ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    0
    User
    کاربرعادی

Post سوختن مین برد LG G4

با سلام
    بنده برج 8 سال 94 یک دستگاه گوشی ال جی جی 4 _ فول پک خریداری کردم
    از اونجایی 80% کار بنده با دوربین این گوشی هست و واقعا رضایت بخشه دوربینش ،فشار سنگینی روی دوربین این گوشی و نرم افزار های ادیت میارم
    این دوره سپری شد تا برج 2 سال 95 که دوربین گوشی هنگ کرد،2 الی 3 بار مجبور شدم ببرم نمایندگی،بار اول با فلش کردن و آپیدت رسمی خود نمایندگی خوب شد ،بار دوم هم همینطور ولی بار سوم نیاز به باز کردن گوشی شد و 1 روزه حل شد،به گفته خود نمایندگی قطع شدن فلت دوربین بوده ولی قبل از تعمیر دچار هنگ شده بود که بنده دقیق متوجه نشدم که آیا مشکل سخت افزاری دوربین میتونه دخالتی توی بقیه اجزای نرم افزاری گوشی داشته باشه؟
    البته باید بگم که قبل ای این نمایندگی 1 روز قبل در نمایندگی دیگری به من گفتن مین برد سوخته و باید تعویض بشه که همین باعث شد ببرم جای دیگری
    مدتی هم هست طی نظرسنجی های از افرادی که دارای این گوشی هستن به مراتب و تعداد بالایی گلایه از سوختن برد این گوشی موبایل کردن
    قاعدتا مدت زمانی طول میکشه تا عیب ها و ایرادات یه گوشی تازه وارد به چشم بیاد و اوایل به دلایل سیاستی و بازرگانی کمتر نقایص گوشی ها رونمایی میشه
    حالا سوال اینجاست که به چه دلیلی این مین برد ها میسون و برای امثالی مثل من که هنوز این مشکل پیش نیومده چقدر مدت زمان مونده تا بسوزه
    گوشی خریداری شده و دیگه هم نمیشه کاریش کرد،دوستانی که این مشکل رو داشتن گلایه از قیمت بالا (درصورت نداشتن گارانتی) و نبودن این قطعه (حداقل 17 مدت زمان) کردن
    -----------------------------------------------------------------------------
    علت سوختن مین برد چیست؟
    آیا راهکاری برای جلوگری از سوختن هست؟
    آیا میشه زودتر برای مین برد اقدام کرد و توی نوبت برای تعویض موند؟
    آیا اون مشکل دوربین گوشی بنده میتونه باعث هنگ در بقیه نقاط نرم افزاری گوشی باشه؟
    ویرایش توسط whitewolfmdh455135 : 08-03-2016 در ساعت 01:13 PM
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    اول شما بررسی کنید سری ساخت گوشی شما 505 یا پایینتر از اون هست یا بالاتر از اون هست؟ این رو اول بررسی کنید اطلاع بدید تا خدمتتون پاسخ صحیح ارائه بشه
    LG Lif's Good

The New Idea

0
    User
    کاربرعادی
    ببخشید من این گوشیرو تازه خریدم. البته دست دوم. سری ساخت رو از کجا میشه پیدا کرد؟
    2
    User
    کاربرعادی
    با سلام برد گوشیم سوخته مدل h818p برد سالم پیدا میشه واسه خرید ممنون میشم کمکم کنید
    6,360
    Administrator
    مدیر کل سایت
    دوستانی که مشکل برد دارن به نمایندگی مراجعه کنند
    موفق باشید بسته شد
    LG Lif's Good

The New Idea

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)