ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 165
    605
    Retired
    مدیر بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط DonGrave نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. بله مطمِنم D802 هست. رام 4.2.2 فابریک رو نصب کردم با وصل کردن به کامپیوتر. حالا یه مشکل دیگه به وجود اومده! knock on کار نمیکنه وقتی صفحه خاموشه ولی وقتی صفحه روشنه دو تا ضربه بزنی خاموش میشه ولی با ضربه روشن نمیشه :(خیلی دوست دارم این رام جدید رو نصب کنم به نظر شما مشکل کجا بوده؟ میشه رام رو نصب کنم ولی Factory reset نکنم؟ مشکلی پیش میاد؟
    شرمنده برای وقفه بوجود امدن بین جواب.بله می تونید ریست فکتوری نکنید و اصلا مشکل خاصی بوجود نمی یاد.یا وقتی رام نصب شد تیک ریبوت رو بردارید تا گوشی ریبوت نشه و از ریکاوری ریست فکتوری کنید
    2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKMOON نمایش پست ها
    شرمنده برای وقفه بوجود امدن بین جواب.بله می تونید ریست فکتوری نکنید و اصلا مشکل خاصی بوجود نمی یاد.یا وقتی رام نصب شد تیک ریبوت رو بردارید تا گوشی ریبوت نشه و از ریکاوری ریست فکتوری کنید
    دشمنتون شرمنده شما لطف دارید. knock on درست شد با آپدیت.
    خوب من بار قبلی هم که reset factory کردم از همین برنامه ریکاوری بود. یعنی وقتی رام نصب شد و وارد محیط زیبای رام شدم برنامه Auto Rec رو دوباره باز کردم تا بره تو محیط ریکاوری و اونجا Swipe رو زدم که ریست شه. ولی وقتی گوشی ریست شد security error داد و گوشی دیگه بالا نیومد. کجای کار من ایراد داشته به نظرتون؟ شاید نباید ریبوت میکردم.
    میترسم باز رام رو بریزم باز این طوری شه :((
    ویرایش توسط DonGrave : 10-11-2014 در ساعت 12:56 PM
    2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DonGrave نمایش پست ها
    دشمنتون شرمنده شما لطف دارید. knock on درست شد با آپدیت.
    خوب من بار قبلی هم که reset factory کردم از همین برنامه ریکاوری بود. یعنی وقتی رام نصب شد و وارد محیط زیبای رام شدم برنامه Auto Rec رو دوباره باز کردم تا بره تو محیط ریکاوری و اونجا Swipe رو زدم که ریست شه. ولی وقتی گوشی ریست شد security error داد و گوشی دیگه بالا نیومد. کجای کار من ایراد داشته به نظرتون؟ شاید نباید ریبوت میکردم.
    میترسم باز رام رو بریزم باز این طوری شه :((
    دوستان رام رو نصب کردم ظاهرا بار قبلی یادم رفته بوده وایپ رو بزنم. مرسی از همگی آروزی موفقیت برا همتون دارم
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 165

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)