ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0
    User
    کاربرعادی

گوشی من با USB وصل نمیشه

سلام

مشکل جوری هست که وقتی با رابط گوشی (G3) رو به کامپیوتر وصل میکنم هیچ کدومش هیچ واکنشی نشون نمیده. فقط گوشی شارژ میشه. هیچ اتفاق دیگه ای نمیفته. تا دیروز هم وصل میشد ولی وقتی که امروز USB Debugging رو روشن کردم (برای آوردن صفحه ی گوشی روی صفحه مانیتور) به این وضع افتاده

من پی سی سویت رو هم نصب کردم ولی جواب نداد. از یه تعمیر کار سوال گرفتم گفت که مشکل از کابل رابطت هست. ولی من یه کابل دیگه هم امتحان کردم باز جواب نداد (البته ممکنه اون کابل هم مشکل داشته باشه نمیدونم)

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    ویرایش توسط _ehsan_ : 11-24-2016 در ساعت 02:23 PM
    0
    User
    کاربرعادی
    حداقل بگین چرا جواب نمیدین؟؟؟ پست مال 3 روز پیش بود. 800 تا کاربر گرامی همیشه هستن یکی جواب نمیده
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    درایور های گوشیتون رو نصب کردید ؟

از manage مای کامپیوتر چک کنید ببینید از اتصالات چیزی شناخته یا خیر
    LG Lif's Good

The New Idea

2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط _ehsan_ نمایش پست ها
    سلام

مشکل جوری هست که وقتی با رابط گوشی (G3) رو به کامپیوتر وصل میکنم هیچ کدومش هیچ واکنشی نشون نمیده. فقط گوشی شارژ میشه. هیچ اتفاق دیگه ای نمیفته. تا دیروز هم وصل میشد ولی وقتی که امروز USB Debugging رو روشن کردم (برای آوردن صفحه ی گوشی روی صفحه مانیتور) به این وضع افتاده

من پی سی سویت رو هم نصب کردم ولی جواب نداد. از یه تعمیر کار سوال گرفتم گفت که مشکل از کابل رابطت هست. ولی من یه کابل دیگه هم امتحان کردم باز جواب نداد (البته ممکنه اون کابل هم مشکل داشته باشه نمیدونم)

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    سلام
    بعضی وقت ها بعضی از نرم افزارها باعث این مشکل میشه یا اینکه بعد از یه مدت گوشی از لحاظ نرم افزار به مشکل میخوره.
    پیشنهاد میکنم از فایل ها و قسمت های مهم گوشی که لازم میشن بکاپ بگیر بعد گوشی رو از داخل تنظیمات ریست فکتوری کن.
    یادت باشه فقط از داخل تنظیمات ریست فکتوری بکنی از راه دیگه این کار رو نکنی چون توی بعضی از مدل ها باعث پریدن بوت شده که خرج روی دستت میذاره.
    اگه هم میتونی پورت اتصال کابل رو تمیز کن.
    نتیجه رو هم اعلام کن.
    0
    User
    کاربرعادی
    متشکرم از اینکه جواب دادین. مشکل من حل شد

من چون میخواستم با برنامه ی mirrorGo صفحه ی گوشی رو ببرم روی مانیتور pc گوشی رو میبردم رو حالت USB debugging و بعد از این کار این مشکل پیش میومد و گوشی من وصل نمیشد (حالا نمیدونم علتش چی هست)
    بعد رفتم درایور های LG رو یه بار حذف کردم و دوباره نصب کردم درست شد!
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)