ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 27 نخست ... 789101119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 269
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت

نصب رام رسمی اندروید 6 | روی گوشی های ال جی

با سلام خدمت تمامی کاربران ال جی ایران

دوستان عزیز و گرامی با آموزش نصب اندروید مارشمالو روی گوشی های ال جی در خدمت شما عزیزان هستیم

همونطوری که میدونید خیلی ها با نصب توسط فلش تول مشکل داشتد و ارور های مختلف دریافت کردند

اما اینبار روش تست شده ای برای اولین بار توسط ال جی ایران قرار داده میشه تا به راحتی بتونید رام مارشمالو خود رو نصب کنید

خب برای این کار باید:

1- نرم افزار LG UP رو دانلود کنید

کد:
    http://oceanhost.eu/eps4h4pmwphu/LGUP.zip.htm
    2- درایور هارو از اینجا دانلود و نصب کنید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

همچنین درایور های DLL نرم افزار LG UP رو هم باید دانلود و نصب کنید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

3- یو اس بی دیباگینگ رو فعال کنید

4- گوشی رو در حالت روشن به سیستم وصل کنید

5- آپگرید رو انتخاب کنید

6- حالا از جلوی bim قسمت سه نقطه رو که در اصل برای انتخاب رام هست انتخاب کنید

7- حالا رام kdz اندروید 6 خودتون رو انتخاب کنید

8- start رو بزنید تا کار انجام بشه
    ::::تجربیات کاربران ::::

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsasa نمایش پست ها
    سلام دوستان.بنده G4 نک سیم مدل H815T دارم و 4 روز پیش با هزارتا دل نگرانی که آیا گوشیم بالا بیاد و نیاد آندروید 6 که واسه مدل H815 ارائه شده رو فلش کردم رو گوشیم.و خوشبختانه بدون هیچ مشکلی بالا اومد.تا الانم رو 4تا گوشی دیگه علاوه بر گوشی خودم فلش زدم و هیچ مشکلی ندارن.کلی دنبال این موضوع بودم که فهمیدم این رام های H815 واسه تمام مدل های H815 هست.فقط اینکه V20B رو بزنید چون V20A زیاد جالب نبود.و اینکه از نرم افزار lgup استفاده کنید.
    اول گوشیتون رو به حالت ریکاوری ببرید(گوشی رو خاموش کنید و کلید ولوم بالا رو بگیرید و گوشی رو به سیستم وصل کنید)
    نرم افزار رو اجرا کنید و وسط صفحه قسمت process چک گزینه ی upgrade رو بزنید
    حالا پایین تر از اون روی گزینه ی bin file کلیک کنید و سمت راستش رو به روی BIN file سه نقطه هست.اونو بزنید و رامتون رو که دانلود کردید رو انتخاب کنید.
    بعد نرم افزارو ببندید!!دوباره نرم افزار رو اجرا کنید و حالا در قسمت process چک گزینه ی REFURBISH رو بزنید و بعدش پایین صفحه start رو بزنید و منتظر بمونید 100% کامل شه.
    تمام.فقط اینکه تمام اطلاعات گوشیتون پاک میشه.یعنی فقط حافظه ی داخلی گوشی.و اینکه حتما refurbish شه کوشی.یعنی هم فلش هم ریست فکتوری

لطفا بدون ذکر نام ال جی ایران روش رو جای دیگری کپی نکنید اگرهم کردید منبع قرار بدید همراه با لینک

موفق و موید باشید
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    این ارور مال چیه؟ کسی راه حلی داره؟؟

6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobail 121 نمایش پست ها
    سلام من با فلش تولز ورزن 2.0.1.6 میخوام فلش بزنم ارور (S)failed to load میده الجی هست لطفا کمک کنیدG5 H860
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud773 نمایش پست ها
    این ارور مال چیه؟ کسی راه حلی داره؟؟
    در چه زمانی این ارور رو دریافت میکنید؟
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    وقتی همون اول مدل دستگاه رو (k350z) و پورت ورودی رو تو اون کادر کوچیک انتخاب میکنم و روش کلیک میکنم بعدش این گزینه میاد.
    0
    Honorary User
    کاربر افتخاری
    دوستان باسلام
    با برنامه فلش تول میخوام رامو بزنم اما تو قسمت زبان هیچی نمیاره مشکل از کجاس?
    0
    Honorary User
    کاربر افتخاری
    کسی نیس جواب بده ؟؟!!
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام منم مثل همین دوستمون که عکس گذاشته همین مشکلو دارم فایلdll h845 میخواد گوشی رو بشناسه

فرستاده شده از LG-H845ِ من با Tapatalk
    0
    User
    کاربرعادی
    دوستان مشکل کجای کاره؟

1
    User
    کاربرعادی
    دوست عزیز مشکل شما در نصب درایورهای الجی روی سیستم ویندوزتون میباشد. پیشنهاد میکنم گوشیتون را قبل از اینکه به دانلودینگ مد ببرید در حالی که روشن هست با کابل usb به کامپیوتر متصل کنید و در مدهای مختلف اتصال usb مطمئن شوید که درایورش نصب گردد.
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahraki نمایش پست ها
    دوست عزیز مشکل شما در نصب درایورهای الجی روی سیستم ویندوزتون میباشد. پیشنهاد میکنم گوشیتون را قبل از اینکه به دانلودینگ مد ببرید در حالی که روشن هست با کابل usb به کامپیوتر متصل کنید و در مدهای مختلف اتصال usb مطمئن شوید که درایورش نصب گردد.
    ممنونم از پاسخ به جا و کاملتون فقط یک پیشنهاد دارم وقتی میخواید به کسی پاسخ بدید دکمه ی پاسخ با نقل قول رو بزنید که مشخص بشه پاسخ کی هست

ممنونم ازتون
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    Amc
    User
    کاربرعادی
    سلام.خسته نباشید.من گوشی الجی جی4 استایلوس دارم براش آپدیت اومده زدمدانلود بشه الان 57 درصدش رفته ولی یه جا خوندم بعد از آپدیت مشپل پرش آنتن پیدا میکنه. 684 مگ حجمش هست احتمالآ اندروید 6 هست .میخواستم بدونم بنظرتون الان بزنم ادامش دانلود بشه یا کلا قطعش کنم؟فعلا زدم دان نکنه
صفحه 9 از 27 نخست ... 789101119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 269

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)