ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1
    User
    کاربرعادی

گیر کردن روی لوگوی ال جی و وارد نشدن به بوت انیمیشن

سلام دوستان. بنده موبایلم LG G4 H818 هستش. امشب موبایلمو به شارژ زده بودم و هر از گاهی به مدت 10 تا 15 دقیقه حین شارژ باهاش کار میکردم. شارژ حدود 90 و خورده ای بود که موبایلمو گذاشتم رو لاک اسکرین و اومدم توی پذیرایی نشستم. بعد چند دقیقه که برگشتم توی اتاق خوابم، دیدم موبایلم روی لوگوی ال جی هستش و همونطور که بود چند ثانیه ای صبر کردم و دیدم وارد بوت انیمیشن نمیشه (حین بوت انیمیشن چراغ نوتیفیکیشن چشمک آبی میزنه). باتری و درآوردم و دوباره آزمایش کردم دوباره همون وضع. سیمکارت و مموری و خارج کردم و دوباره آزمایش کردم اما همون قضیه شد.
    اونطوری که مشخصه مشکل برای بُرد دستگاه هستش. موبایل من هم بدون گارانتی هستش. الان آزمایش کردم گوشی وارد دانلودمود میشه. میتونم فلشش کنم طوری که اطلاعاتم پاک نشه؟ آیا گوشی به حالت قبلش برمیگرده و میشه اطلاعاتش رو برگردوند؟ تعویض برد دستگاه چقد هزینه برمیداره؟
    -------------
    دوستان گوشیمو فلش کردم با برنامه LGUP و با قسمت Upgrade. کامل فلش شد و گوشی از دانلود مود خارج شد و حین ریبوت دوباره همون مشکل پیش اومد. باتری رو درآوردم و جازدم؛ یهو گوشی روشن شد نوتیفیکیشن آبی چشمک میزد و صدای بوت انیمیشن هم پخش شد. اما یهو گوشی گیر کرد و بعد یکی دو ثانیه ریستارت شد. و دوباره همین اتفاق جدید افتاد.
    -------------
    فکر کنم بدشانس ترین و بدبخت ترین آدم دنیا منم. یه سال پیش یه Z3+ داشتم که سقط شد. با 900 تومن ضرر دادمش رفت. اینم از G4 الانم.آخه یه دانش آموزه بدبخت این همه پولو از کجا بیاره؟ بچه مایه هم نیستم که از بابا مامانم پول بگیرم. یعنی گندش بزنن این زندگی کوفتی رو
    ویرایش توسط Mohamadmtwo : 10-17-2016 در ساعت 10:10 PM
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    بله همونطوری که خودتون هم اطلاع دارید مشکل برد هست و باید برد گوشی تعویض بشه
    البته بررسی کنید ببینید سری ساخت 505 یا پایین تر اگر باشه از برد هست
    برد گوشی هم بستگی به انصاف مغازه دار داره دوست عزیز
    LG Lif's Good

The New Idea

4
    User
    کاربرعادی
    خاک تو سره الجی که پرچمدارش باید اینطوری گند بزنه و مال من 506 بردش هست ولی یکی از دوستان هم که 506 بوده مال اونم بردش خراب شد و الان با نور کم ازش استفاده میکنم و بازی هم باهاش بازی نمیکنم تا داغ نشه و اینقدر هم موقع بازی سنگین داغ میشه دسته ادم میسوزه و واقعا این چی بود ساختن و دیدن ایران شهره هرته کردن تو پاچمون و یه مشت جنس اشغالشون رو فرستادن اینجا و این همه پول بده و دو روزه قیمتش نصف شد و حالا هم که بردش میسوزه
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط alitriple نمایش پست ها
    خاک تو سره الجی که پرچمدارش باید اینطوری گند بزنه و مال من 506 بردش هست ولی یکی از دوستان هم که 506 بوده مال اونم بردش خراب شد و الان با نور کم ازش استفاده میکنم و بازی هم باهاش بازی نمیکنم تا داغ نشه و اینقدر هم موقع بازی سنگین داغ میشه دسته ادم میسوزه و واقعا این چی بود ساختن و دیدن ایران شهره هرته کردن تو پاچمون و یه مشت جنس اشغالشون رو فرستادن اینجا و این همه پول بده و دو روزه قیمتش نصف شد و حالا هم که بردش میسوزه
    بله کاملا درسته و جای طرفداری الکی نیست ولی خب این مشکل میتونه برای هر برندی پیش بیاد مثل انفجار گلکسی نوت 7
    LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    بله همونطوری که خودتون هم اطلاع دارید مشکل برد هست و باید برد گوشی تعویض بشه
    البته بررسی کنید ببینید سری ساخت 505 یا پایین تر اگر باشه از برد هست
    برد گوشی هم بستگی به انصاف مغازه دار داره دوست عزیز
    از کجا میتونم بفهمم سری ساختش چنده؟
    -----
    بنده همچنان منتظر جوابم...
    ویرایش توسط Mohamadmtwo : 10-21-2016 در ساعت 12:43 AM
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)