ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    28
    Responder
    پاسخگو و راهنما

روت و کاستوم ریکاوری اندروید 6 | ال جی مگنا

با سلام
    با آموزش روت و نصب کاستوم ریکاوری TWRP اندروید 6 در خدمتتون هستم.
    0- محض احتیاط از اطلاعات مهمتون بکاپ بگیرید :)
    1-قبل از هر چیز آخرین ورژن از درایورهای ال جی رو از آدرس زیر دانلود و نصب کنید:
    کد:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

2-همچنین درایورهای مخصوص گوشیهای مدیاتک رو هم از آدرس زیر دانلود و نصب کنید:
    کد:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

3-فایل زیر رو که فلشر مخصوص گوشیهای مدیاتک (SPFlashTool) بعلاوه فایلهای مورد نیاز هست دانلود کنید
    و اون رو اکسترکت کنید.
    کد:

شما داخل پوشه MagnaRoot باید یک پوشه و شش فایل داشته باشید.
    4-فایل SuperSU-v2.74 beta.zip رو داخل گوشیتون کپی کنید.
    5-از داخل پوشه ی SP_Flash_Tool_LG_5.1532 فایل flash_tool.exe رو اجرا کنید.
    *در مورد این برنامه بگم که فلشر مخصوص گوشیهای مدیا تک هست و کارش واقعا عالیه
    *در ضمن ورژنهای جدیدتر این فلشر هم منتشر شده ولی دارای اشکال هست، من که تست کردم گوشی مگنا رو نمیشناسه، پس با همین ورژن کار کنید.
    6-بعد از اجرا بر روی گزینه Scatter-loading کلیک کنید و فایل متنی MT6582_Android_scatter.txt رو که هم داخل پوشه فلشر هست و هم داخل پوشه ی اصلی انتخاب کنید.
    7-بعد از انتخاب فایل متنی، جدول داخل برنامه ممکنه تغییراتی بکنه که شما باید اون رو مثل شکل زیر دربیارید:

دقت کنید فقط گزینه های فوق تیک داشته باشن، و در بخش Location جلوی هر گزینه هم باید مسیر فایل مورد نظر داخل پوشه MagnaRoot باشه، هر کدوم خالی بود روی بخش Location جلوی گزینش کلیک کنید و فایل مربوط به اون رو انتخاب کنید.

8-گوشیتون رو خاموش کنید. (بهتره باطریش رو هم دربیارید)
    9-گزینه ی Download رو بزنید و گوشیتون رو به کامپیوتر وصل کنید، کار فلش شروع میشه و حدود چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه:

10- بعد از اتمام کار شما با پیغام OK مواجه میشید. در صورتیکه این پیام رو ندید مراحل رو مجددا تکرار کنید.

11-اگه باطری رو جداکردید روی گوشی بذارید. کلید ولوم پایین رو بگیرید و بعد از اون کلید پاور رو نگه دارید، وقتی لوگوی ال جی رو دیدید یه لحظه هر دو کلید رو رها کنید و مجددا اونها رو بگیرید. الان وارد بخشی میشید که میگه آیا میخواید گوشیتون رو فرمت کنید یا خیر. شما چند بار باید روی YES کلیک کنید. دقت داشته باشید که با اینکار گوشی فرمت نمیشه و وارد بخش ریکاوری کاستوم (TWRP) میشه.
    12-بعد از ورود به ریکاوری از بخش Install فایل زیپی رو که اول کار روی گوشی کپی کردید روی گوشی نصب کنید و بعد گوشی رو ریستارت کنید.
    13- تمام
    ** نکته ی اول اینکه هنگام روشن شدن گوشی صفحه ی لوگوی ال جی بصورت زرد رنگ و چشمک زن بالا میاد بنابراین نگران نشید، فعلا فقط همین مشکل رو داره که در کار گوشی هیچ اثری نمیذاره. هروقت تونستند مشکل رو حل کنند راه حلش رو میذارم براتون.
    **ممکنه برنامه supersu داخل گوشی نشون داده نشه. برنامه رو از آدرس زیر دانلود کنید و هر دوتا فایل رو داخل گوشیتون نصب کنید:
    کد:

مجددا به محیط ریکاوری برید و اون فایل زیپ رو یکبار دیگه فلش بزنید.
    **برای اینکه راحتتر وارد محیط ریکاوری بشید. نرم افزار زیر رو روی گوشیتون نصب کنید و هربار بعد از اجرا گزینه REBOOT RECOVERY رو انتخاب کنید
    کد:

*** روش کار نصب ریکاوری بر روی گوشیهای مدیاتک همگی همینجوره ولی دقت داشته باشید این فایلها فقط مربوط به گوشی مگنا هست بنابراین روی گوشیهای دیگه امتحان نکنید!

*** این روش رو بنده بارها امتحان کردم و مشکلی نداشته. این کار رو با مسئولیت خودتون انجام بدید. اشتباه در انجام مراحل و یا هر اتفاق دیگه ای ارتباطی به بنده یا سایت نداره.

موفق باشید. سوالی بود در خدمتم
    ویرایش توسط Reza.Vejdan : 07-08-2017 در ساعت 02:04 PM دلیل: تصحیح لینک
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام اقا من الجی اپتیموس جی ای۹۷۵ دارم اندرویدش کیت کت چجوری باید کاستم رام پیداکنم اگه مال الجی های دیگه باشه بهش میخوره و کدومودانلود کنم؟ لطفا بگین و ایا lte 4g هم بعد اپدیت و نصب کاستم رم توی تنظیمات میاد؟
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط 456123 نمایش پست ها
    سلام با این روش گوشی روت میشه ؟
    بله دوست عزیز اموزش رو کامل انجام بدید و با دقت مشکلی نداره
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام
    عالی بود، LG Magna اندروید 6 با این روش روت شد، تنها مشکلی که بود تو مرحله 9 چندین بار پیغام خطا داد! با یه ویندوز دیگه امتحان کردم بعد از چند بار تکرار OK شد
    باقی مراحل هیچ مشکلی نبود
    0
    User
    کاربرعادی
    ممنون واقعا خیلی عالی بود
    1
    User
    کاربرعادی
    سلام
    دمت گرم
    کامل و پرفکت توضیح دادی
    فقط ی چیزی ، این مشکل لوگوی زرد رنگ را براش راه حل ندارید؟
    ممنون
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام
    خسته نباشید.این آموزش فقط مخصوص گوشی مگنا هست یا برای تمام گوشی های آندروید 6 ؟؟؟
    1
    User
    کاربرعادی
    سلام
    من به این روش روت کردم
    الان میخوام آنروت کنم ! چطوری میشه بهم بگید
    ممنون
    0
    Rte
    User
    کاربرعادی
    فایل magna root حذف شده خاهشن دوباره اپلود کنین