ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2
    User
    کاربرعادی

Cool رفع مشکل گیر کردن روی لوگو LG G4 و رستارت

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بنده به عنوان فکر میکنم اولین در ایران تونستم حدودا تا به امروز بیست عدد از این گوشی های lg g4 که دقت فرمایید سری ساختشون در پشت زیر باتری سریالشون (S/N) با 5xx که حدودا بین 505-512 شروع میشن رو رفع کنم و الان بیش تر از یک ما هست که استفاده میکنند مشتریان .
    ولی خواهش میکنم درخواست اموزش یا راهنمایی نفرمایید . گوشی شما توسط بنده خریداری و یا با هزینه مشکلتون بضورت تصمینی و دائمی رفع میشه .
    دوستانی که مایل باشن میتونن با بنده در تماس باشن . میدونم که خیلی ها که گارانتی ندارن نمایندگی ازشون قیمتی حدود 400-450 برای تعویض برد خواسته که اصلا جالب و منصفانه نیست .
    از مدیران خواهشمندم با توجه به جهت تجاری بودن این پست پاکش نکنن تا ما هم با هزینه قابل قبول مشکل همه دوستان رو حل کنیم . (اگه مدیر اجازه فرمایند شماره تماس هم میتونم اینجا بزارم)
    اگه کسی مشکلی در اعتماد سازی داشته باشه هزینه به حساب یکی از مدیران مورد اعتماد در این سایت واریز میشه و کارمزدی هم به ایشون تخصیص داده میشه.

با تشکر قنبری
    ویرایش توسط hadi_gby : 01-04-2017 در ساعت 01:34 AM
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)