ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    0
    User
    کاربرعادی

مشکل ماندن روی لوگو ال جی G4

سلام نوشته های در مورد مشکل خودم رو خوندم و تا اینجا فهمیدم که گوشی من سری 505 و برای رفع مشکل باید برد عوض بشه ،
    ولی گوشی من تا حالا چندین بار بالا اومده و باز خاموش شده لازم ب ذکره ک بعضی وقتا این روشن شدنش نزدیک ب یک ساعت طول کشیده ، چیزی ک ب نظرم رسید این بود ک برای سبک شدن گوشی رو ریست فکتوریش کنم حتی تو این کار هم موفق بودم گوشی رو کامل ریست کردم و همه اطلاعات قبلی حذف شد تا حدی ک باز از من جی میل خواست و تمام مراحل را تا نصب چندتا از برنامه هام انجام دادم ک گوشی باز خاموش شد و روی لوگوی الجی گیر کرد ، از گارانتی گوشی من ۱۴ ماه مونده ولی چون ضربه خوردگی جزیی داره ب همین بهانه نمایندگی قبول نمی کنه ک برد رو رایگان برام تعویض کنه لذا از شما خواهشمندم منو راهنمایی کنید ک آیا ب جز تعویض برد راه حل دیگه ای هست ک مشکل گوشی حل بشه ، پیشاپیش کمال تشکر را دارم .
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam68 نمایش پست ها
    سلام نوشته های در مورد مشکل خودم رو خوندم و تا اینجا فهمیدم که گوشی من سری 505 و برای رفع مشکل باید برد عوض بشه ،
    ولی گوشی من تا حالا چندین بار بالا اومده و باز خاموش شده لازم ب ذکره ک بعضی وقتا این روشن شدنش نزدیک ب یک ساعت طول کشیده ، چیزی ک ب نظرم رسید این بود ک برای سبک شدن گوشی رو ریست فکتوریش کنم حتی تو این کار هم موفق بودم گوشی رو کامل ریست کردم و همه اطلاعات قبلی حذف شد تا حدی ک باز از من جی میل خواست و تمام مراحل را تا نصب چندتا از برنامه هام انجام دادم ک گوشی باز خاموش شد و روی لوگوی الجی گیر کرد ، از گارانتی گوشی من ۱۴ ماه مونده ولی چون ضربه خوردگی جزیی داره ب همین بهانه نمایندگی قبول نمی کنه ک برد رو رایگان برام تعویض کنه لذا از شما خواهشمندم منو راهنمایی کنید ک آیا ب جز تعویض برد راه حل دیگه ای هست ک مشکل گوشی حل بشه ، پیشاپیش کمال تشکر را دارم .
    خیر دوست عزیز بجز تعویض برد راه دیگری نداره باید هر جور شده نمایندگی رو وادار کنید که انجام بدن بگید مشکل برد رو اکثرا دارن ربطی به ضربه خوردگی گوشی نداره اصلا کوتاه نیاید

Sent from my LG-D855

11
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam68 نمایش پست ها
    سلام،دوست عزیز اولن این مشکل متداول هست و گارانتی موظف به تحویل گوشی مز باشد و بخاطر ضربه بهانه جویی نمیکنه در رابطه لا مشکل شما.
    توی فروم های خارجی و خود سایت ال جی خوندم که مشکل بخلطر اتصالات ضعیف بین قطعات است نع برد.
    شما چون گارانتی دارید حتما از گارانتیتون استفادا کنید و رایگان براتون تعمیر میکنند.
    اما افرادی که گارانتی ندارند یا نمیتونن ازش استفادا کنند به یک تعمیر کار مراجعه کرده و بگن اتصالات قابل جدا کردن رو تمامن از روی برد جدا کرده ودوباره لحیم کنند.
    میوونید جهت اطلاعات بیشتر در گوگل مشکل رو با عنوان مشکل بوت لوپ lg g4 جستجو کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.
    11
    User
    کاربرعادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad..7 نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز بجز تعویض برد راه دیگری نداره باید هر جور شده نمایندگی رو وادار کنید که انجام بدن بگید مشکل برد رو اکثرا دارن ربطی به ضربه خوردگی گوشی نداره اصلا کوتاه نیاید

Sent from my LG-D855
    خواهشن اطلاعات اشتباه ندید و دوستان دیگه رو به خطا نندازید :(
    چون ممکنه همین امر باعث نا امیدی دوستان بشه و گوشی هاشون رو زیر قیمت ببروشن :(

این بیانیه رسمی شرکت ال جی در ای باره است که تایید میکنه مشکل از برد و قطعات نیست:
    بیانیه* کامل ال*جی در این مورد به شرح زیر است.

شرکت ال*جی الکترونیکس از مشکل بوت گوشی هوشمند ال*جی جی 4 آگاه است و دلیل این مشکل را ارتباط لق بین قطعات شناسایی کرده است. مشتریانی که مشکل بوت را با جی 4 خود تجربه کرده*اند باید به اپراتور محلی خود یا مرکز خدمات ال*جی (

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

) مراجعه کرده تا تحت گارانتی کامل گوشی خود را تعمیر کنند.

مشتریانی هم که جی 4 را از نمایندگانی به جز اپراتورها خریداری کرده*اند به مراکز خدمات مجاز ال*جی با شرایط متفاوت گارانتی مراجعه کنند. ال*جی الکترونیکس خود را موظف به عرضه بالاترین استانداردهای کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش می*داند و از مشکلات احتمالی به وجود آمده برای این مشتریان که در ابتدا تعمیرات ناصحیح دریافت کرده*اند عذرخواهی می*کند.
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط Majidho نمایش پست ها
    خواهشن اطلاعات اشتباه ندید و دوستان دیگه رو به خطا نندازید :(
    چون ممکنه همین امر باعث نا امیدی دوستان بشه و گوشی هاشون رو زیر قیمت ببروشن :(

این بیانیه رسمی شرکت ال جی در ای باره است که تایید میکنه مشکل از برد و قطعات نیست:
    بیانیه* کامل ال*جی در این مورد به شرح زیر است.

شرکت ال*جی الکترونیکس از مشکل بوت گوشی هوشمند ال*جی جی 4 آگاه است و دلیل این مشکل را ارتباط لق بین قطعات شناسایی کرده است. مشتریانی که مشکل بوت را با جی 4 خود تجربه کرده*اند باید به اپراتور محلی خود یا مرکز خدمات ال*جی (

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

) مراجعه کرده تا تحت گارانتی کامل گوشی خود را تعمیر کنند.

مشتریانی هم که جی 4 را از نمایندگانی به جز اپراتورها خریداری کرده*اند به مراکز خدمات مجاز ال*جی با شرایط متفاوت گارانتی مراجعه کنند. ال*جی الکترونیکس خود را موظف به عرضه بالاترین استانداردهای کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش می*داند و از مشکلات احتمالی به وجود آمده برای این مشتریان که در ابتدا تعمیرات ناصحیح دریافت کرده*اند عذرخواهی می*کند.
    دوست عزیز خودتون متن رو با دقت مطالعه نکردید نوشته باید به نمایندگی مراجعه کنن واسه تعویض برد من خیلیا رو دیدم همینجا این مشکلو اعلام کردن رفتن نمایندگی رایگان برد گوشیشون تعویض کردن و درست شده بیرون از اینجام خیلیا رو دیدم که مشکل برد داشتن
    اینم یه نمونه اش

Sent from my LG-D855
    ویرایش توسط mehrdad..7 : 08-11-2016 در ساعت 01:28 AM

0
    User
    کاربرعادی
    سلام منم برد گوشیم یه شب که خیلی تو اینستا گشتم و داغ شد سوخت و بردم نمایندگی برام تعمیرش کردن.چند وقت قبل از سوختنشم یادمه دور صفحه سایه آیکونایی که تو صفحه قبل بود میفتاد.حالا امکانش هست بازم بسوزه؟نمایندگی ک گفت امکانش کمه باز خراب شه. اما میترسم باز خراب شه برا همین میخوام بفروشمش خودم یک و هفتصد خریدم حالا با این وضعیت که تعمیر شده چقد میخرنش؟
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط nil00far نمایش پست ها
    سلام منم برد گوشیم یه شب که خیلی تو اینستا گشتم و داغ شد سوخت و بردم نمایندگی برام تعمیرش کردن.چند وقت قبل از سوختنشم یادمه دور صفحه سایه آیکونایی که تو صفحه قبل بود میفتاد.حالا امکانش هست بازم بسوزه؟نمایندگی ک گفت امکانش کمه باز خراب شه. اما میترسم باز خراب شه برا همین میخوام بفروشمش خودم یک و هفتصد خریدم حالا با این وضعیت که تعمیر شده چقد میخرنش؟
    امکان خراب شدن دوبارش خیلی کم هست در مورد فروشش هم قیمت خرید شما ملاک نیست و قیمت فعلی ملاک هست که چیزی حدود 1200 تا 1300 هست فکر کنم و بستگی به تمیزی گوشیتون و سایر موارد باید روش قیمت گذاری بشه
    از 850 هزار تومان تا 1 میلیون تومان امکان فروشش هست
    LG Lif's Good

The New Idea

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)