ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 13 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 130
    252
    Retired
    مدیر بازنشسته

برطرف کردن خطوط و خش لنز دوربین LG G2 | به شکل تصویری

به نام خدا

همانطور که در جریان هستید محافظ لنز گوشی g2 از یاقوت هست

اما سوال اینجاست که اگه یاقوت هست پس چرا بعد از مدتی لنز خش پذیر میشود

در جواب میشه گفت که بر روی محافط یاقوتی یک لایه از چنس پلاستیک کشیده شده که به مرور زمان این لایه خش میشه و بر روی کیفیت دوربین تاثیر بسزایی میزاره

خوب با این تفاسیر ما باید این لایه رو از محافظ لنز جدا کنیم.

با ما همراه باشید با اموزش برطرف کردن خش از روی لنز گوشی lg g2

ویرایش توسط Reza.Vejdan : 11-04-2014 در ساعت 01:53 AM دلیل: تصحیح عنوان
    1
    User
    کاربرعادی
    مرسی از پاسخگوییتون.
    باید دقیقا چیکار کنم؟شما چیکار کردید؟ چقد خرج برداشت؟
    49
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsi نمایش پست ها
    مرسی از پاسخگوییتون.
    باید دقیقا چیکار کنم؟شما چیکار کردید؟ چقد خرج برداشت؟

راستش من رفیقم یه one m8 داشت که دوربینش اینجوری شده بود .
    بردش نمایندگی گفته بودند دوربینت هوا گرفته و باید کامل تعویض شه .
    هزینه ای هم ازش نگرفتن . چون گارانتی داشت گوشیش .
    شما هم اگه گارانتی داره گوشیتون ببرید نمایندگی به احتمال 80 درصد بدون هزینه برات درستش میکنند .
    1
    User
    کاربرعادی
    گارانتی نداره متاسفانه.
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام. من یک گوشی LG G2 F320S دارم. متاسفانه چند روزی است که دوربین اصلی اش از کار افتاده و متصل نمی شود. دوربین داخلی هم به سختی متصل می شود. اندروید من 4.4.2 است. ریست فاکتوری هم کردم اما مشکل حل نشد. در اصفهان هم زندگی می کنم. لطفا راهنمائیم کنید؟ آیادر داخل ایران این گوشی قابل تعمیر هست یا خیر؟
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.52.2020@gmail.com نمایش پست ها
    سلام. من یک گوشی LG G2 F320S دارم. متاسفانه چند روزی است که دوربین اصلی اش از کار افتاده و متصل نمی شود. دوربین داخلی هم به سختی متصل می شود. اندروید من 4.4.2 است. ریست فاکتوری هم کردم اما مشکل حل نشد. در اصفهان هم زندگی می کنم. لطفا راهنمائیم کنید؟ آیادر داخل ایران این گوشی قابل تعمیر هست یا خیر؟
    دوست عزیز این آموزش برای برطرف کردن خط و خش هست و به مشکل شما ربطی نداره

منظورتون از متصل نمیشه چی هستش؟
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    سلام . ممنون از اینکه جواب دادید.متاسفانه دوربین اصلی گوشی من به دلائلی نامعلوم از کار افتاده بود که خوشبختانه تعویض شد. و اما در مورد ارتباتض با موضوع، متاسفانه تا جائی که درسایتها در مورد دوربین گوشیLG G2 F320S سرچ کردم چیزی غیراز این گروه نیافتم و به همین دلیل این نظر را در سایت گذاشتم.
    9
    Banned User
    کاربر اخراجی
    با سلام خدمت دوستان عزیز خیلی ممنون ا راه حل زیبای شما ولی اگه جسارت نباشه میخوام راه بسیار ساده تر و سریع تر رو که حتی اماتورها هم میتونن انجام بدن رو پیشنهاد بدم: برای از بین بردن خطوط روی لنز ابتدا یکم پولیش نرم اتوموبیل رو بردارید و با انگشت روی لنز بمالید طوری که کامل بپوشونه و بعد از سه دقیقه با گوش پاک کن با فشار زیاد بصورت دایره ای روی لنز بالید این کارو تا زمانی ادامه بدید که یهو لنز رو بصورت شفاف و بی خط مشاهده کنید و بعدش با یه دستمال مخمل یا دستمال عینک شیشه رو پاک کنید میبینید که شیشه ی محافظ لنز دقیقا مثل روز اول انگاری که از کمپانی بیرون اومده پاک و بی خط میشه حتی زیر نور خورشید هم کوچکترین خطی مشاهده نمیشه این راه بالای صد بار توسط خودم روی انواع گوشیها انجام شده و حتی یک بار هم با مشکل مواجه نشدم کاملا تضمینی هست با خیال راحت انجا م بدین یکی از موبایل فروشها بابت این کار پنجاه هزار تومن دستمزد از مردم میگیره مشتری اصلا به ذهنش نمیرسه که شیشه تعویض شده یا تمیز شده ! انجام بدید خواهید دید که بیشتر شبیه یک معجزه است.
    ویرایش توسط sinohe : 06-25-2016 در ساعت 10:22 PM
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز خیلی ممنون ا راه حل زیبای شما ولی اگه جسارت نباشه میخوام راه بسیار ساده تر و سریع تر رو که حتی اماتورها هم میتونن انجام بدن رو پیشنهاد بدم: برای از بین بردن خطوط روی لنز ابتدا یکم پولیش نرم اتوموبیل رو بردارید و با انگشت روی لنز بمالید طوری که کامل بپوشونه و بعد از سه دقیقه با گوش پاک کن با فشار زیاد بصورت دایره ای روی لنز بالید این کارو تا زمانی ادامه بدید که یهو لنز رو بصورت شفاف و بی خط مشاهده کنید و بعدش با یه دستمال مخمل یا دستمال عینک شیشه رو پاک کنید میبینید که شیشه ی محافظ لنز دقیقا مثل روز اول انگاری که از کمپانی بیرون اومده پاک و بی خط میشه حتی زیر نور خورشید هم کوچکترین خطی مشاهده نمیشه این راه بالای صد بار توسط خودم روی انواع گوشیها انجام شده و حتی یک بار هم با مشکل مواجه نشدم کاملا تضمینی هست با خیال راحت انجا م بدین یکی از موبایل فروشها بابت این کار پنجاه هزار تومن دستمزد از مردم میگیره مشتری اصلا به ذهنش نمیرسه که شیشه تعویض شده یا تمیز شده ! انجام بدید خواهید دید که بیشتر شبیه یک معجزه است.
    ممنون از به اشتراک گذاشتن تجاربتون دوست عزیز به عنوان تجارب کاربران به پست اصلی اضافه شد تا دوستان اگر تمایل داشتند استفاده کنند
    LG Lif's Good

The New Idea

9
    Banned User
    کاربر اخراجی

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    ممنون از به اشتراک گذاشتن تجاربتون دوست عزیز به عنوان تجارب کاربران به پست اصلی اضافه شد تا دوستان اگر تمایل داشتند استفاده کنند
    خواهش میکنم موفق باشین.
    0
    User
    کاربرعادی
    اگه لنز بیرونی خش داره با خشگیر جلاسنج خش گیری کنید
صفحه 2 از 13 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 130

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)