ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    0
    User
    کاربرعادی

مشکل پریدن انتن g3

دوستان یه چند روزیه که گوشی من یکدفعه انتنش میپره...به خدا خسته شدم از بس به خاطر مشکلات مختلف این g3 هی فلش کردم...به نظرتون مشکل از سیم کارته....سخت افزاریه یا نرم افزاری...
    ویرایش توسط احسان194 : 11-09-2016 در ساعت 02:12 PM
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    با سیم کارت های مختلف تست کردید؟
    LG Lif's Good

The New Idea

3
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان194 نمایش پست ها
    دوستان یه چند روزیه که گوشی من یکدفعه انتنش میپره...به خدا خسته شدم از بس به خاطر مشکلات مختلف این g3 هی فلش کردم...به نظرتون مشکل از سیم کارته....سخت افزاریه یا نرم افزاری...
    با درود دوست عزیز متاسفانه مشکل من هم همینه اما میدونم مشکلش چیه واسه سیم کارته من تا زمانی که نسل ۳ داشتم مشکلی نداشت وقتی نسل ۴ کردم این مشکل پیش اومد البته سیم کارتم ایرانسله. وقتی سیم کارت همراه اولم که سیم کارت نسل ۳ هست رو گذاشتم دیدم دوباره مثل اولش شده بدون مشکل. یا بساز یا سیمت رو عوض کن.گوشی منم g3.موفق باشی

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    0
    User
    کاربرعادی
    نه دوست عزیز سیم کارت عوض نکردم...در اولین فرصت این کار رو میکنم
    0
    User
    کاربرعادی
    دوست عزیز من سیمکارتم الان چند ساله رو گوشیمه و همون نسل قدیمیه تازه از این مدلاست که با دستگاه پانچ اونو پانچ کردم و از این جدیدا نیست...منظورتونو از نسل 3 و 4 متوجه نمیشم...یعنی این گوشی با سیم کارتهای نسل 4 که برا 4g هست مشکل داره؟؟
    3
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط احسان194 نمایش پست ها
    دوست عزیز من سیمکارتم الان چند ساله رو گوشیمه و همون نسل قدیمیه تازه از این مدلاست که با دستگاه پانچ اونو پانچ کردم و از این جدیدا نیست...منظورتونو از نسل 3 و 4 متوجه نمیشم...یعنی این گوشی با سیم کارتهای نسل 4 که برا 4g هست مشکل داره؟؟
    درود دوست عزیز به نسل ۳ همون 3g و نسل ۴ همون 4g ، شما یه بار سیمت رو عوض کن مثلا اگه ایرانسل داری یه مدت از همراه اول استفاده کن اگه مشکلت حل شد.برو سیم ایرانسلت رو به همون شماره عوض کن.امیدوارم که مشکلت حل بشه.موفق باشی

3
    User
    کاربرعادی
    مشکلی که نداره چون تو کشورمون هنوز نسل 4 تو تمام مناطق خوب ساپورت نمیشه.گوشی مجبوره که هی تغییر آنتن بده و گاهی اوقات این مشکل پیش میاد آنتن میپره و گوشی دچار مشکل میشه تو تشخیص دکل و شما هم باید بصورت دستی شبکه رو سرچ کنید.

3
    User
    کاربرعادی
    البته اگه شبکه رو روی gsm بگذارید.مشکلت حل میشه و نیازی به این دردسر ها ندارید ولی اگه برای اینترنت از دیتا استفاده میکنید سرعت نت پایین میاد.

0
    User
    کاربرعادی
    انا للله و انا الیه راجعون
    مشکل من سخت افزاری هست و برد مشکل پیدا کرده درست یک ماه بعد از تموم شدن گارانتی...آقا ما دیگه ال جی بخر نیستیم دوستان....بعد از اینهمه زجری که بمون داد دو سال بیشتر کار نکرد...مطمئنما بقیه مدلاشم همینه...فوقش دو سال بیشتر دوم نمیاره
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)