ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2
    User
    کاربرعادی

پریدن بوت flex 2

با سلام
    دوستان عزیز یه گوشی g flex 2 مدل h955 چند وقت پیش گرفتم همینکه روز بعد اومدم آپدیت بزنم برنامه LG Flash Tool هنگ کرد و گوشی ما بریک شد
    گوشی کاملا خاموشه و حالت دانلود مد و ریکاوری مد نمیره و زمانی که به کامپیوتر وصل میکنم تنها به صورت qhsusb_bulk شناسایی میشه
    روشی هم که داخل اینترنت برای آنبریک flex 2 بود رو امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نداد
    flex 2 هم که گارانتی نداره حالا دستم مونده تو پوست گردو
    دوستان عزیز لفطا منو راهنمایی کنید که کاری میشه کرد یا نه.اگه کسی رو هم میشناید که میتونه درست کنه معرفی کنید ممنون میشم
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    ببرید به یک نرم افزار کار براتون با باکس فلش بزنند حل میشه دوست عزیز
    LG Lif's Good

The New Idea

2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSKIES نمایش پست ها
    ببرید به یک نرم افزار کار براتون با باکس فلش بزنند حل میشه دوست عزیز
    با باکس درست نمیشه متاسفانه.واقعا گوشی های ال جی چرا اینجورین هیچ پشتیبانییم از طرف ال جی برای پریدن بوت گوشی انجام نمیشه
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط pcfire نمایش پست ها
    با باکس درست نمیشه متاسفانه.واقعا گوشی های ال جی چرا اینجورین هیچ پشتیبانییم از طرف ال جی برای پریدن بوت گوشی انجام نمیشه
    سلام تو نت سرچ کنید ترمیم بوت تو شهرهای بزرگ تعمیرکارهای ماهری پیدا میشن که بوت رو ترمیم میکنن فقط خیلی خیلی مراقب باشید به یه ادم ماهر بسپارید چون گوشیتون الا حداقلش شناسایی میشه و جای امید داره.

Sent from my LG-D855

2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad..7 نمایش پست ها
    سلام تو نت سرچ کنید ترمیم بوت تو شهرهای بزرگ تعمیرکارهای ماهری پیدا میشن که بوت رو ترمیم میکنن فقط خیلی خیلی مراقب باشید به یه ادم ماهر بسپارید چون گوشیتون الا حداقلش شناسایی میشه و جای امید داره.

Sent from my LG-D855
    تا اونجایی که میدونم تنها کاری که تعمییر کارا انجام میدن تعویض emmc یا برداشتن emmc و دامپ زدنش با emmc box هستش.(در صورتی که دامپ گوشی پیداشه)
    در صورتی که emmc تعویض شه یا برداشته شه اون موبایل دیگه موبایل بشو نیست.جالب اونجاس که نمایندگی ال جی هم قادر به ترمیم بوت گوش های ال جی نیست و برد گوشی رو عوض میکنن
    حالا در گوشی های قدیمی ال جی یکی اومده یه برنامه نوشته که رو بعضی از گوشیا جواب میده یا بعضا راهکارای نرم افزاری ارائه دادن ، دریغ از یه پشتیبانی ساده از طرف ال جی
    ازینکه سه بار از برند ال جی موبایل انتخاب کردم به شدت پشیمونم.صد رحمت به سامسونگ همه گوشیاش با یه فلش ساده درست میشن
    خدا پدر مادر اپل رو بیامرزه که هیچ وقت مشکل بوت برای گوشیاش پیش نمیاد
    1
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط pcfire نمایش پست ها
    تا اونجایی که میدونم تنها کاری که تعمییر کارا انجام میدن تعویض emmc یا برداشتن emmc و دامپ زدنش با emmc box هستش.(در صورتی که دامپ گوشی پیداشه)
    در صورتی که emmc تعویض شه یا برداشته شه اون موبایل دیگه موبایل بشو نیست.جالب اونجاس که نمایندگی ال جی هم قادر به ترمیم بوت گوش های ال جی نیست و برد گوشی رو عوض میکنن
    حالا در گوشی های قدیمی ال جی یکی اومده یه برنامه نوشته که رو بعضی از گوشیا جواب میده یا بعضا راهکارای نرم افزاری ارائه دادن ، دریغ از یه پشتیبانی ساده از طرف ال جی
    ازینکه سه بار از برند ال جی موبایل انتخاب کردم به شدت پشیمونم.صد رحمت به سامسونگ همه گوشیاش با یه فلش ساده درست میشن
    خدا پدر مادر اپل رو بیامرزه که هیچ وقت مشکل بوت برای گوشیاش پیش نمیاد
    سلام
    داداش این مشکل برای G3 منم پیش آمد،همون روز اول ک خریدم خواستم اپدیت کنم ب فنا رفت،موقع روشن شدن گوشی مینوشت Boot Failed!
    گوشی هم بدون گارانتی بود
    منم مثل شما بردم نمایندگی گفتن ببر خدمات،اونجام بردم نمیدونم از ترس یا .. باز نکردن و گفتن نمیشه،دادم به یه اشنا اونم برد داد یه نرم افزار کار و اونم گفت باید پشت گوشی باز شه و جی تگ و اینا بزنم و ترمیم بوت کنم،اگر نشه باید هاردش عوض شه،ولی خداروشکر درست شد!
    ناقابل 110 تومن هم خرجش شد!
    دور lg flash tools رو هم خط کشیدم!
    حالا شما هرجا هستی یه تعمیرکار مجرب پیدا کن بده تعمیرش کنه،ایشالا درست میشه

Sent from my LG-G3 using Tapatalk
    ویرایش توسط Mehran Mirzayi : 08-05-2016 در ساعت 04:17 PM
    2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran Mirzayi نمایش پست ها
    سلام
    داداش این مشکل برای G3 منم پیش آمد،همون روز اول ک خریدم خواستم اپدیت کنم ب فنا رفت،موقع روشن شدن گوشی مینوشت Boot Failed!
    گوشی هم بدون گارانتی بود
    منم مثل شما بردم نمایندگی گفتن ببر خدمات،اونجام بردم نمیدونم از ترس یا .. باز نکردن و گفتن نمیشه،دادم به یه اشنا اونم برد داد یه نرم افزار کار و اونم گفت باید پشت گوشی باز شه و جی تگ و اینا بزنم و ترمیم بوت کنم،اگر نشه باید هاردش عوض شه،ولی خداروشکر درست شد!
    ناقابل 110 تومن هم خرجش شد!
    دور lg flash tools رو هم خط کشیدم!
    حالا شما هرجا هستی یه تعمیرکار مجرب پیدا کن بده تعمیرش کنه،ایشالا درست میشه

Sent from my LG-G3 using Tapatalk
    سلام
    ممنون دوست عزیز.منکه کلا قید ال جی رو زدم.
    کلا در g3 با باز کردن گوشی و یه سیم کشی ساده میشد بوت رو ترمیم کرد.حتی بدون باز کردن گوشی با برنامه BoardDiag3.99c نیز قابل تعیمیربود.بعد از g3 مشکلات برای گوشی های ال جی حادتر شده مگه کسی بیاد راهکاری رو ارائه بده ال جی که کلا بیخیاله قضیس
    0
    User
    کاربرعادی
    سلام دوستان . گوشی من هم همچین مشکلی براش پیس اومده. البته رام اشتباهی نصب کردن روش که حافظه 32 گیگم رو 8 گیگ نشون میده. قسمت ریکاوریش هم نمیاد. حالا نمیدونم چیکار کنم. گوشی بالا میاد فقط این دو تا مشکل رو داره. رام اصلیش با فلش تولز نصب نمیشه. فایل tot گوشی رو هم پیدا نکردم. مدل h959 _ 32 g هست.. راه کاری دارید پیشنهاد بدید.
    2
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط meffg نمایش پست ها
    سلام دوستان . گوشی من هم همچین مشکلی براش پیس اومده. البته رام اشتباهی نصب کردن روش که حافظه 32 گیگم رو 8 گیگ نشون میده. قسمت ریکاوریش هم نمیاد. حالا نمیدونم چیکار کنم. گوشی بالا میاد فقط این دو تا مشکل رو داره. رام اصلیش با فلش تولز نصب نمیشه. فایل tot گوشی رو هم پیدا نکردم. مدل h959 _ 32 g هست.. راه کاری دارید پیشنهاد بدید.
    سلام
    دوست عزیز با برنامه های LGUP و LGMobile Support Tool تست بزن شاید جواب داد
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)