سلام و وقت بخیر خدمت اعضا و مدیریت محترم این سایت من تازه وارد این سایت شدم و دقیقا نمیدونم اگه سوال بپرسم چه کسی پاسخ میدهد و کی و چه زمانی پاسخ خود را دریافت میکنم.. یه مشکلی که بعد از آپدیت جدید 404 مگابایتی که برای گوشی k10 من و برادرم و یکی دیگه از دوستانم بوجود اومده اینه که بعد از نصب نرم افزار های جدید و یا بازی ها، این نرم افزارها و بازی ها میخوان که مثلا دسترسی داشته باشن به دوربین یا جی پی اس یا پیامک ها .. مثلا من قبل از این آپدیت نرم افزار اسنپ رو داشتم که برای تاکسی یاب آنلاین هستش که به راحتی پرمیشن های اون فعال بود و نیاز نبود فعالش کنم من اونو پاک کردم بعد از نصب 404 مگابایت آپدیت جدید دوباره نرم افزار اسنپ رو نصب کردم حالا که میخوام برم داخلش خود نرم افزار میگه که باید دسترسی به جی پی اس داشته باشه و یه پیام پاپ آپ میاد رو صفحه و قسمت open setting رو که میزنم میره صفحه ی ever draw app و توی اون صفحه باید نرم افزار اسنپ رو پیدا کنم و وارد دسترسی یا permission اون بشم ولی وقتی وارد میشم نمیتونم در بالای صفحه دسترسی اون نرم افزار اون دکمه رو از آف بیارم روی آن و فعالش کنم .. همه نرم افزارها بعد از این آپدیت جدید 404 مگ که جدید نصب میکنم هیچکدوم باز نمیشن همه مشکل دسترسی دارن و من باید به صورت دستی دسترسی ها رو برای اون ها فعال کنم در حالیکه اصلا دسترسی اونها فعال نمیشه و گوشی نمیزاره که دسترسی ها براشون باز بشه ...

الان من یا باید گوشی رو ریست فکتوری کنم که از نو تمام نرم افزارها رو نصب کنم که کل زندگی گوشیم بهم میریزه و واقعا برام میسر نیست و یا اینکه این مشکل رو حل کنم که هرکاری میکنم اصلا نمیشه تمام ستینگ رو زیر و رو کردم نشد آخر به پشتیبانی خود ال جی ایمیل دادم اونها هم اظهار تاسف کردن و مدل و اندروید گوشی رو خواستن منم بهشون دادم ولی تا حالا جوابی ندادن ...

خواهشا اگر امکان داره بهم توضیح بدین که این رو چیکارش میشه کرد و اگر درست نمیشه کی آپدیت جدید میاد که این باگ برطرف بشه... ممنون میشم منو از پاسخ خودتون مطلع کنید