جواب میدم

09133225738 هم شماره تلفنمه اگه کاری داشتین تو واتساپ پیغام بگذارید اس ام اس ندین چون خط خاموشه
    09335522090 تلگراممه

نسخه اصلی برنامه را من دارم نگردید تو اینترنت رایگان پیدا نمیشه فقط نمایندگی ها این نسخه را دارند
    هرکی خواست من با teamviewer میام تو کامپوترش و درست میکنم با هزینه ناچیز

اضافه شده توسط مدیریت ال جی ایران :

و در آخر :

ممنون از مدیریت عزیز جهت ویرایش پست بنده
    0
    User
    کاربرعادی
    LG L70 ham mitonid raahnamaee konid ke az break daresh biaram. mamnoon misham
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط payamvtn نمایش پست ها
    LG L70 ham mitonid raahnamaee konid ke az break daresh biaram. mamnoon misham
    دوست عزیز با زبان شیرین پارسی تایپ کنید

0
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان عزیز
    گوشی من یه مدت بود که خاموش میشد و دیگه بالا نمیومد.از این دوست بزرگوار راهنمایی خواستم. موردهای این دوست عزیز رو انجام دادم صددرصد جواب گرفتم
    امیدوارم به درد شما هم بخوره
    با تشکر
    0
    User
    کاربرعادی
    با سلام خدمت اساتید مجترم
    گوشی lg- d170 دارم روشن که میکنم لوگو میاد بعد خاموش میشه وقتی به شارژ وصل میکنم تا لوگو میاد ریست میکنه پشت هم بعد صفحه firmware update میاد که طبق آموزش فایل فلش میریزم تا گزینه آخر میره ریست که میکنه باز هم همون مشکل رو داره. به نظر شما مشکل از کجای کاره ممنون میشم راهنمایی کنید
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط amolhackers نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید مجترم
    گوشی lg- d170 دارم روشن که میکنم لوگو میاد بعد خاموش میشه وقتی به شارژ وصل میکنم تا لوگو میاد ریست میکنه پشت هم بعد صفحه firmware update میاد که طبق آموزش فایل فلش میریزم تا گزینه آخر میره ریست که میکنه باز هم همون مشکل رو داره. به نظر شما مشکل از کجای کاره ممنون میشم راهنمایی کنید
    یکبار هارد ریست کنید
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام
    دوستان برای گوشی من LG G3 بی دلیل مشکل پیش اومده اونم اینه که صفحه نمایش کم کم سیاه میشه یا یکدفعه سیاه میشه یا یه موقعی صفحه شروع به لرزش و پر پر شدن میکنه ! همه این موارد با خاموش روشن کردن صفحه نمایش ،گوشی به حالت عادی بر میگرده (خاموش روشن کردن صفحه فقط نه گوشی)
    اوایل این مشکل هر یک ساعت نیم ساعت هر 10 دقیقه اتفاق میافتاد الان به دقیقه نمیکشه سیاه میشه!چند تا تعمیرگاه بردم و دو سه بار گوشی فلش شده است اما گوشی همچنان همان مشکل رو داره.
    توی انجمنهای ایرانی که گشتم مشکل رو برد گوشی اعلام میکنند که 500 تومن هزینه داره.
    واقعا اگه اینطوره نمیصرفه .
    دوستان اگه کسی بلده راهنمایی کنه.ممنونم
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza0012 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای گوشی من LG G3 بی دلیل مشکل پیش اومده اونم اینه که صفحه نمایش کم کم سیاه میشه یا یکدفعه سیاه میشه یا یه موقعی صفحه شروع به لرزش و پر پر شدن میکنه ! همه این موارد با خاموش روشن کردن صفحه نمایش ،گوشی به حالت عادی بر میگرده (خاموش روشن کردن صفحه فقط نه گوشی)
    اوایل این مشکل هر یک ساعت نیم ساعت هر 10 دقیقه اتفاق میافتاد الان به دقیقه نمیکشه سیاه میشه!چند تا تعمیرگاه بردم و دو سه بار گوشی فلش شده است اما گوشی همچنان همان مشکل رو داره.
    توی انجمنهای ایرانی که گشتم مشکل رو برد گوشی اعلام میکنند که 500 تومن هزینه داره.
    واقعا اگه اینطوره نمیصرفه .
    دوستان اگه کسی بلده راهنمایی کنه.ممنونم
    ....
    سلام...دقیق تر بازم توضیح بدید و اگر می تونید یه عکس هم بگیرید!!
    احتمال زیاد از تاچ هست،،ولی موارد بالا که گفتم بفرستید تا بهتر راهنمایی کنم
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Vejdan نمایش پست ها
    ....
    سلام...دقیق تر بازم توضیح بدید و اگر می تونید یه عکس هم بگیرید!!
    احتمال زیاد از تاچ هست،،ولی موارد بالا که گفتم بفرستید تا بهتر راهنمایی کنم
    باسلام.دقیقا چند روزیه که این مشکل برای گوشی منم پیش اومده. یه روز یهویی صفحه گوشی کم کم تیره شد وسیاه شد.ولی در عین حال که اینجوریه و کلا صفحه مشکیه تاچش کار میکنه و اگه جای اپلیکیشن ها رو حفظ باشی میتونی استفاده کنی.با خاموش و روشن کردن صفحه هم مشکلش حل نمیشه و همچنان سیاهه و باید بارها و بارها دکمه خاموش و روشن بزنم تا شاید چند ثانیه روشن بشه که کارمو بکنم. گوشی رو خاموش و روشنم کردم ولی فرقی نکرده و حتی وقتی داره بالا میاد و باید پین کدو بزنم هم صفحه خاموش میشه!! ایا مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟؟ ممکنه مانیتورش در حال سوختن باشه؟؟ هزینه تعمیرش چقدر میشه؟؟
صفحه 1 از 16 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 157

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)