ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    2
    User
    کاربرعادی

اموزش بکاپ از برنامه سیستمی در lg g4

اموزش بکاپ از برنامه سیستمی در lg g4

سلام دوستان عزیز در اینجا میخام اموزشی رو قرار بدم برای بکاپ گیری از برنامه های سیستمی در گوشی lg g4 نسخه دو سیمکارتش همونطور که میدونید این گوشی رو در حال حاظر نمیشه انلاک کرد و ریکاوری کاستوم روش نصب کرد اما میشه طبق اموزش هایی که در همین سایت هست روتش کرد
    این اموزش فقط مخصوص نسخه روت شده این دستگاه هست
    خب بریم سراغ اصل مطلب
    این جانب در این سایت مشاهده کردم که نسخه پورت شده بعضی از برنامه های سیستمی lg v10 مخصوص گوشی lg g4 قرار داده شده از جمله برنامه هایی مثل گالری یا موزیک، massage و .... که توسط برنامه flash fire میشه اونها رو جایگزین نسخه اصلی برنامه هاتون کنید حالا سوال اینجاست که اگه مثلا برنامه ای مثل گالری رو جایگزین کردین و از اون نسخه جدید راضی نبودین چطور میشه به حالت اولش برگردوند و حالا برخی از راه حلها رو که خیلیها به ذهنشون میرسه و درست نیست رو بهتون میگم اول این که از نسخه قبلی تیتانیوم بکاپ بگیرین که من این کار رو کردم و اصلا نمیشه اون رو برگردوند دوم این که فایل apk اون رو از تیتانیوم بکاپ استخراج کنین و نصبش کنید که به حالت معمولی اصلا نصبش ممکن نیست راه دیگه این که فایل apk رو توسط برنامه لاکی پچر بصورت فایل سیستمی نصب کنید و گوشی رو ریبوت کنید که در این حالت برنامه نصب میشه ولی اصلا اجرا نمیشه و فورس کلوز میزنه و راه حل دیگش هم نصب دوباره رام هست که کلی دردسر داره حالا من در اینجا راه حل درست برطرف کردن این مشکل رو اموزش میدم که به راحتی میتونید اون برنامه اصلی رو به حالت اولش برگردونید بدون هیچ دردسری ...
    اون هم اینه که قبل از این که به برنامه سیستمی گوشیتون دست بزنید و بخاهید جایگزین نسخه دیگه کنید از اون برنامه تیتانیوم بکاپ میگیرین و فایل apk برنامه رو یه گوشه ای نگه میدارین دوم :برنامه link 2sd رو نصب میکنید و داخل برنامه اسم برنامتون رو سرچ میکنید و بعدش صفحه مشخصات برنامه ظاهر میشه و ادرس تمام فایلهای اون برنامه که در درایو روت گوشیتون قرار داره رو نشون میده خب حالا باید توسط یک فایل منیجر تمام فایلهایی که در اون ادرس نشون داده رو پیدا میکنید و در پوشه ای جداگانه کپی میکنید و تمام
    حالا میتونید برنامه سیستمی گوشیتون رو با خیال راحت حذف کنید و برای برگردوندنش باید اولا اون فایلهایی که link2 sd نشون داده بود رو دونه دونه سر جای خودشون کپی کنید بعد از این که کپی تموم شد اون فایل سیستمی که توسط تیتانیوم بکاپ استخراج کرده بودین رو توسط لاکی پچر به صورت فایل سیستمی نصبش میکنید و با یه ریبوت ساده میبینید که برنامه تون به صورت صحیح و سالم برگشته به همین راحتی

فرستاده شده از LG-H818ِ من با Tapatalk
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)