ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    34
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    سلام دوستان ممنون بابت ایجاد این موضوع...خودمم الان خواستم این موضوع رو ایجاد کنم ولی دیدم هست گفتم بیام اینجا...
    فقط میتونم بگم این شرکت ینی مدیا پردازش افتضاح به تمام معناست...
    گوشیم G4 خودمو تو اردیبهشت بود که دادم برای تعویض برد...حدود 1 ماه تو نمایندگی گوشیم بود...کلی پیگیری کردم از تهران اینور اونور ولی متاسفانه هر سری یه جواب میدادن...آخرشم بعد 1 ماه برد جدیدو گذاشتن رو گوشی و تحویلم دادن...
    همین 28شهریور بود که دوباره گوشیو دادم نمایندگی برای تعویض ال سی دی(هاله قرمز)برام عوض کنن...
    تا این تاریخ که من این پیامو که میذارم براتون گوشیم هنوز آماده نشده و قطعه نرسیده...
    من برای این موضوع هم چندباری به تهران تماس گرفتم بازم همون جواب قبلیو که سر تعویض برد شنیدم بهم گفتن...
    گفتم تو کشور های دیگه اینجوری نیست که گوشی طرفو 1 ماه نگه دارن که یا دو سه روز بعد تحویل طرف میدن یا یک گوشی نو به شخص میدن...گفت این قوانینی هست که الجی برای ایران گذاشته!!!!
    آخه مگه میشه فقط برای ما این کارو بکنه؟؟؟
    خیلی از خدماتش ناراضی هستم و متاسفانه کاریم نمیشه کرد...کاریم بشه کرد به درد سرش نمیارزه...
    تنها راهش برقراری ارتباط مستقیم با مسئولین الجی موبایل کره هست...پیشنهاد من اینکه با نوشتن یه درخواست و امضای کابرا و رسوندن این نامه به دست مسئولش یجوری مشکلو حل کنیم...
    واقعا نمیتونم این وضو تحمل کنم مگه یه قطعه چیه که 1 ماه طول میکشه برسه دست تعمیرگاه؟؟؟؟
    دوستان نظر شما چیه؟؟
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)