ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    0
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjmj508 نمایش پست ها
    عزیزم جی 4 عالیه فقط وقتی عالیه که تحمل داشته باشی که یدفعه برد گوشی از کار می افته ولی نمایندگی تعویض میکنه رایگان به نظر من جی 5 بخرید

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
    فقط آدمای چی ال جی میخرن منم اومدم و یه چی بازی کردم و گول ظاهر این جی4 لعنتی رو خوردم حالا مثه چی پشیمونم گوشی گیر میکنه روی لوگو یا میاد تا قسمت اندروید استارتینگ باز هنگ میکنه دوباره شروع میکنه به ریست شدن و دیگه لوگو رو رد نمیکنه هی لوگو میاد هی ریست میشه لعنت به ال جی خودمو بد نام کردم و برند سونی رو ترک کردم و اومدم این اشغال رو گرفتم به همه پیشنهاد میکنم از برند اشغال ، اشغال نخرید
    ویرایش توسط lashani616 : 12-29-2016 در ساعت 03:15 AM
    86
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط lashani616 نمایش پست ها
    فقط آدمای چی ال جی میخرن منم اومدم و یه چی بازی کردم و گول ظاهر این جی4 لعنتی رو خوردم حالا مثه چی پشیمونم گوشی گیر میکنه روی لوگو یا میاد تا قسمت اندروید استارتینگ باز هنگ میکنه دوباره شروع میکنه به ریست شدن و دیگه لوگو رو رد نمیکنه هی لوگو میاد هی ریست میشه لعنت به ال جی خودمو بد نام کردم و برند سونی رو ترک کردم و اومدم این اشغال رو گرفتم به همه پیشنهاد میکنم از برند اشغال ، اشغال نخرید
    ولی خداییش ببر گارانتی برد رو عوض میکنه دیگه چنین مشکلی نداری این کارم بکن من انجام دادم
    2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط lashani616 نمایش پست ها
    نگارن نباشد قابل حل هستش در تماس با بنده باشید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)