ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    9
    Banned User
    کاربر اخراجی

Unhappy مشکل در نصب کستوم ریکاوری روی لالیپاپ در g2 f320k

با سلام خدمت دوستان برای دهمین بار درخواست کمک دارم دوستان عزیز هیچ کس نمیدونه طور میتونم به غیر از روش auto rec روی این گوشی کاستوم ریکاوری بزنم شانس من برای همه ی ورژنهای g2 در لالیپاپ auto rec ساخته شده غیر از f320. حتی بنده کیت کت هم فلش کردم و بعدش موفق شدم با auto rec روی گوشی twrp فلش کردم اما هر کاستوم رامی رو میزدم تا اخرش نصب میشد ولی روی ارم الجی گیر میکرد و جلوتر نمیرفت اخرم مجبور شدم لالیپاپ استوک روش فلش زدم الان از کاستوم رامها محروم هستم و از رام خود گوشی هم خسته شدم مخصوصا از مصرف باطری ناراضی هستم و مشکل تاچ هم دارم یه شیر مرد لطف کنه وقت بزاره ببینیم چطور میشه رو این گوشی تو لالیپاپ کاستوم ریکاروی زد philz هم شد اشکال نداره حتما که نباید twrp باشه. ممنون از همگی
    519
    LG 2014,2015
    مدیر ارشد بخش
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان برای دهمین بار درخواست کمک دارم دوستان عزیز هیچ کس نمیدونه طور میتونم به غیر از روش auto rec روی این گوشی کاستوم ریکاوری بزنم شانس من برای همه ی ورژنهای g2 در لالیپاپ auto rec ساخته شده غیر از f320. حتی بنده کیت کت هم فلش کردم و بعدش موفق شدم با auto rec روی گوشی twrp فلش کردم اما هر کاستوم رامی رو میزدم تا اخرش نصب میشد ولی روی ارم الجی گیر میکرد و جلوتر نمیرفت اخرم مجبور شدم لالیپاپ استوک روش فلش زدم الان از کاستوم رامها محروم هستم و از رام خود گوشی هم خسته شدم مخصوصا از مصرف باطری ناراضی هستم و مشکل تاچ هم دارم یه شیر مرد لطف کنه وقت بزاره ببینیم چطور میشه رو این گوشی تو لالیپاپ کاستوم ریکاروی زد philz هم شد اشکال نداره حتما که نباید twrp باشه. ممنون از همگی
    سلام شما ریکاوری مربوط به گوشیتو با پسوند img رو دانلود کن بعد از روت کردن گوشی با استفاده از برنامه flashify که اموزشش تو لینک زیر هست ریکاروی رو به گوشیت فلش بزن .به نظر من بیخیال ریکاوری philz شو چون من رو هر گوشی فلشش زدم غیرممکنه بوده به مشکل نخوره

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید برای استفاده از امکانات کامل انجمن عضو شوید

Sent from my LG-D855

9
    Banned User
    کاربر اخراجی
    مرسی از راهنماییت اقا مهرداد دقیقا اینکارو کردم ولی بعد از پایان عملیات فلش کردن ریکاوری توسط برنامه ی flashify وقتی وارد ریکاوری میخوام بشم با ارور critical error مواجهه میشم خیلی عجیبه هیچ راهی نمونده انجام نداده باشم الان اومدم رو کیت کت راحت twrp نصب شده اما دوتا مشکل دارم اول این که رام کلودی رو فلش کردم عملیات تا اخر رفت و تموم شد اما رام بالا نیومد بدون ارور یا مشخصه ی خاصی فقط ارم ال جی میاد و خاموش میشه . بعدش خواستم بکاپ رام خودم رو برگردونم اونم کامل انجام شد ولی بعد از پایان عملیات رستور کردن رام اصلی هم نیومد بالا این دیگه خیلی عجیبه!!!! موندم چی کنم به شدت دلم میخواد برم روی رام flyme شرکت meizu اما حیف که نمیشه
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)