سلام به همه بچه ها ال جی ایران بخصوص ادمین عزیز
با اجازه شما ادمین عزیز دوتا سوال داشتم
قبل ازسوال هام بگم که من گوشیه ال فینو دارم و همون اوایلی که خریدم با کمک آموزش های همین سایت گوشیمو بدونه هیچ مشکلی روت کردم که جا داره واقعا به خاطر آموزش ها یه تشکر جانانه بکنم
و اما دو تا سوال یا درخواستم

1 من اسمه روشی که گوشیمو روت کردم یادم نیست ( آخه حول و هوشه بعد از عید بود که اینکارو کردم ) ولی یادمه از روشی استفاده کردم که باید یک نرم افزار پارتیشن بندی واسه رمه گوشی دانلود میکردم و اونو پارتیشن بندی میکردم و طبقه آموزش پیش میرفتم ، حالا میخوام گوشیمو آنروت کامله کامل بکنم (زمان پارتیشن بندی اندازه ی هر پارتیشن رو مناسب نذاشتم و حالا یه کم مشکل جا دارم) حالا میخوام بدونم چه روش هایی وجود داره و فرقشون چیه واسه همین اگه لطف کنین لینک آموزش و تعاریفه این روش هارو بدین ممنون میشم

2 می خوام بدونم اصطلاحاتی مثل رام گوشی یا روش های آنروت کردن چیه و تعاریفش رو یاد بگیریم اگه میشه لینکه اون قسمت از سایت رو که اینارو میگه بهم بدین ممنون میشم

در آخر

من واقعا از گوشیم راضیم و این تا حد زیادی به خاطر آموزش ها و نکاته این سایته واسه همین صمیمانه و از ته دلم از همه مسئولینه سایت و ادمین ها ممنونم و امیدوارم روز به روز موفق باشین