ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    11
    User
    کاربرعادی

انتقاد از خدمات پس از فروش گوشی های ال جی (مدیا پردازش)

سلام خدمت تمامی کاربران و مدیران عزیز انجمن.
    قبل از شروع بایدبه خدمت عزیزانی که منت سر حقیر میزارن و این متن را میخونن عرض کنم هدف از این انتقاد تخریب این برند محبوب نیست بلکه اینجانب از سر تعصب و عشق فراوانی که به محصولات این شرکت دارم و تقریبا 90 % وسایل منزلم LG میباشد و نزدیک به 10 سال از گارانتی های لوازم خانگی LG بدون هیچ اغراق و بزرگنمایی در کمال ارامش و حس امنیت ((بابت داشتن کارت گارانتی)) وظیفه خودم میدونم که به پاس قدردانی از تمام اتفاقات خوبی که بین من و این برند در این سالها اتفاق افتاده جلوی عملکرد ضعیف مدیا پردازش ایستادگی کنم تا در اینده با رفتار و مدیریت مدیا پردازش نام lg لکه دار نشود..
    گوشی v10 به علت هنگ کردن و داغ شدن غیر طبیعی و همچنین ثابت ماندن در لوگو به خدمات پس از فروش گوشی و تبلت ال جی واقع در پاساژ موبایل شرکت مدیاپردازش تحویل داده شد..دوستان گوشی را تحویل گرفِتند ..
    پس از گذشت دو الی سه روز تماس گرفتم که متاسفانه فرمودند گوشی شما از گارانتی خارج شده..
    به شرکت رفتم و به صورت حضوری علت را جویا شدم..مدیر محترم اونجا تشریف اوردند و فرمودند گوشی شما آب خورده..من که دچار شوک زدگی شده بودم فقط به ایشون گفتم همچین چیزی امکان نداره و ایشون گفت الان کارشناسی که گوشی شما را برسی کرده میاد توضیح میده..
    کارشناس فوق اومدن و شروع کردن به باز کردن گوشی ..بنده با همون حالت شوک به ایشون گفتم برادر چیکار میکنی که گفت میخوام نشون بدم که اب خورده..
    گوشی باز شد دو عدد تکه کوچک اونجا بود که من با دیدن اون تکه ها نمیدونستم گریه کنم یا بخندم..گفتم عزیز این اب نیست اگر از رطوبت باشد این میتونه ناشی از عرق کردن دست باشه و نه آب خوردگی..و با تمام این اوصاف در ادامه به ایشان گفتم به عنوان یک کارشناس نظر شما برای من کافیه که سرم را پایین انداخته و بدون هیچ اعتراضی این مکان را ترک کنم اما ازتون میپرسم ایا شما اونقدر اطمینان دارید که این اب خوردگی است و من از این در بیرون بروم مدیون من نمیشوید..ایشون گفت نه نمیتونم بگم 100% تشخیصم درست بوده..گفتم پس با حدس و گمان گوشی مردم از گارانتی خارج میکنید ؟؟و ایشون گفت منتظر باشید با خود مدیر صحبت کنید..
    مدیر امد و میگه مگه میشه دست شما اینقدر عرق کنه..گفتم دوست عزیز قبل از خرید خدمتتون رسیدم و ازتون مشاوره گرفتم و خود شما فرمودید چون زیاد بازی میکنی و دستت عرق زیاد داره حتما v10 بخر چون این مدل در برابررطوبت مقاوم هست..ایشان به طور کل منکر شد و گفت امکان نداره من چنین چیزی گفته باشم و اصولا ال جی گوشی مقاوم در برابر رطوبت نداره..و بالاخره با پافشاری من ایشون. به صورت نیم بند قبول کرد عرق دست وارد شده و اب خوردگی در کار نیست
    حالا از در دیگری وارد میشوند و میگن اب خوردگی به کنار چون سوکت شارژ شکسته از گارانتی خارجه..اخه مگه سوکت شارژ لعنتی چقدر قیمت داره که بخاطر اون کل هزینه را من باید گردن بگیرم؟بهانه هم میاورند که ما برد یک تکه عوض میکنیم و چون سوکت شکسته کل هزینه گردن مشتری هست..
    اقا به خدا گوشی من شارژ میشه و من با سوکت شکستش هیچ مشکلی ندارم شما هنگ کردن این گوشی حل کنید..
    دوست کارشناس دیگری اومدن جلو فرمدند شما پشت کارت طلایی را خوندی گفتم خیر..ایشون برام خوند و در اخر نتیجه گرفت که طبق بند فلان و استناد به جمله" استفاده نادرست "شرکت میتونه از گارانتی خارج کنه ...یکی نیست بگه شرکت مگه با مشتری سر جنگ داره ؟مگه شرکت دنبال بهانه جویی هست؟استفاده نادرست چه صیغه ای هست؟
    بهشون گفتم تشخیص استفاده نادرست ایا سلیقه ای هست یا تعریف و چهارچوب خاصی داره؟من برای شما توضیح میدم چطور و چقدر مسخره سوکت شارژ شکست اگر به نظر شما استفاده نادرست بوده بنده گردنم از مو نازکتر ..بعد ازشنیدن توضیحات من و علت شکستن سوکت. جناب کارشناس ترجیح داد من مجددا با مدیر صحبت کنم..ایشون اومدن و گفتن همینکه شما زیاد بازی میکنی و گوشیت شارژ تموم میکنه و مجبوری در حالت شارژ باتری بازی کنی مصداق استفاده نادرست هست.بنده از ایشون درخواست کردم تا همین فرمایششون را مکتوب کنند و به من مهر شده امضا شده تحویل دهند..بعد از این درخواست مدیر محترم ترجیح داد حرف من را نشنیده گرفته و بحث عوض بشه و از این شاخه به ان شاخه و اینبار یک مورد جدید عنوان کرد و گفت راستی روی ال سی دی شما یک هاله هست ..گفتم بله بنده هفت ماه پیش این گوشی را از فروشگاهی که نمایندگی مدیا پردازش و عامل فروش گوشی های ال جی است خریداری کردم و در همان لحظه خرید ازشون خواستم برام یک محافظ صفحه بزارند و به علت نصب بد محافظ یا کیفیت پایین در مدت 3 روز دور تا دور ال سی دی حباب افتاد و من از همان اول متوجه این هاله شده بودم اما تصور میکردم این هم حباب است ..اما چند روز پیش که محافظ را از صفحه جدا کردم متوجه شدم این مشکل در ال سی دی بوده و از همان روز اول هاله در ال سی دی وجود داشته اما به مرور بزرگتر شده....اقای مدیر میگن چرا همون اول نیاوردی...الله اکبر اگر این را اول میاوردم درست میکردین؟؟؟اگه شما این کاره بودی الان یا همون اول چه توفیقی داره..این را زمانی میگن که گارانتی تموم شده باشه !!!امگرنه اگه مربوط به شماست الان یا روز اول فرقی داره؟من توجیح نشدم زمان بردن گوشی به گارانتی چه ربطی داره به خارج کردن گوشی از خدمات و باطل شدن کارت طلایی!!
    خلاصه دوستان من که تصمیم گرفتم با توجه به قوانین موجود در حمایت از حقوق مصرف کننده وکیل بگیرم و مشکلم را هم از طریق اتحادیه و هم از طریق مراجع قضایی پیگیری کنم ..یا من برنده میشوم و خسارت و پول وکیل را هم از دوستان میگیرم یا میبازم که باز در پیش وجدان خودم برنده هستم که هم اطلاع رسانی کردم و هم در تلاش برای گرفتن حقم کوتاهی نکردم..تا اخرین نفس میجنگم چون احساس میکنم با صحبت ها و دلایلشان به شعور مشتری توهین میکنند و این توهین ها باید یک جایی قطع بشه ..بین من و برادرم که اقامت کشور آلمان را دارد هیچ فرقی نیست چرا در اونجا باید به مشتری یک گوشی نو بدهند اما در اینجا ما را سنگ قلاب کنند و با دلایلشون به شعور ما توهین کنند..یا حق
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    دوستان ایشون از بنده اجازه گرفتن تا این موضوع رو عنوان کنند ومن هم بدون هیچ مشکلی گفتم که ایرادی نداره
    با اینکه انجمن ال جی هستیم اما مثل برند های دیگر و فن های دیگر از گفتن واقعیت هیچگاه پرهیز نمیکنیم
    این کار مدیاپردازش مصداق زیر پا گذاشتن حقوق مشتری هستش
    یک و نیم میلیون تومان پول آنچنانی نیست که به خاطر آدم خودش رو ناراحت کنه اما وقتی طرف مقابلت میخواد زرنگی کنه نه یک و نیم ملیون بلکه 100 هزار تومن هم باشه پی اون میری تا حتما حقت رو از همچین آدمایی که متاسفانه کم هم نیستند بگیری
    مدیا پردازش با همه ی خوبی هاش از این کار ها هم میکنه
    ما هیچ ربطی نه به مدیاپردازش نه هیچ جای دیگه نداریم و کاملا شخصی هست و چند نفر جمع شدیم تا به دوستان و هموطنان خودمون کمک کنیم و تعصب الکی روی ال جی نخواهیم داشت
    دوست عزیز این تاپیک هم مختص خودتون هست هر توضیحی خواستید از روند کارتون ارائه بدید انجمن ال جی ایران با کمال میل پذیراست
    موفق و موید باشید انشالله در کارتون
    LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    با سلام
    بنده در موردخدمات پس از فروش ال جی سوالی باشه در خدمتم
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedjalili64 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام شما ارتباطی با این مرکز دارید؟

11
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedjalili64 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام.
    دوست عزیز اگر شما دارای سمت کاری در مدیا پردازش (بخش خدمات پس از فروش گوشی های LG)هستید لطفا جهت احراز هویت با مدیریت محترم انجمن هماهنگ بفرمایید تا پس از تایید تیم مدیریت سوالات و مشکلات خود را با شما در میان بگذاریم.. بنده به شخصه ارزو دارم که این گفتگو صورت بگیره چون اگر دو طرف حرفهاشون را بزنند خیلی بهتر است تا فقط من یک طرفه گله و شکایت کنم.
    34
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    سلام دوستان ممنون بابت ایجاد این موضوع...خودمم الان خواستم این موضوع رو ایجاد کنم ولی دیدم هست گفتم بیام اینجا...
    فقط میتونم بگم این شرکت ینی مدیا پردازش افتضاح به تمام معناست...
    گوشیم G4 خودمو تو اردیبهشت بود که دادم برای تعویض برد...حدود 1 ماه تو نمایندگی گوشیم بود...کلی پیگیری کردم از تهران اینور اونور ولی متاسفانه هر سری یه جواب میدادن...آخرشم بعد 1 ماه برد جدیدو گذاشتن رو گوشی و تحویلم دادن...
    همین 28شهریور بود که دوباره گوشیو دادم نمایندگی برای تعویض ال سی دی(هاله قرمز)برام عوض کنن...
    تا این تاریخ که من این پیامو که میذارم براتون گوشیم هنوز آماده نشده و قطعه نرسیده...
    من برای این موضوع هم چندباری به تهران تماس گرفتم بازم همون جواب قبلیو که سر تعویض برد شنیدم بهم گفتن...
    گفتم تو کشور های دیگه اینجوری نیست که گوشی طرفو 1 ماه نگه دارن که یا دو سه روز بعد تحویل طرف میدن یا یک گوشی نو به شخص میدن...گفت این قوانینی هست که الجی برای ایران گذاشته!!!!
    آخه مگه میشه فقط برای ما این کارو بکنه؟؟؟
    خیلی از خدماتش ناراضی هستم و متاسفانه کاریم نمیشه کرد...کاریم بشه کرد به درد سرش نمیارزه...
    تنها راهش برقراری ارتباط مستقیم با مسئولین الجی موبایل کره هست...پیشنهاد من اینکه با نوشتن یه درخواست و امضای کابرا و رسوندن این نامه به دست مسئولش یجوری مشکلو حل کنیم...
    واقعا نمیتونم این وضو تحمل کنم مگه یه قطعه چیه که 1 ماه طول میکشه برسه دست تعمیرگاه؟؟؟؟
    دوستان نظر شما چیه؟؟
    2
    User
    کاربرعادی
    من هم وی10 و هم جی4 دارم که جفتشون مشکل هاله قرمز دارند
    نمایندگی که اول زیر بار نمیرفت بعد گفتن 1 ماه طول میکشه درست کردنش منم بیخیال شدم و همینجوری دارم استفاده میکنم
    اینا این 1 ماهو طول میدن که بیخیال تعمیرش بشی
    از این کار ناجوانمردانشون هرچیو باید امضا کنم میکنم موافق ایمیل به الجی هستم تنها راهش همینه
    مدیاهرچی گوشی بنجله میده دست ملت
    جی4 سفارش امریکا مثل بنز کار میکنه هرچی واسه خاورمیانست بنجله
    34
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    نقل قول نوشته اصلی توسط lggc900 نمایش پست ها
    من هم وی10 و هم جی4 دارم که جفتشون مشکل هاله قرمز دارند
    نمایندگی که اول زیر بار نمیرفت بعد گفتن 1 ماه طول میکشه درست کردنش منم بیخیال شدم و همینجوری دارم استفاده میکنم
    اینا این 1 ماهو طول میدن که بیخیال تعمیرش بشی
    از این کار ناجوانمردانشون هرچیو باید امضا کنم میکنم موافق ایمیل به الجی هستم تنها راهش همینه
    مدیاهرچی گوشی بنجله میده دست ملت
    جی4 سفارش امریکا مثل بنز کار میکنه هرچی واسه خاورمیانست بنجله
    عمدا طول میدن...
    با این کار وجهه الجی موبایل رو خراب کردن تو ایران...
    خرابی های بالا...خدمات ضعیف...وارد نبودن تو کارشون(فقط یاد دارن قطعه برد رو عوض کنن...منم بلدم برد رو عوض کنم)
    مدیر انجمن شما ارتباطی دارید با خود الجی؟؟
    این انجمن آیا وابسته به الجی هست یا مستقل اداره میشه؟؟
    کسیو میشناسید که ارتباط نزدیک داشته باشه با الجی؟؟
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_s21 نمایش پست ها
    عمدا طول میدن...
    با این کار وجهه الجی موبایل رو خراب کردن تو ایران...
    خرابی های بالا...خدمات ضعیف...وارد نبودن تو کارشون(فقط یاد دارن قطعه برد رو عوض کنن...منم بلدم برد رو عوض کنم)
    مدیر انجمن شما ارتباطی دارید با خود الجی؟؟
    این انجمن آیا وابسته به الجی هست یا مستقل اداره میشه؟؟
    کسیو میشناسید که ارتباط نزدیک داشته باشه با الجی؟؟
    من پستی که در همین موضوع ارسال کردم هم گفتم هیچ ارتباطی با نمایندگی ال جی در ایران یعنی مدیا پردازش نداریم و کاملا مستقل هستیم و انجمن کاملا شخصی هست
    LG Lif's Good

The New Idea

34
    Responder
    پاسخگو و راهنما
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    من پستی که در همین موضوع ارسال کردم هم گفتم هیچ ارتباطی با نمایندگی ال جی در ایران یعنی مدیا پردازش نداریم و کاملا مستقل هستیم و انجمن کاملا شخصی هست
    ینی هیچ راهی نیست صدای کاربرارو به گوش مسئولین الجی نه مدیاپردازش برسونیم؟؟؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)