ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.nikzad نمایش پست ها
    خب با توجه به این که جی5 حالت دستی در فیلم برداری نداره مطمئنان مشکلی نرم افزاریه که تو وی 20 برطرف شده چون تست گرفتم و این مشکلو نداشتم
    اگرم گفتم صفحه نمایش به این خاطر بود که از اونجایی که کیفیت فیلم برداری 4کی هست و صفحه نمایش گوشی 2کی این احتمال رو دادم که صفحه نمایش تو پخش تصاویر 4کی ضعف نشون میده با استناد به حرف خودتو که فرمودین در حالت فول اچ دی یا 1080 این مشکل کمتره
    به حرحال چاره ای نیست جز صبر کردن تا آپدیت اندروید 7 و پچ های نرم افزاری الجی
    اما از اونجایی که رشته و تخصصم عکاسی هست بهتون اطمینان میدم که مشکل تو رندرینگ تصاویر هست و اگر الجی کوتاهی نکنه تو پشتیبانی قطعا با یک آپدیت برطرف میشه
    چون واضحه که سنسور به خوبی داره وضیفشو انجام میده .
    اگر حالت دستی داشت میتونستید با زیاد کردن کلوین تصاویر و در نتیجه کم شدن هایلایت و به نوعی سرخ کردن تصویر بخشی از مشکل رو جبران کنید

سوالاتی که میپرسم به این خاطر هست که اطلاع دقیق پیدا کنم تا بتونم موضوع رو از طریق دوستانم در سایت xda پیگیری کنم

ممنون از پاسختون
    متاسفانه در کامپیوتر هم تصاویر همینطوره
    اندروید 7 که اومده براش اما اصلا دوستانی که نصب کردن راضی نیستن منم نمیخوام فعلا نصب کنم این مشکل توی جی 3 مادرم هم هست یعنی 2 حالت داره یا ال جی اینو نمیتونه رفع کنه یا توجه نمیکنه از زمان جی3 تا الان چند سال گذشته
    دقیق تست نکردم فول اچ دی رو حتما تست میکنم و فیلمشو میزارم براتون ولی در نگاه اول که چیز خاصی نبود ولی بازم حتما تست میکنم
    نکته خیلی بد این هستش که نویز ها روی کل تصویر کشیده میشن وکل تصویر رو داغون میکنند اگر فقط قسمتی ازش بود باز بهتر بود

پس شما 100 درصد میدونید سخت افزاری نیست اخه اسپیکر هام هم نویز و هوا داره و توی صدای 10 درصد که میزاری کاملا خش خش داره معلومه البته جی 5 های زیادی ظاهرا مشکل نویز دارند
    ویرایش توسط r0otkit : 01-15-2017 در ساعت 05:33 PM
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)