ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    0
    User
    کاربرعادی

Unhappy LG G4 روی لوگو - Secure Booting Error!

سلام
    دیروز یه مشتری یه جی 4 واسم آورد فلش بزنم ، متاسفانه وسط فلش زدن گوشی هنگ کرد و دیگه تو 3 درصد مونده بود .
    یه 30 40 دقه ای وایستادم دیدم خبری نیست کابل رو جدا کردم و باتری رو در آوردم ، وقتی دوباره باتری رو جازدم و روشنش کردم دیگه گوشی بالا نیومد و هی یه متنی گوشه سمت چپ بالا میاد
    Secure Booting Error!
    Error code : 1003
    Oficiall
    میرم ریست فکتوری کنم دوتا یس اول رو میزنم باز میره رو لوگو و همین آشو همین کاسه
    میرم تو دانلود مود اول دانلود مود میاد و لی باز میره رو لوگو و دوباره شروع به ریست کردن میکنه.
    لطفا کسی اگه میدونه مشکل کجاست یه راهنمایی بکنه :(
    دیدم خیلی از دوستان تقریبا همین مشکل رو دارن و گفتید برن گارانتی، مشکل اینجاست که این گوشی گارانتی نداره و مشتری هم زیر بار نمیره و از چشم من میبینه.
    لطفا کمک کنید
    2
    User
    کاربرعادی
    سلام داداش رام تی او تی فلش بزن

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

اینم اموزش کار با الجی فلش تولز 1.8

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

چیزی نیس نترس
    رام تی او تی دان میکنی از لینک اولی
    رام تی او تی با پسوند TOT هست نه KDZ
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام
    دوست عزیز تو دانلود مود نمیمونه .
    تا وارد دانلود مود میشه فوری ریست میشه و میره رو آرم ، این آموزش شما باید بتونی وارد دانلود مود بشی.
    2
    User
    کاربرعادی
    I had this exact same issue when upgrading my phone. Didn't do it correctly and it took me about 3 hours before I got my phone working again. It was about a week ago on another computer, but I'll try to recall what I did when it finally clicked in my mind.

Download H81120i_00_0201.kdz flashable zip from here (1.6GB Feb-04-16):

Download LGUP and install it. I used the DropBox link in this thread:

Remember to install the LGUP_8994_DLL file BEFORE LGUP_Install

Download and install LG Bridge (for the USB drivers) here:

Select the LG 815 model, the drivers will work. I only used the LG Bridge to install the USB drivers. Nothing else.

OK, now here's where your phone comes in.
    Step 1: Turn off your phone (pull the battery if you must, but put it back in).

Step 2: Hold the VOLUME UP button and plug the USB cable into your PC. This puts your phone into DOWNLOAD MODE.

Step 3: On your PC, open up LGUP. The program shoud recognize the phone as H811 in COM3 or COM4. Highlight it and click the SELECT button.

Step 4: Under the "Process" row, select UPGRADE

Step 5: Click the blank space under File Path, it will pop up a [...] [X] at the end. Click the [...].

Step 6: Select the H81120i_00_0201.kdz and click on Start. The program will push the STOCK H811 MM ROM to your phone. This will bring your phone out of Brick mode, but you will have to go through the entire rooting process again.

پاسخ شرمنده داداش بیشتر از این تمیتونم کمکت کنم امیدوارم ادمین ها بتونن
    ویرایش توسط ALI2020 : 09-22-2016 در ساعت 12:32 AM
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.mohammadi939 نمایش پست ها
    سلام
    دیروز یه مشتری یه جی 4 واسم آورد فلش بزنم ، متاسفانه وسط فلش زدن گوشی هنگ کرد و دیگه تو 3 درصد مونده بود .
    یه 30 40 دقه ای وایستادم دیدم خبری نیست کابل رو جدا کردم و باتری رو در آوردم ، وقتی دوباره باتری رو جازدم و روشنش کردم دیگه گوشی بالا نیومد و هی یه متنی گوشه سمت چپ بالا میاد
    Secure Booting Error!
    Error code : 1003
    Oficiall
    میرم ریست فکتوری کنم دوتا یس اول رو میزنم باز میره رو لوگو و همین آشو همین کاسه
    میرم تو دانلود مود اول دانلود مود میاد و لی باز میره رو لوگو و دوباره شروع به ریست کردن میکنه.
    لطفا کسی اگه میدونه مشکل کجاست یه راهنمایی بکنه :(
    دیدم خیلی از دوستان تقریبا همین مشکل رو دارن و گفتید برن گارانتی، مشکل اینجاست که این گوشی گارانتی نداره و مشتری هم زیر بار نمیره و از چشم من میبینه.
    لطفا کمک کنید
    دوست عزیز متاسفانه این گوشی مشکل برد داره شانس شمام حین فلش بردش این مشکل براش پیش اومده سخت افزاریه اگه تعمیرکار وارد باشه و بتونه اتصالات برد رو تقویت میکنه درس میشه اگرم نه باید برد گوشی کلا عوض بشه گارانتی داشته باشه رایگان تعویض میکنن

0
    User
    کاربرعادی
    ممنون که جوابمو دادید
    شنبه میبرمش مشهد، ببینم شرکت چی میگه.
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط mr.mohammadi939 نمایش پست ها
    ممنون که جوابمو دادید
    شنبه میبرمش مشهد، ببینم شرکت چی میگه.
    خواهش اگه گارانتی نداره هزینه اشو میگیرن
    ویرایش توسط mehrdad..7 : 09-22-2016 در ساعت 10:05 PM

3
    User
    کاربرعادی

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط diamondsgs نمایش پست ها

با سلام این لینک چه چیزی هستش عزیز؟
    LG Lif's Good

The New Idea

3
    User
    کاربرعادی
    درود دوست عزیز این لینک یوتیوب مشکل ارور ۱۰۰۳ بوت سورس بود بره یه سر تو یوتیوب بزنه مشکلش حل میشه.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)