ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    1
    User
    کاربرعادی

سایه انداختن صفحه نمایش

سلام.
    وقتی Notification bar رو بکشین پایین آیکون های ساعت و نوار آنتن و باتری و ... محو میشن اما وقتی من نوار نوتیفیکیشن رو کشیدم پایین اون نماد ها بصورت یه سایه ی قرمز موندن روی صفحه. و بگم که فقط قسمت بالای صفحه نمایش اینطوریه. بلافاصله گوشی رو خاموش کردم و باتری شو در آوردم و به همون حالت روی میز گذاشتمش.
    من مشابه این مشکل رو قبلا روی Xperia Z3 Plus داشتم. وقتی اینطوری شد ریستارتش کردم. فکتوری ریست و فلش رام و ... . اما هر لحظه بدتر میشد. تا اینکه کل صفحه اونطوری شد و سایه مینداخت. نوارهای عمودی ظاهر شد و صفحه یواش یواش تاریک و تاریک تر میشد و رنگارو درست نشون نمیداد. اونموقع زد3پلاس 1600 قیمتش بود و من دادمش 600 خالی!!!! یعنی 1 تومن ضرر!!!!!!!!!!!!
    حالا هم هاج و واج موندم چیکار کنم. خواهشا کمک کنید.
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نرم افزاری هست که همیشه روی گوشیتون نصب باشه و ربطی به صفحه ی نمایش و این قبیل داشته باشه ؟
    الان یه کاری کنید یک رام رسمی نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه
    LG Lif's Good

The New Idea

1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    نرم افزاری هست که همیشه روی گوشیتون نصب باشه و ربطی به صفحه ی نمایش و این قبیل داشته باشه ؟
    الان یه کاری کنید یک رام رسمی نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه
    والا انگار سخت افزاریه. چون وقتی که به مدت طولانی و ثابت مثلا 10 دقیقه به صورت ممتد و ثابت روی صفحه بمونه، وقتی که اون چیز ( حالا هرچی) از روی صفحه بره سایه ش روی صفحه می مونه و باید تصویر های دیگه ای دوباره روش نمایش داده بشه تا اون سایه رفع بشه.این مشکل فقط توی قسمت گوشه راست سمت بالا وجود داره. یکی دوشب پیش از یک متری به همون گوشه سمت بالای راست افتاد روی موزاییک. و البته زیاد هم ازش کار کشیدم و خیلی داغ میکرد.
    لطفا کمکم کنید. بردمش پیش تعمیرکار میگفت چیزی نیس استفاده کن ازش. البته یه همچین چیزی رو هم قبلا ندیده بود.
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    الان یک رام رسمی با فول وایپ نصب کنید اگر حل نشد به نمایندگی مراجعه کنید
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    من همین مشکل رو تو G5 دارم و گوشی تا حالا کوچیک ترین ضربه ای نخورده اگه راه حلی پیدا کردی بی زحمت اینجا بنویس مرسی
    5
    User
    کاربرعادی
    من این مشکلو توی g4 و v10 هم دیدم توی g4 خیلی بیشتر هستش حتی موقع فیلم دیدن هم میاد بعد ده دقیقه میره
    کسی راه حلی پیدا کرد حتما ارائه بده مرسی
    1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    الان یک رام رسمی با فول وایپ نصب کنید اگر حل نشد به نمایندگی مراجعه کنید
    همین کارو کردم. ولی هیچ فرقی نکرده. البته همونطوریه که بود یعنی شدت پیدا نکرده. تصمیم گرفتم باهاش بسازم. چون کاری از دستم برنمیاد. گوشیم هم بدون گارانتی هستش و دوست ندارم خرج تعمیرش بکنم. تاچ و ال سی دی ش فک کنم 260 تومنه. خیلی خیلی دیگه اذیت کرد شاید تاچ و ال سی دی تازه براش گرفتم.
    1
    User
    کاربرعادی
    کسی راه حلی نداره؟ احساس میکنم کم کم داره کل صفحه رو سایه تصویرهای قبلی میگیره. کمک لطفا قبل اینکه دیر بشه. مرسی
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamadmtwo نمایش پست ها
    کسی راه حلی نداره؟ احساس میکنم کم کم داره کل صفحه رو سایه تصویرهای قبلی میگیره. کمک لطفا قبل اینکه دیر بشه. مرسی
    مشکل سخت افزاریه

ارسال شده از LG-D855 من

1
    User
    کاربرعادی
    انگار راه حلی نداره. توی نت سرچ کنین lg g4 red shadow یا image retention. خیلیا گفتن بردیمش نمایندگی. اونا که وارانتی داشتن که براشون تعویض کردن و اونایی هم که گارانتی داشتن گفتن که صفحه و برد گوشی رو عوض کردن براشون. حالا مایی که هیچکدومو نداریم باید بسوزیم و بسازیم. تنها چیزی که میشه باهاش خودمونو توجیه کنیم اینه که موبایل یه چیز مصرفیه و بعد چند سال دوباره یکی دیگه میگیریم. فقط اینو فهمیدم که پول زیادی نباید به موبایل داد چون حقیقتا اصلا ارزش نداره و بعد چند ماه با مغز میاد زمین قیمتش چه برسه به سال.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)