مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

پست خلافی را گزارش داده است .

دلیل گزارش:
سلام
1. من به صورت کاربر عادی در تاریخ 2016.12.5 یک پیام در موضوع: بازیابی حافظه 32 گیگ LG G2 بر اثر نصب اشتباه رام 16 گیگ مطرح کردم و تا این تاریخ که یک هفته شده جوابی نگرفتم امروز اشتراک یک ماهه گرفتم ایا به سوالان من جواب میدهید سوال خودم را یک بار دیگر مطرح میکنم
سلام
لطفا راهنمایی کنید
من در مرحله 7 وقتی این جمله parted /dev/block/mmcblk0. را تایپ و اینتر میکنم یک ارود نمایش پیدا میکند که اسکرین شات را پایین میگذارم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

بعد وقتی Print را تایپ واینتر میکنم این جواب را میبینم

لطفا کمکم کنید کارم را پیش ببرم

لطفا راهنمایی کنید

انجمن: آموزش ( LG G2 )
مدیران مخصوص: mehrdad..7, حسام

ارسال شده توسط:

محتوای اصلی:
سلام
لطفا راهنمایی کنید
من در مرحله 7 وقتی این جمله parted /dev/block/mmcblk0. را تایپ و اینتر میکنم یک ارود نمایش پیدا میکند که اسکرین شات را پایین میگذارم

بعد وقتی Print را تایپ واینتر میکنم این جواب را میبینم

لطفا راهنمایی کنید