ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    4
    Robot

nafas94 پست خلافی را گزارش داده است .

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

پست خلافی را گزارش داده است .

دلیل گزارش:
    سلام من گوشی ال جی جی 4 دارگ و متاسفانه دیروزوشیم خاموش شد و دیگه روشن نشد نمیدونم چیکار کنم چند بار هن روشن میشه اما رو قسمت ابتدایی استاپ میکنه و بعد دوباره ریست میشه میخاسم ببینم باید چ کنم؟
    مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

انجمن: سوالات و مشکلات متداول ( LG G4 )
    مدیران مخصوص: mehrdad..7, peyman_gH_asl

ارسال شده توسط:

محتوای اصلی:
    سلام. دوستان مشکل بسیار آزار دهنده ای با گوشی خودم G4 مدل H818p دارم. حدوداً یک ماه پیش در حین وب گردی گوشی ریست شد و این قضیه چند بار دیگه ادامه پیدا کرد. دفعات اول ریست ها حالت عادی داشتن اما بعد از مدتی حتی با باز نکردن برنامه یا بازی خاصی هم ریست میشد. وقتی اینطوری شد مطمئن شدم از پردازش زیاد و کم آوردن CPU نیست. حالا تو دو هفته اخیر مشکلم جدی تر شده. گوشی ریست میشه و پشت سر هم چند بار شاید 3 یا 4 بار شایدم بیشتر ریست میشه یا به اصطلاح بوت لوپ میشه. لوگوی LG میاد بالا مثل حالت هنگ گیر می کنه و بعد از چند ثانیه مجدداً ریست میشه. اما بعد از چند بار بالاخره گوشی میاد بالا. وقتی هم که میاد بالا به نظر میاد مشکلی نداره. به خوبی کار می کنه اما ناگهانی یهو هنگ می کنه و دوباره خاموش میشه. وقتی هنگ می کنه معمولاً یک خط در نزدیکی های بالای صفحه ایجاد میشه. حالا مشکل از اینم بدتر شده... جدیداً به ریبوت شدن هم اکتفا نمی کنه و کلاً خاموش میشه! دیگه هم روشن نمیشه!!! حتی باتری رو هم در بیاری و ... باز هم جواب نمیده. در این صورت باتری رو در میارم، شارژر رو وصل می کنم و از اینجور کارها می کنم تا بالاخره روشن بشه. در غیر این صورت هرچقدر دکمه پاور رو نگه می دارم، انگار اصلاً باتری توش نیست.
    هارد ریست کردم اما بازم فایده ای نداشت. برای جزئیات بیشتر بگم که نه روت کردم و نه کاستوم ریکاوری نصب کردم. نسخه اندروید هم 5.1 هست هنوز اندروید 6 نیومده براش.
    خواهش می کنم کمک کنید... تو هیچ سایت ایرانی ندیدم کسی مشکل من رو داشته باشه. اما تو سایت های خارجی چندجا دیدم دقیقاً همین مشکل رو داشتن.
    به نظر شما سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ اگر نرم افزاری هست، پس چرا با هارد ریست هم درست نشد؟
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    موضوع جدید ایجاد کنید

بسته شد!
    LG Lif's Good

The New Idea

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)